Melisa a ciąża

Blokery a ciąża

.. ...uspokoiłam. Polecam picie melisy. Lekarz dał mi na wszelki wypadek metoprolol jakby coś się działo. O dziwo mam 24 tydzień ciąży i ciśnienie 100/60 , także dziennie czasem 2 kawy piję, najgorzej jest wieczorem, bo boję się że napad wróci i nie cierpie spać sama. Mam takie pytanie: CZY MY..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 93

.. ...możesz brać validol. Melisa jest wręcz wskazana. Poza tym pisałam o isoptinie, który przepisze Ci każdy ginekolog jak tylko powiesz że sobie nie radzisz z nerwicą. Ja brałam go podczas trzech ( z 4 ) ciąż i naprawdę lepiej się czułam. Poza tym nie wiem, czy jesteś wierząca ale pamiętaj,..

Nerwica w ciąży - Str. 22

.. ...nawet przestalam pic meliske i ...jest dobrze; ) Chociaz zdaje sobie sprawe ze w ciąży i cisnienie i kolatania serca moga dac w kosc to...tak ma byc bo jestem w ciązy i juz!!!! I tego będe się trzymac...przynajmniej się postaram; ) Usciski Dzięki za podtrzymanie na duchu,to moja pierwsza..

Nerwica w ciąży - Str. 88

.. ...mogłabym co chwile coś... A melisę piję litrami!! Karolina, to moja druga ciąża, pierwsza bezproblemowo 13 lat temu!! Mam już dużą kochaną córę, która teraz z niecierpliwością oczekuje rodzeństwa : ) Magdek, ja kilka razy dziennie podwójna meliska, validol ok 3 - 4 tabl.,w między czasie..

Nerwica w ciąży - Str. 89

.. ...zupełnie, bo ile można melisę i validol?? Mam dość... Dziewczynki będę się musiała z wami pożegnać,właśnie dziś byłam u lekarza i okazało się że moja ciąża obumarła,jest mi strasznie ciężko,ale niestety taki jest fakt!Jutro rano idę do szpitala na zabieg.O BOŻE JAK MI STRASZNIE CIĘŻKO I..