Metoda Schultza

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć?

.. ...żyć, dużo pomogły mi metody relaksacyjne metodą Schultza ( autosugestia, poczytaj o tym w necie albo zapytaj lekarza ). Ostatnio w pracy miałem straszny zajob, nerwowka i znowu odezwało mi się serducho ( skurcze dodatkowe, dokładnie te same które wpędziły mnie w nerwicę... ) i od razu..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 19

.. ...więcej? a tutaj relaksacja metodą Schultza,poczytajcie - warto! : ) http://www.ymaawarszawa.4me.pl/index.php?site=seminarium_12 Minia opisałam je juz wczesnie . Stosuje sie je w trakcie lęku napadowego . Siadamy pod sciąną mocno i całą powierzchnią pleców sie o nią opieramy i głęboko..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 645

.. ...relaksacyjne typu - metoda schultza - ? Siemka ! praktykowalem metode schultza przez pewien okres codziennie teraz mozna powiedziec czasami hm ale zeby mnie wy;leczyla nic z tych rzeczy cos pomaga ale ile i na ile i komu ? mnie osobiscie w stanach ostrej jazdy troszke osa jestes za..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 783

.. ...sprawdza, Jeszcze inną metodą o której powiedziała mi internistka jest ( w/g mnie to gorzej działało ) zataknie nosa ręką mocne i próbowanie wtedy wypchnąc powietrza przez nos aż że się uszy zatykają. Musisz się wyluzować. Ja dzisiaj na psychoterapii mam mieć ten trening autogeeny..

Częstoskurcz - jak u was to wygląda?

.. ...oddechowe, ewentualnie metodę schultz * a, jak najwiącej dynamicznego ruchu: pływanie, bieganie, rowerek, trzeba zająć myśli czymś innym mnie pomagją prace domowe remontowanie itp... od kilkunastu dni mam 125/70 ale ciężko pracuje nad swoją psychą. Tak na marginesie puls 100 to chyba..

Nerwica tkwiąca w nas, nasza walka i małe sukcesy - Str. 90

.. ...czytałam, i ściągnełam audio metody relaksacyjnej Schultza, która tu polecają. Fajnie, że jest forum, że można powiedzieć o tym wszystkim i że nie jesteśmy sami. Pozdrawiam wszystkich : ) ) ) ) ) ja wlasnie dzis tak zle sie czuje i placze bo chce normalnie zyc Ciesze sie kazda chwila w..

Napady paniczno-lękowe z agorafobią - Str. 21

.. ...teraz czytam troche o metodzie Schultza jak ktoś chce mogę przesłac mp3 z treningiem autogennym pozdrawiam Beti dasz rade jutro...napewno trzymam kciuki uda sie!!1 Witajcie!! Ja już na nogach , jak zwykle wcześnie ; ) Beti daj znać jak wrócisz od lekarza napisz jak było - koniecznie!..