Micardis

Echo serca - Str. 29

.. ...do niepokoju, choć po micarditis warto zostac w okresowej kontroli kardiologicznej fajnie że pani jest z nami, dzięki. izabelo - wiec tak - mam ustalony termin koroanografii - powiedz mi prosze: - boli? - mam sie czego bac ? - czy jest to niebezpieczne? - podobno po badaniu trzeba 12..

Kardiomiopatia rozstrzeniowa - Str. 9

.. ...np.Tritace ), sartany ( np. Micardis ) antagonista aldosteronu ( np Inspra ) stężenie potasu może narastac, to monitoruje sie indywidualnie. Jeżeli chory bierze diuretyk to może byc odwrotnie ( dlatego tak często mierzy sie potas ) i każdego chorego traktuję się jako inny przypadek. W..

Złe samopoczucie po acardzie i tulipie

.. ...obniżenie biorę Isoptin i micardis ale to już 2 zestaw, który mnie rozbraja. Jak nie brałem leków to miałem 3 napady 180/100 - 220/120 i skończyło się wzywaniem pogotowia. Teraz nie mam już napadów ale pozostało uczucie niepokoju wewnętrznego i * oczekiwanie * psychiczne na zawał...

Nadciśnienie

.. ...odstawić i w zamian brać Micardis 40mg. Wczoraj wzięlam pierwszy raz na wieczór. Po ok. godzinie dostałam mocnego kazszlu który sprowokował wymioty. Czy to moze działać np. tak szybko ten nowy lek? Mimo, że kaszle często - alergia - nigdy nie skończyło sie to wymiotami. Ogólnie czuję sie..

Dwupłatkowa zastawka aortalna i poszerzona aorta wstępująca - Str. 2

.. ...acenacumarol,bisocard czy micardis ale ostrożnie korzystać w hotelach zklimatyzacji.Ja w Kairze na całą noc włączyłem w pokoju klimatyzację i nabawiłem się zapalenia oskrzeli,które po powrocie do kraju musiałem leczyć.Nie miałem natomiast żadnych problemów z sercem tak podczas lotu..

Skaczące cisnienie i nerwica - Str. 2

.. ...Proszę o radę w związku z odpowiednim lekiem. Co mam zrobić? Do pacjentki! Witam , czy z grupy sartanów - antagonistów ( blokerów ) również w tym czasie przyjmowałaś ? Jeżeli nie , to proponuję .Pozdrawiam..

Micardis 80mg - czy ktoś zna? zażywa?

.. ...czy ktoś zna ten lek, Micardis 80mg.? Może ktoś go zażywa lub miał go? Z tego co pytałem w aptece to jest to dość drogi lek, ( paczka - 28tabl.= 53 zł ) Więc dość drogo :( Może ktoś zna odpowiednik polski? Bo Micardis jest niemiecki więc może jest na rynku jego polski odpowiednik? Będe..

Zmiana leków na nadciśnienie

.. ...leku na nadciśnienie Micardis 80 na tańszy zamiennik i zmianę Amlopinu 10 na coś mniejszego - mam problemy z przełykaniem. Dostałam Diowan 160 i Amlonor 10. Oprócz tego biorę Kalipoz i hydrochlorothiazidum oraz Betaloc 25. Nie wiem, czy ta zmiana ma znaczenie dla mojego leczenia?..

Nadciśnienie tętnicze a suplementy diety

.. ...efektów, a teraz stosuję Micardis, który chyba też nie daje rady, ale nie o to chodzi. Moje pytanie brzmi: jaki wpływ na ciśnienie krwi mogą mieć odżywki dla sportowców które * rozszerzają naczynia krwionośne * oraz jak się to przekłada na wartość ciśnienia ( czyli czy będzie maleć czy..