Metokard lek

Kołatania, ablacje - okiem dochtora - Str. 24

.. ...rapacholina nie gryzie w metokardy. Akcja serca 60 - 70 to książkowo. Mam nadzieję, że samopoczucie generalnie niezłe? Jeszcze Pani donia: no właśnie. Ja tu staram się strasznie ostrożnie i delikatnie doradzać, żeby po prostu sprawdzać u lekarza niepokoje związane z dolegliwościami...

Podejrzenie zespołu WPW - Str. 3

.. ...przepisał nawet dzisiaj METOKARD 50mg w dawce pół dziennie. Jest to jedyny lek który naj mniej obniża ciśnienie reszta bardziej. Głowa do góry jest nas więcej : ) trzymaj sie - ZDROWYCH WESOŁYCH ŚWIĄT! Pozdrawiam - Renia przy ablacji nie daja narkozy a ile ty masz lat ze tak wysiadal..

Wypadanie płatka zastawki dwudzielnej - Str. 2

.. ...bieganie sa wskazane. biore metokard i leki uspakajajace. jest git : ) U mnie wypadanie zastawki zaczelo sie po nieludzkim wysilku na studiach. Przesadzilam i teraz za to place. Takze odczuwalam bol w klatce piersiowej, lekarz powiedzial ze to od kregoslupa co jest kompletna bzdura. Na..

Dodatkowe skurcze - Str. 90

.. ...caly czas jestem na metokardzie pisalem,ale w dni ostrych napadow pomaga jedynie czas - tzn nic inego nie pomaga wg moich doswiadczen, okej - caly czas zyjemy,wiec nie jest tak zle,ale lepiej niech to minie Ja wierze lekarzom kazdy mówi ze to nic takiego i kazdy to czlowiek to ma chory..

Dodatkowe skurcze - Str. 118

.. ...dawna biore 4 tabletki metokardu 50 mg co 6 godzin,i 50 mg betaloku raz dziennie, mg 2 - 3 tabl i kalipoz 2 tabl, i moja watroba trzyma sie swietnie, mysle ze przesadzasz, tak sie lekow przesadnie nie mozesz wystrzegac, niezabawne to sa amiodoran,polfenon czy werampil, one moga powodowac..

Arytmia nadkomorowa serca - Str. 4

.. ...i tylko wtedy biorę metokard 50mg, oraz robię sobie zastrzyk z heparyny w brzuch. Po odczekaniu 5 - 12 godzin umiarawiam się sam idę biegać( zawsze pomaga )i mam problem z glowy. Czy to możliwe że częstoskurcz nadkomorowy jest wynikiem zburzeń poziomu potasu magneu i wapnia w..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 86

.. ...tabletkę w ilości 1/2 metokard. Faktem jest, że dwie godzinki snu uciekają, nie muszę dodawać iż pracuję, mam rodzinę, więc można sobie wyobrazić jak funkcjonuję rano, gdy wstaję i staram siebie wyszykować na czas do pracy i syna do szkoły. Ach jeszcze chciałam dodać, że swoją drogę po..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 93

.. ...serca w razie * W * metokard. Acha no i stosuję też kurację miodową, o której wyczytałam na którejś z poprzednich stron. Co do objawów somatycznych to niestety nękają, oj nękają... Alex. Ja się zastnawiam nad tym, aby wogóle przestać brać leki skoro one nic mi w tej chwili nie dają...

Zbyt szybkie bicie serca

.. ...kiedyś brałem – Metokard, Propranolol, Hydroxyzinum, Valido. W tej chwili lekarz przepisał mi Concor, Hydroxyzinum, Validol. Przy tym pierwszym leku o zawartości Cor 2,5 biorę pół tabletki bo tyle mi wystarcza. Po zażyciu tej tabletki nie czuje się najlepiej ale zmniejsza bicie..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 1084

.. ...daje popalic to biore METOKARD i sie klade na chwile za wszelka cene staram sie wyciszyc i to pomaga. Iwonka super ze z ciocia juz dobrze i tata jest pod opieka lekarzy.Ty odpoczniesz psychicznie i bedziesz sie cieszyc mezem i synem ; ) Dorotko jestem Ci wdzieczna za dzisiejsza rozmowe..

Metokard a masaż

.. ...wieńcowej ( i zażywaniu metokardu ) można stosować wspomagająco masaż? Obawiam się czy to nie nasili objawów? Będę bardzo wdzięczna za poradę na ten temat. Pozdrawiam zażywaj wenoforton z herbapolu.Wypróbuj po konsultacji z lekarzem.To najlepsza polska nalewka ziołowa na..