Metazydyna

Leki kardiologiczne (leki stosowane w chorobach serca)

Leki kardiologiczne (leki stosowane w chorobach serca)

.. ...wieńcowych. Należy do nich trimetazydyna ( Metazydyna, Preductal, Trimetaratio ). W farmakoterapii choroby niedokrwiennej wykorzystuje się także betaadrenolityki i antagonisty kanału wapniowego. Gdy mięsień sercowy obumiera, czyli gdy dochodzi do zawału serca, pacjent otrzymuje ściśle..

Trimetazydyna (Metazydyna, Preductal, Trimetaratio)

.. Trimetazydyna to substancja o działaniu cytoprotekcyjnym ( ochronnym w stosunku do komórek ). Trimetazydyna działa na poziomie metabolicznym komórki, wpływa na równowagę jonową oraz zmniejsza wrażliwość komórek na szkodliwe działanie wolnych rodników. Trimetazydyna jest przede wszystkim wykorzystywania w..

EKG i za każdym razem co innego wychodzi

.. ...kazal brac Lek o nazwie Metazydyna Fakt po tym cisnienie i puls unormowaly sie ale nadal cos mnie niepokoi. Dostalam także wyniki na potas, sód i wapń.Wyniki te są w normie. Prosze pomóżcie , niedlugo ide zrobic sobie nastepne ekg i boje sie ze znów wyjdzie mi cos jeszcze gorszego niz..

Rytmonorm

.. ...bije ok, ale mam duszności i zastanawiam się czy nie są związane z przyjmowaniem leku podobno Metazydyna dobrze działa na takie dolegliwości ale czy ktoś się orientuje czy te leki można razem stosować???..

Dolegliwości sercowe po przedawkowaniu amfetainy

.. ...przepisał mi concor i metazydynę, nie chciałem tego brać, ale w końcu wziąłem. Tylko nie rozumiem dlaczego mam brać takie leki jeeżeli to tylko nerwica. Co do posta Milki to sumienie nie ma w tej chwili żadnego znaczenia dla mnie, tylko myśl że mogło dojść do jakiegoś uszkodzenia. Sport..

Amfetamina i wpływ na serce

.. ...wyleczyłem sie zwykłą metazydyna i betalociem... po 4 miesiacach normalnego zyci znowu sie pokusiłe,... do teraz tego zaluje...jakies 5 miesiecy czekam na poprawe i nic... ciagłe nadcisnienie...dretwienie lewej reki, czasami silne klucie serca, bole zoładka,mostka... nie wiem co mam..

Moje objawy :-(

.. ...tym wlasnie sie mowi metazydyna jest lekiem dotleniajacym serce ale watpie aby aptekarka sprzedala bez recepty to ze brakuje ci powietrza to znak ze sie bardzo przejmujesz masz krotki oddech i stad brak tlenu dla serca wlacz muzyke niemysl o tym co ci jest w tensposob sama siebie *..