Metypred

Echo serca - Str. 50

.. ...go nie było biore 4mg Metypredu co drugi dzień i teraz co radzicie... Jak zbadać czy ten PFO mam otwarty czy nie i czy ten płyn jest groźny dla życia .....przepraszam za głupie pytanie ale nie wiem co mam myśleć. chce poprostu walczyć o swoje zdrowie... .. Raczej czeka cię dalsza..

Dodatkowe skurcze - Str. 27

.. ...Minia, nie wiem, czy metypred to tyroksyna, ale endokrynolog, kardiolog i internista uprzedzali mnie, że po tym leku mogę spuchnąć, bo zatrzymuje wodę w organizmie. Czytałam też o tym w ulotce metypredu i na innych forach w internecie. Nie sądzę więc, żebym pisała - za przeproszeniem -..

Za gęsta krew, jak ją rozrzedzić?

.. ...siostra byla wtedy na Metypred - zie, pomoglo jej tak dobrze jak mi pomogl Encorton. Niestety, siostra nie chciala zaakceptowac tej choroby i stopniowo ( pod kontrola lekarza poniewaz sterydow nigdy nie mozna odstawiac nagle - grozi to smiercia! ) odstawila steroid. Stwierdzila ze jest..

Pokrzywka przewlekła

.. ...clemastin, telfast, wapno, metypred w ciezszych formach dozylnie corhydron. ja leczę się na pokrzywke już pół roku w tym czasie bylam 3 razy w szpitalu. stwierdzono teraz że mam pokrzywkę przewlekłą.brałam juz chyba wszystkie dostępne leki na rynku i nic nie pomaga.szlak mnie trafia nie..

Lekarstwa a depresja

.. ...odczucie lęku będąc u lekarza stwierdził że może to być po lekarstwie zwanym metypret .chciała bym się dowiedzieć czy ktoś jeszcze ma takie dolegliwości lub także cierpi z powodu tej choroby zwanej koleganozą..