Melisa w ciąży

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 28

.. ...,posiliłam sie herbatkami z melisy i spacerkiem z rodzinka.Mam nadzieję,że nocka będzie ok. Ja jeszcze o gubieniu brzucha.Wprawdzie prawie wróciłam do figury sprzedd ciąży,ale brzuch mi tez troszkę zwisa.ale jak ma byc jezeli ja wracając z aerobiku z głodu zjadam 5 a nieraz 6 skibek..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 225

.. ...napój nerwusków ( czt. meliska ) i pożeram ... truskawki. Miesiąc za mną chodziły i dzisiaj mąż je wyczarował: ) Pewnie odchoruję, ale to moja jedna z nielicznych zachcianek w ciąży. Piszę i piszę i trochę lżej. Wiem że jestem samolubem że tak ciągle o sobie, ale jak się * wygadam * to..

Blokery a ciąża

.. ...uspokoiłam. Polecam picie melisy. Lekarz dał mi na wszelki wypadek metoprolol jakby coś się działo. O dziwo mam 24 tydzień ciąży i ciśnienie 100/60 , także dziennie czasem 2 kawy piję, najgorzej jest wieczorem, bo boję się że napad wróci i nie cierpie spać sama. Mam takie pytanie: CZY MY..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 71

.. ...Nic nie pomaga. Ani meliska, ani validol i inne ziołowe. Nie wiem już co mam robić. Boję się o moje maleństwo, które noszę pod sercem. Jak ono musi cierpieć. Wiem że w ciąży są zmiany nastroju i tak dalej, ale nie mam pojęcia jak pozbyć się tych dokuczliwych bólów w klatce. Nawet przeciw..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 94

.. ...- trzy razy dziennie meliskę, a validol tak dwa razy. Dzisiaj jakoś było. Nawet tylko trochę bolała mnie klatka. A od kilku dni nie boli mnie głowa co jest wspaniałym uczuciem. Zapomniałam już jak to jest gdy nie boli głowa: ) Dzięki za odpowiedź. Pozdrawiam Witam : ) isoptin w ciąży..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 1151

.. ...oraz dodatkowo magnez i melisę, kiedy byłam w ciąży. Czy pomogło? Nie bardzo. To znaczy czułam się bezpieczniej, czasami dodatkowo jeszcze się wspomagałam takimi uspokojaczami ziołowymi bez recepty jak validol i tp. Ciażę przetrwałam i jak na razie już ponad dwa lata nic nie biorę..

Nerwica w ciąży

.. ...,sproboj ratowc sie melisa , magnezem,jakimis ziolowymi lekami. Moj lekarz mnie ostrzegal , ze nie wolno odstawiac leku w sposob radykalny. Moze dlatego tak Ci teraz ciezko. Wiesz, ja jestem osoba wierzaca, kiedy odstawilam te leki i poczulam sie gorzej zaczelam korzystac z modlitwy..

Nerwica w ciąży - Str. 2

.. ...przyjaciel: ), mentowalem, melisą ( nie mogę już na nią patrzeć ), persen i tp. Do tego brałam homeopatię: sedatif pc. Jakoś trwałam. Najgorsze były trzy miesiące po odstawieniu leków. Ale to bardziej psychika działała. Bóle w klatce, duszności, strach, panika - na porządku dziennym...

Nerwica w ciąży - Str. 6

.. ...persen forte, validol, melisa, mentowal, i homeopatyczne: sedatif pc. Oczywiście nie wszystkie na raz: ) sedatif pc brałam całą ciążę. A jak z ciśnieniem na co dzień? Pozdrawiam Przepraszam ale zamiast m powinno być matiiaga: ) Hej laski,troche sie nie odzywalam bo nie mialam kiedy a..

Nerwica w ciąży - Str. 13

.. ...drgawkami.NIe brałam nic.Piję melisę dwa razy dziennie i walczę z męża alkoholizmem.Bo uważam że warto.Mam codziennie problemy z oddychaniem( tak jakby coś siedziało mi na piersi i nie pozwoliło mi odetchnąć ),przyspieszony puls.Ale walczę.Aha,chodziłam też pół roku na psychoterapię..