Metal

Scyntygrafia perfuzyjna

.. ...minut ); usunąć wszelkie metalowe przedmioty z powierzchni ciała oraz odzieży ( np.: biżuterię, monety, klamrę paska ); poinformować wykonującego badanie o aktualnie przyjmowanych lekach, skłonności do krwawień, ciąży, a w czasie badania o pojawiającym się bólu, duszności, czy innych..

Sztuczne zastawki serca

.. ...- metalowa konstrukcja ). Wszczepienie sztucznej zastawki wymaga doustnego leczenia antykoagulacyjnego do końca życia. Ma to zapewnić zabezpieczenie przed powstawaniem skrzeplin na elementach zastawki...

Chelatacja

.. ...EDTA do wiązania się z metalami ciężkimi, takimi jak na przykład ołów, jest z powodzeniem wykorzystywane w leczeniu zatruć ciężkimi pierwiastkami. Kwas wersenowy łączy się z trucizną tworząc rozpuszczalne w wodzie kompleksy, które nasz organizm może z łatwością wydalić przez nerki. Od..

Rezonans magnetyczny (MR)

Rezonans magnetyczny (MR)

.. ...jest natomiast obecność metalowych implantów, klipsów chirurgicznych, rozrusznika serca i innych ciał obcych, które mogłyby ulec przemieszczeniu pod wpływem silnego pola elektromagnetycznego. Rezonans magnetyczny jest bardzo często wykorzystywany w badaniach ośrodkowego układu nerwowego..

Lepsza diagnostyka choroby wieńcowej serca

.. ...chemicznego z grupy metali przejściowych, który doskonale nadaje się, jako czynnik obrazujący prace serca. Przewaga nowego kompleksu nad dotąd stosowanymi radiofarmaceutykami tkwi w trzy razy większej szybkości wymywania tej substancji z wątroby oraz obwodowego układu krwionośnego, co..

Szampan może korzystnie wypływać na serce i układ krążenia

.. ...aktywność enzymu o nazwie metaloproteinaza 9 ( MMP - 9 ), która m.in. uszkadza ścianki naczyń i nasila procesy zapalne, a przez to może się przyczyniać do rozwoju miażdżycy. Po dłuższym czasie, przy regularnym piciu szampana, te korzystne zmiany mogą się wiązać ze spadkiem ryzyka chorób..

Częstoskurcz - ablacja - Str. 29

.. ...weterynaryjnych w mięsie, metale ciężkie w wodzie i powietrzu, rozpuszczalniki - robią swoje. Polegamy na lekarzach, że oni nas uzdrowią...chemicznymi proszkami ( ! )lub operacjami.( ! )... Proponuję suplementować organizm dobrze dobranymi naturalnymi składnikami witaminowomineralnymi i..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 401

.. ...przypadkowe...niekiedy licho się we mnie odzywa: )No i słucham z synem również havy metal,a konkretnie iron maiden...tam śpiewają o tym symbolu.No cóż jeśli chodzi o muzykę to jestem otwarta na wszystko : )..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 579

.. ...nich.Przestalam sluchac metalu i mniej sie nad soba uzalam. Cwicze pozytywne myslenie, wracam do wspomnien kiedy bylo dobrze i probuje wrocic do normalnego myslenia. Wkurzajace jest to, ze czasami czuje sie jakbym spala:P tak nierealnie:P ale wierze ze nam wszystkim sie..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 657

.. ...sobie np. ze sluchanie metalu, czytanie horoskopow to początek ku złemu... wszystko przez lekcje religii:( :( :( terapia czeka mnie dopiero 26...jak na razie brak jej skutkow. Jedno jest pewne...nie jesteśmy lekarzami ( nawet oni często się mylą ) i nie możemy stawiać diagnozy.Możemy..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 658

.. ...!!!!!!!!!!!!!!11111 ehh a propo metalu Julka ja go slucham i jest to raczej dobry sposób na odstresowanie tez jestem w klasie maturalnej na razie nie chce myslec o maturze ale wiem jaki to stres bo zdawalam prawko nie zdalam a powtorke mam teraz w pazdzierniku boje sie a na sama mysl mam..

Chelatacja - Str. 2

.. ...dotad nie potrafil z metali ciezkich...ktore pochlaniamy bedac na koncu lancucha pokarmowego w ogromnych ilosciach a ktore nizszcza nasze najslabsze otgany miedzy innymi na skutek stresu w ktorym kazdy z nas obecnie zyje...i jesli ta metoda jest tak skuteczna jak sie spodziewam a..

Chelatacja - Str. 3

.. ...działa EDTA??? Wiąże jony metali! Nie tylko szkodliwe metale ciężkie ( ale to nie one powodują miażdżycę ) ale też tak potrzebne mikro - i makroelementy. Powoduje odwapnienie koścca i inne powikłania, o których dowiecie się po latach. I może wcale nie skojarzycie z tym cudownym..

Chelatacja - Str. 4

.. ...wszystkim z obecności metali ciężkich /ołowica itp./ Ludzie prosze czytajcie to forum dokladnie niedowiarkowie niech wejda na ta strone ,ktora podal p Andrzej w grudniu http://www.drcranton.com/chelation/meta.htm i tam jest napisane A - nie pomoglo B - pomoglo ,ja sprawdzilem na sobie i..

Chelatacja - Str. 5

.. ...ponadto, który jest zatruty metalami ciężkimi nie będzie w lepszej kondycji zdrowotnej, jeśli zostanie odtruty z metali ciężkich, czyli gdy jedna z obciążających zdrowie rzeczy zostanie mu usunięta. Dziś już jest jasne, że efekty przypisywane przez lekarzy o powierzchownej..

Niedoczynność tarczycy - Str. 8

.. ...zapachu,koloru, oraz metale cieżkie, rozpuszczalniki itp. wszystko wplywa na zubożenie jakości pożywienia. Organizmowi ,,wrzucamy * wszystko, bez zastanowienia, zauroczeni pięknym wyglądem, zapachem, smakiem, opakowaniem. W sklepach nie czytamy składu , a jeśli już, to przeważnie nie..

Po bajpasach - Str. 3

.. ...był połączony szwami metalowymi. Do Wirki29! - witaj Kochana - rozumiem i wspólczuję! Chcialam tylko potwierdzić,to co mówiła pielęgniarka - mój Tato /obecnie - 85 - latek/ - po 3 zawalach;jakieś 10 lat temu miał wszczepiony rozrusznik serca. W ubiegłym roku miał wymienianą baterię..

Po bajpasach - Str. 6

.. ...że jest uczulony na metale: kadm, ołów, chrom i nikiel. tak więc niklowane druty w mostku musiały być wymienione ( kolejna operacja ), nie może również jeść normalnymi sztućcami, a także czytać gazet ( farba drukarska zawiera kadm ) ponieważ wywoływało to ataki astmy. Po każdym napadzie..

Niedomykalność aortalna +++ - Str. 2

.. ...dniach powróciłem do pracy. Na polowania powróciłem po 3 m - cach. Dzisiaj żyję normalnie, nie mam ubocznych skutków ( wyjątkiem jest metaliczna praca zastawki - tykanie zegarka ). Mirku nie zwlekaj!!!!!!..

Skąd wysokie trójglicerydy? 225 mg co robić? - Str. 3

.. ...zanieczyszczenia, cięzkie metale itp. ) musi przerobić wątroba. Do tego alkohol - 10 gr. czystego alkoholu zabija tyle komórek wątroby, ze gdyby wątroba miała unerwienie bólowe, nikt więcej nie wziąłby alkoholu do ust. Zbadajcie się pod kątem WZW B ( badanie HBS, kosztuje 10 - 15 zł )...

Chelatacja na plus

.. ...wersenowy wiąże również inne metale ( stosuje się go jako lek w zatruciach metalami )czy ktoś badał wpływ kwasu wers.na poziom elektrolitów ?( szczególnie sodu i potasu )jak ten cudowny lek ma się do osteoporozy.dlaczego kardiolodzy klinicyści krzywią się na pytanie o chelatację?..

By-passy jak jest po operacji?

.. ...wewnątrz. To tak jak rurka metalowa jest już stara i do jej chropowatej powierzchni przykleja się wiele różnych odpadów przepływowych, tak samo jest z cholesterolem - to nie on jest winny miażdzycy tylko chore żyły które zatrzymują go na swoich ściankach. Wyleczyliśmy chropowatość żył i..

By-passy po 50-tce, ile można jeszcze żyć?

.. ...operator obrabiarek do metali /manualnych/.Czulem sie roznie ale oceniajac z perspektywy czasu dobrze zylem jak najnormalniej czyli jak mi powiedzial moj operator kardiochirurg wraca sie mniej wiecej do stanu przed zawalem obecnie jestem na rencie ale dorabiam troche pracujac i nie zebym..

Wszystko o operacji by-pass

.. ...ponieważ wykonana z metalu obudowa może spowodować włączenie się alarmu. Nie powinno się odczuwać pracy rozrusznika, jednak W przypadku występowania długotrwałej czkawki lub skurczów mię?ni w pobliżu rozrusznika należy skontaktować się z lekarzem. Dokładny czas pracy baterii zależy od..

Metoda BEFT - wzmacniania przepływu informacji komórkowych

.. ...nawet przed wyjęciem metalowych zespoleń z nóg. Teraz już nie muszę z niego korzystać. Mój materac, który kupiłam 2 lata temu, jest do sprzedania - po dużo niższej cenie niż nowy, a możliwości ma takie same! Zobacz moją aukcję: http://www.swistak.pl/a5423566,Leczniczy - materac - BEFT -..

Prince metal (skórcze tętnicy)

.. ...skurczów tętnicy( prince metal ).Po 2 tygodniach wróciłem do pracy i było w miare dobrze ( mineły potworne bóle w klatce piersiowej )Kardiolog zalecił intensywne nawet forsowne spacery.W połowie lutego jedak zaczołem wysiadać. Po przejściu 100 metrów serce wchodzi na wysokie obroty ale..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 139

.. ...sie instalowac olow, metal bardzo toksyczny, jestem z nim lekko powyzej normy. cynk jest bardzo wazny, rowniez w schorzeniach natury psychicznej. problemy z cynkiem mam juz od 2 - 3 lat jak sie okazalo, mozna to poznac po zniszczonych paznokciach u rak ( poprzeczne bruzdy ). jak nie uda..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 261

.. ...chorobę wieńcową, zatrucie metalami ciężkimi, guza mózgu itd. Takie choroby przychodziły mi do głowy. Tak w ogóle to przez pól roku leczyli mnie na wysoki cholesterol i trójglicerydy. Wtedy to miałem dopiero zawroty głowy po tych lekach. Okazało się że zrobiłem badania krwi po niezłej..

Śmierć po chelatacji

.. ...przypadku ostrych zatruć metalami ciężkimi. Stosowanie jej w innych chorobach ( m.in. w chorobie wieńcowej ) uważane jest za terapię kontrowersyjną, ponieważ nie ma wystarczających danych o jej skuteczności uzyskanych w badaniach klinicznych. W 2003 rozpoczęły się zakrojone na pięć lat..

Jestem podłamany leczeniem nadciśnienia

.. ...telewizorem. Homeopatia - Aurum metalicum ( złoto ) CH30 raz na tydzień. Papierosy - zero alkohol lampka wina 1 raz w tygodniu. Lekarstwa biorę: betabloker Lokren, TertensifSR 1 tab. co 2 dzień, effox long 1/2 75mg, tritace 2,5mg po południu, wieczorem molsidomina 4 mg bo mononitrat..

Operacja wymiany aorty wstępującej - Str. 3

.. ...odczuwalną zmianą jest metaliczne tykanie sztucznej zastawki. Do końca życia będę musiał brać leki zmniejszające INR ( krzepliwość krwi ), ale to chyba niewielka cena za dodatkowe kilkadziesiąt lat życia. Po 7 dniach wróciłem do domu i właściwie zupełnie normalnego funkcjonowania,..

Po wszczepieniu stymulatora serca

.. ...ręcznych wykrywaczy metali - szczególnie w okolicy klatki piersiowej. Urządzenia AGD i RTV jeśli są sprawne, posiadają nie uszkodzoną izolację/obudowę - to jest bardzo ważne, szczególnie zwróćmy uwagę na przewody zasilające np. żelazko czy nie są przetarte lub przypalone że widać żyły..

Czy po wszczepieniu stymulatora sa jakieś powikłania?

.. ...obce? mam uczulenia na metale ( w tym srebro ), lycrę, lateks, no na wiele innych tworzyw sztucznych, nawet po kilkiu godzinach po założeniu wenflonu robia mi się stany zapalne. boje się że będą musieli mi wszczepić stymulator a jak organizm się zbuntuje i nie będzie chciał się..

Interpretacja wyników badania serca

.. ...pmk 12,7 lk 50,8 wolre( niewyraznie napisane i nie wiem co to znaczy ) 9,2 lp 35,3 Ao 30,8 Morfologia prawidlowa zastawek Kurczliwosc w normie Sladowe fale zwrotu nad..z metalo...( niewyraznie napisane )..

Nietypowy problem z krążeniem w kończynach dolnych

.. ...oraz np. związkami glinu. Skad o tym wiesz ze wersenian sodowy nie ma jakichs ubocznych skutkow ? To mozna sobie tak samemu bezkarnie wstrzykiwac jakies preparaty do zyl ? A sprzedadza to bez recepty ?..

Rehabilitacja po operacji zastawki aortalnej

.. ...mostek jest zespolony metalem ! ) ultradźwięków diatermii którkofalowej,mikrofalowej ciepłolecznictwa ( sauny,śwaitłolecznictwa ) w przypadku niewydolności krążenia, przebytego zawału serca lub miażdżycy tętnic prezbiegających ze znacznym nadciśnieniem W poradniku pokazane sa przykładowe..

Dwupłatkowa zastawka aortalna i poszerzona aorta wstępująca

.. ...ciszę mogę usłyszeć * metaliczne cykanie * zastawki i tym należy się tylko cieszyć,że tak fantastycznie się sprawdza. Przed operacją trzeba mieć marzenia a po należy je realizować. pozdr r. Ryrzardzie : Przed operacją trzeba mieć marzenia a po należy je realizować Pięknie powiedziane. Na..

Dwupłatkowa zastawka aortalna i poszerzona aorta wstępująca - Str. 2

.. ...lotniskach wykrywające metale sygnalizują również i takie urzadzenia,które to nosimy w sercu?Gdyby tak było,sytuacja byłaby dość krępująca,prawda?I drugie pytanie.Posiadam w domu aparat do mierzenia INR.Czy będąc w innej strefie klimatycznej muszę zabierać go ze sobą,czy tam gęstośc krwi..

Dwupłatkowa zastawka aortalna i poszerzona aorta wstępująca - Str. 3

.. ...szczegółowych badań wykrywaczem metali przy odprawie celnej na lotnisku Szanghaju wykryto mi druty w klatce piesiowej i musiałem szeroko rozpiąć koszulę celem pokazania blizny pooperacyjnej.W listopadzie br.udaję się na kolejną wycieczkę do Meksyku i na Kubę i po powrocie z niej złożę..

Ciągle szybki puls i dziwne uczucie - Str. 4

.. ...Wzielam 1 tabl. najpierw metaliczny smak w ustach, potem biegunka doslownie niagara, kolatanie serca. podwyzszone cisnienie i uczucie umierania, mokre sropy i dlonie ( to pozostalo jeszcze przez ok. 2 lata mokre stopy i dlonie i uczucie goraca w nich ). Wezwany do domu lekarz ze starche..

Duszenie się - Str. 18

.. ...ciężkie jakby były z metalu. Oddycham, ale nie mam tlenu w płucach, kręci mi się w głowie, jest mi słabo. Nie chce mi sie żyć. Od kilku miesięcy biorę afobam i po nich objawy łagodnieją , ale na krótko. W nocy jest mi zimno, trzęsę się, oblewają mnie poty, serce wali . I tak w kółko...

Niedomykalność zastawki aortalnej i mitralnej - Str. 2

.. ...mostek jest zespolony metalem ! ) ultradźwięków diatermii którkofalowej,mikrofalowej ciepłolecznictwa ( sauny,śwaitłolecznictwa ) w przypadku niewydolności krążenia, przebytego zawału serca lub miażdżycy tętnic prezbiegających ze znacznym nadciśnieniem W poradniku pokazane sa przykładowe..

Drutowanie mostka po operacji serca a rezonans magnetyczny

.. ...ciele pacjenta elementów metalowych, jak np. metalowe klipsy po operacjach na klatce piersiowej, drutowania, wszczepiony rozrusznik, protezy metalowe. Względnym przeciwwskazaniem do badania MR jest obecność sztucznej zastawki serca, klipsów naczyniowych, oraz metalicznych implantów..

Rozrusznik serca - pytania i wątpliwości - Str. 3

.. ...ręcznymi wykrywaczami metalu też niewskazane. Sporty aby nie wyczynowe można uprawiać. Co do zagrożenia zakłądania stymulatora to jak każdy zabieg niesie pewne ryzyko jak przy każdej ingerencji w organizm. Wymiana pierwszych czterech była bolesna , natomisat podczas zakładania ostatniego..

Osoby z zastawką mechaniczną - Str. 2

.. ...Czy lepsze są zastawki metalowe czy plastikowe chodzi mi o wymianę zastawki aortalnej. Nie ma zastawek plastikowych , sa specjalnie przygotowywane najczęściej ze stopow tytanowych Witam Olu - czy pytasz mnie: jak często badam poziom INR? Badam najczęściej jak mogę - 2 - 5 razy w..

Możesz przekazać 1 % podatku dzieciom chorym na serce

.. ...1,5%, oraz wyrobów z metali szlachetnych albo z udziałem tych metali, lub handlu tymi wyrobami ). Do tej pory to podatnik miał obowiązek sprawdzić, czy organizacja, której chce przekazać 1% nie prowadzi takiej działalności. Teraz zrobi to za niego Minister Sprawiedliwości. 2. Wypełnić..

Zawroty głowy, zatoki, zmęczenie, osłabienie - Str. 10

.. ...piersiowej, uczuciem metalu w buzi, potem juz pieczeniu skory nawet glowy, itd.itd. od lat mialam problemy z zoladkiem i zawsze przypisywano mi nerwice, depresje, w koncu stwierdzono helicobakter faszerowano antybiotykami i nieraz lekami na uspokojenie, okazalo sie po latach teraz nie..

Dla osób uczciwych i prawdomównych - nerwica - choroba duszy, życie - Str. 244

.. ...drodze zahaczyć o drzwi metalowe i myślę ,że już na pewno żadna kreacja by mnie nie pomogła a tak wylądowałam na sąsiadce ,która dosyć miękko mój ciężar przyjęła dobrze oparta o drzwi - myślę że może mój Anioł Stróż tu zadziałał? Iwonko - córeczka do mnie na chwilkę wpadła ,pomogła..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 152

.. ...sluchasz jakiegoś mrocznego metalu rodem ze Skandynawii ; ). A ten, ibuprom jest szkodliwy jeśli bierze się regularnie w dużych dawkach, tak jak każdy lek przeciwbólowy tego typu. Aga, dobrze, że jesteś. Płeć jeszcze nieznana ; ). Czarna dobra,dobra hihihi Ola ja raz brałam..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 360

.. ...czujecie jak byscie cos metalowago w buzi taki metaliczny posmak? Matiiago!!! Bardzo ,bardzo serdecznie Ci dziękuję za zdjęcia. Dominik jest taki śliczniutki ,że aż mi serduszko ścisnęło.Obaj synowie są śliczni.Możesz naprawdę być z nich dumna.Na fotkach wyglądają jak dwa aniołki. Jesteś..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 532

.. ...miałam małe przytulanko z metalową szafką w garażu i rozcięłam łepetyne ale to nic grożnego.Po ilości krwi i po bólu myślałam ,że mi czaszę rozdymało ale okazało się ,że z wielkiej chmury mały deszcz i jest wszystko ok! Jeszcze troszkę pożyję!hehe! Pozdrawiam wszystkie pozostałe kochane..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 533

.. ...bliskim spotkaniu z metalowa szafką w garażu nic złego się nie dzieje! Może byś sprawił sobie słodką przyjemność - - przecież masz cudowne hobby! Odrobin a luksusu na pewno pozwoli Ci zapomnieć o nerwach! Pozdrawiam serdecznie! Dziewczyny co Wy gadacie wracać do szkoły oooo..

Brak tchu i częste ziewanie - Str. 15

.. ...ciężkiej ręki jakby była z metalu. Badań na boreliozę jeszcze nie robiłam. Powód brak kasy. Czekam na wypłatę mojego Mężczyzny. A teraz Kochane Dziewczyny posłuchajcie. Mam kontakt z osobą z Forum, Która znalazła lek na duszności i ten pan mówił, że powoli jest mu lepiej. Lek pomaga na..

Śmierć po bajpasach - Str. 3

.. ...zatruciem związkami wielu metali ciężkich - zwłaszcza ołowiu a 3 zmniejsza szanse na nowotwory o ile wierzyć temu co piszą.A ten teść jak był leczony?A co do konowałów - ja miałem niestety do czynienia z 4 rodzajem. drogie dziecko ! mam teraz 62 lata ,jestem 10 - ty rok po wszczepieniu..

Koronografia - mam pytanie - ktoś sie na tym zna? - Str. 2

.. ...stent. Stent to rodzaj metalowej siateczki, która utrzymuje naczynie otwarte. Stent pozostaje w tętnicy na stale. Angioplastykę wykonuje się w znieczuleniu miejscowym, a badanie trwa około 1 - 2 godzin. W celu wykonania angioplastyki potrzebny jest 3 - 4 dniowy pobyt w szpitalu. Samo..

Po operacji tarczycy

.. ...się do organizmu ( np.metale cieżkie, rozpuszczalniki ), bakteriami, wirusami, pleśniami i innymi pasożytami, oraz złym odżywianiem. Przetworzona żywność z zawartością konserwantów, polepszaczy smaku,zapachu, barwników, składników zastępczych np. aspartamu, nie spełnia swoich funkcji..

ZŻG - zakrzepica żył głębokich - Str. 2

.. ...z wieloma związkami metali.Powinny być wszystkie aby nie bylo niedoborów.Wersenian sodowy kosztuje w sklepie chemicznym około 50 zł za kilogram i wystarczy to oczywiście według tego awkowania na 200 dni.Kroplówka jest mniej bezpieczna.Mozna też tutaj się np. zgłosić www.chelatacja.pl ale..

By passy Anin i rehabilitacja po operacji

.. ...pomocą dwóch stentow metalowych tydzień temu podczas koronarografii. Jestem już w domu od 5 dni, czuję się nieźle, a zabrało mnie pogotowie z domu z paralizującym bólem wieńcowym. Pozdrów tatę i niech się trzyma - w Aninie pracują wspaniali lekarze i niezapomniana siostra Bogusia -..

Rodzaj zastawek mechanicznych

.. ...koszyka utworzonego przez metalowe ramiona umiejscowione wokół pierścienia. Ruch kulki w kierunku koszyczka otwiera zastawkę i umożliwia przepływ krwi między kulką a metalowymi ramionami koszyczka. Jej wady to częste powikłania zatorowe, duże gradienty, hemoliza - obecnie prawie..

Wynik tomografu serca - poszerzona sztuczna aorta?

.. ...z widocznymi szwami metalowymi w * * * obrębie * * * mostka. * * * Aorta piersiowa w części wstępującej poszerzona na dl. ok. 13cm do * * * szer. * * * ok. 4 - 4,9cm * * * . Aorta piersiowa w części zstępująca nieposzerzona szer. ok. 2,5x2,7cm * * * w zakresie * * * luku ok. 2,9cm. * * *..

Ciśnienie rozwalające czaszkę podczas snu - Str. 3

.. ...serce rozżarzony pręt metalu. Bolące gorąco, towarzyszy temu duży puls i ciśnienie, poniekąd spowodowane moim stresem czy przeżyje ten atak. Mam już kilkadziesiąt takich przejść za sobą i jeszcze nie zbadałem się medycznie. Próbowałem doświadczyć tego co mi się tak naprawdę dzieje..

Dokuczające tykanie zastawki mechanicznej - Str. 2

.. ...dzwięk czy głuchy czy metaliczny a może temu tykaniu towarzyszą drgania. Po prostu ogarnia mnie stres jak sobie o tym pomyśle. Byłbym wdzięczny za odpowiedź, proszę o adres mailowy. Mój to przemklo@wp.pl Dziękuje Witam wszystkich,dodam że mam 18lat.Operacja metodą Bentala. Ja jestem już..

Podobno to jest lepsze od bypasów

.. ...organizmu z zatruć związkami metali ciężkich.Z tym że nie jestem pewien czy nie jest za dobre.Nie wiem czy może doprowadizć do niedoborów.Oczywiście podejrzewam że zaraz się znajdą tacy co będa pisali że to są bzdury nie przedstawiając żadnych dowodów. widocznie nie jest to na tyle..

Przewlekłe zatrucie rtęcią - metody odtruwania

.. ...związki nieorganiczne z metali niepromieniotwórczych.Stwierdzono działanie kancerogenne i teratogenne oraz że niszczy mózg i zmysły.A także zaczyna niszczyć nerki i wątrobę.Z trwałych pierwiastków jej związki są najtrudniejsze do usunięcia z organizmu,zw 1 Chciałbym poznać jak się..

Napady paniczno-lękowe z agorafobią - Str. 60

.. ...na ulicy i zeby nie metalowy plot lezalabym napewno.Od tamtej pory boje sie wychodzic sama ,najlepiej sie czuje w domu i jezeli wychodze to z mezem albo corka .Wyjscie do pobliskiego sklepu i powrot to paniczny lek.Nie wiem co juz mam ze soba zrobic .Pracuje bo musze zeby zyc.Ale jezdze..

Napady paniczno-lękowe z agorafobią - Str. 98

.. ...oryginalne z kutego metalu i inne juz 2 rzeczy zamówiłam poniedziałek ma by przesyłka: ) Beti musisz koniecznie przyjechac do mnie na terapie ja Cie wezme w takie obroty ,ze nie bedziesz wiedziałą jak się nazywasz: ) mnie nie interesuje ze bedzie Ci się krecić w gł,ówce biore za łape i..

Jak złącza się mostek po operacji serca?

.. ...Witaj Bartek 77! Ja mam metalowe klamry w pewnych odstępach jest ich 4 - 5 .Są wyrażnie widoczne na zdjęciu rentgenowskim klatki piersiowej. A ze swoim problemem wybierz się do chirurga. Pozdrawiam Ja jestem rok po operacji zastawki aortalnej.Też miałam żyłkę,która sama wyszła.nic nie..

Aparat stały a rezonans magnetyczny

.. ...przy spodniach miałam metalowe kółeczko i nic się nie działo....Życzę dużo zdrowia i powodzenia w wynikach. Zapraszam na forum dyskusyjne o stałych aparatach ortodontycznych: http://www.stalyparat.fora.pl Poruszane są między innymi tematy: - Higiena - problem czy błahostka? - Jaka jest..

Sztuczna zastawka a zabieg na zatoki Terapuls

.. ...sztuczny rozrusznik i inne metalowe implanty. Wiecej szcegółow brak. Zaczołem chodzic na ten zabieg bo mam problem z jedna zatoka szczekową. Czesc. Przeciez jest to pole magnetyczne wysokiej czestotliwosci w zadnym wypadku nie mozesz tego stosowac ,przeciez to oddzialuje na twa sztuczna..

Czy to nerwica, czy inna choroba?

.. ...jeść, potem doszedł metaliczny smak w ustach jednak lekarz stwierdził problemy z żołądkiem i dał lek na nadkwasote. Mam też często gulę w gardle, chrypkę prawie codziennie jak się dłużej nie odzywam a potem mówię muszę odkaszlnąć, kaszel również męczy mnie bardzo często. Nerwobóle to w..

Dziwne objawy i straszne samopoczucie :/

.. ...jednym, czuje strasznie metaliczny smak w ustach, szczegolnie po papierosach. Czekam na jakies odpowiedzi. Nie chce nic sugerowac ale objawy identyczne jak moje,nawet ten metaliczny smak i cala reszta.Jednak ja mam wade a tobie wykluczyli.Bo z tego co rozumiem miales echo? jakie tetno i..

Tritace 10, od razu największa dawka?

.. ...homeopatyczne aurum metalicum 30CH 2 x dziennie przez tydzień potem tydzień przerwy - bez recepty koszt ok. 9zł za 100 granulek. Spożywa się ( ssie się ) homeopatię na czysty język: 1 godz po jedzeniu i pól przed. Jakub, słuchaj dalej niektórych ludzi powyżej i zobaczysz czym kończy się..

Ból w klatce i lewej reki oraz pleców po lewej stronie

.. ...stresowe.krystaliczne i dużo metali cięzkich we krwi oraz pasozyty podobno.dostałem leki za 500 zł.wykupiłem je i biorę od dwóch dni.wyszło też ze mam nie dotleniony organizm i przeciażoną watrobę.ostatnio mi drętwieje lewa strona twarzy i mam ucisk w skroniach.od czego to może byc pani..

Bardzo silne odczucie porażenia prądem

.. ...niektórych zatruciach.I istotna sprawa czy masz tam coś metalowego?Wiem że trzymając metalowy przedmiot można mieć problem z prądem jak kawałek dalej pojawi sie piorun nawet jak do tego przedmiotu nie dojdzie...

Jak wygląda tomografia głowy?

.. ...,nie ruszać się jak to na rentgenie,tylko trochę dłużej trwa Miałem angio TK głowy i to nie jest nic fajnego.Podaja Ci kontrast zeby lepiej było wszystko widac...poros o ten lepszy srodek kontrastujacy ...

Nieustanne zawroty głowy i nerwica lękowa - Str. 41

.. ...laser. Ale lekarz miał metalowy cieniutki przyrzad, który włozył mi do ucha grubości długopisu i cały obraz miał na komputerze. Wczoraj w ramach tej wizyty miałam badany słuch i tez twierdził, że jest wszystko okey. Od wczoraj biorę betaserc , narazie bez efektu , bo tradycynie musiałam..

Kwalifikacja na zabiegi po zawale serca - Str. 2

.. ...mała od 15 lat ( branża metalowa )pocieszacie mnie jak możecie a ja powiem tak jakoś czuję się z każdym dniem trochę lepiej i to dobry znak ,papierosów oczywiście nie pale trochę schudłem wcinam płatki na wodzie ,surówki pije olej lniany unikam soli i cukru ,co do zabiegów typu koronacja..

Czy to nadmiar potasu?

.. ...ma uczucie trzyamania metalowej łyżki w ustach - posmak metaliczny ). Kilkudniowa biegunka i niechęć do spożywania pokarmów, pojawiający się okresowo tępy ból głowy i bezsenność - to kolejne objawy. Do tego doszły skurcze mięśni i ogólne osłabienie. Po kolejnym tygodniu, czyli parę dni..

Czy to nadmiar potasu? - Str. 2

.. ...ścieżki. A ten posmak metaliczny - nie wiedziałam, że Patrick Swayze go miał - ale wiem, że to negatywny objaw, bo przy wielu schorzeniach się powtarza. Tak naprawdę to po prostu zaczynam podświadomie panikować, że znikąd pomocy nie ma. Jutro podjadę z tatą na Izbę Przyjęć do Szpitala..

Blagam o pomoc!!!! - Str. 2

.. ...ciezkie wiec moze od tego kiepska sprawa sie zatrula : - ) albo je magnez ten z lodowki ciekawe czy razem z plastikiem : - ) pozdrawiam. Chyba teraz się naprawdę zatruł i nie ma siły pisać .Ja też pozdrawiam..

Krew w moczu

.. ...siedziałam na zimnej metalowej ławce, kilkanaście minut... Czy plamy krwi na bieliźnie mogą być tym spowodowane? Najbardziej prawdopodobne jest to ,że te tabletki rozregulowały Ci cykl miesiączkowy i jest to po prostu miesiączka dlatego należałoby się zastanowić nad braniem tych..

Bóle w czaszce, dziwne dzwięki

.. ...jakbym miał tam w czaszce metalową kulkę i ona się obijała o czaszke podczas biegania ;( Dodam jeszcze że po pierwszej migrenie pojawiły mi się na siatkówce oka takie jakby muszki, paproszki i je widzę w postaci czarnych kropek ... tylko w jasny dzien. To się nazywa z tego co wyczytalem..

Duszności po by passach

.. ...kardiochirurgicznym. Cienie metaliczne w miejscach typowych. Sylwetka serca powiększona. Łuk aorty wydłużony, wysycony miażdżycowy. Pasmowate zagęszczenia w dolnych polach płucnych o charakterze niedodmowym i włóknistym,rysunek podścieliskowy płuc wzmożony. Zrosty opłucnowo - przeponowe...

Icd

.. ...Oczywiście wykrywacze metalu na lotniskach należy omijać, jest do okazywania specjalna m.narodowa legitymacja. Acha, zabiegi związane z przepływem prądu, elektrokoagulacja itp. stosowane w kosmetyce. No i wydaje mi się najważniejsze: rezonans magnetyczny ( MRI ) jest na zawsze..