Miesiączka objawy

Niedoczynność tarczycy

.. ...pojawiają się zaburzenia miesiączkowania. Sam wygląd chorego i objawy są dość charakterystyczne, badanie laboratoryjne służą nie tyle potwierdzenie niedoczynności tarczycy, co określeniu jej przyczyny. Niedoczynność tarczycy pojawia się najczęściej w przebiegu chorób zapalnych tego..

Objawy zajścia w ciąże

Objawy zajścia w ciąże

.. ...powodem zatrzymania miesiączkowania, co więcej, u części kobiet w czasie I trymestru ciąży nadal pojawiają się krwawienia. Zmiany hormonalne w pierwszych tygodniach ciąży powodują wzrost wielkości i tkliwości piersi oraz poranne nudności. Z powodu zmiany ułożenia narządów miednicy..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 136

.. ...byłam leczona luteiną bo miesiączka mi sie zatrzymala i pozniej się zaczeło,dostalam depresji,lekarz powiedzial że to od luteiny ( bo to progesteron )on odpowiada ża nasze gorsze samopoczucie,ale to powiedzial mi juz inny ginekolog,wszystkie objawy niepożadane mialm po tej..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 915

.. ...biust, i ja miałam zanik miesiączki, ale nie wiem czy to przez sulpiryd czy przez klimakterium ). sulpiryd dziala lekko antydepresyjnie i faktycznie nalezy do grupy leków bezpiecznych. Pozdrawiam Dzidzia a widzisz te cholerne leki mają jakąś zaletę; )z tym biustem Teresa mnie..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 932

.. ...skutkowało zatrzymaniem miesiączki, musiałam odstawić. Teraz biorę rexetin, ale nie czuję się dobrze. Objawy wróciły, podobno może tak się dziać przy zmianie leku, a biorę dopiero drugi tydzień. Czekam z utęsknieniem na poprawę: ) Och, aż mi lepiej jak się wygadałam: ) Bardzo mi przykro,..

Acenocumarol i wskaźnik INR

.. ...powiązany jest z cyklem miesiączkowym. Niestety mam skoki wskaźnika INR od 1,5 tuż przed okresem i zaraz po okresie często wskakuje powyżej 4,0. Dwa razy jużmiałampowyżej 6,0,gdzie aż z laboratorium do mnie dzwonili. Ale podejrzewam,że coś schrzanili w laboratorium, bo to było aż nie..

Menopauza czy serce?

.. ...minie dwa lata jak nie miesiączkuję i mam nadzieję, iż niektóre uciążliwe objawy ustąpią, tymbardziej, że trudno pracować przy tak trudnych dolegliwościach. Pozdrawiam Krystyno - skoki ciśnienia są niebezpieczne - powinnaś koniecznie zgłosić się do lekarza i zacząć przyjmować leki na..

Metocard a miesiączka

.. ...tabletka dziennie ) miesiączka spóźnia mi się mniej więcej o 11 dni. I tak za każdym razem. Czy to jest groźne? Czy po prostu mam to zbagatelizować?? W sumie nie od czuwam żadnego zaniepokojenia, ani innych objawów typu bóle brzucha itp. Co mam zrobić?? Ps. w ulotce nie ma wymienonego..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 805

.. ...ma ), opóźniła mi się miesiączka a jak już dostałam to poprostu trwa tydzień ale to bardziej plamienie niż miesiączka, boli mnie w mostku, nie mogę oddychać, kłuje mnie serce, trzustka, boli szyja, pachwiny, wogóle zaczęły mnie boleć żyły w nogach. Takich objawów nie doszukałąm się u ani..

Bóle łydek, antykoncepcja i Polocard

.. ...częstych i obfitych miesiączek. Nie miałam żadnych poważnych objawów ubocznych, jednak od tygodnia odczuwam nieprzyjemne pulsowanie i silny ból lewej łydki. Wiem, że te tabletki mogą powodować zakrzepicę, ale nie mogę ich odstawić, bo wtedy problemy z okresem wrócą. U kardiologa termin..

Niskie ciśnienie i wysoki puls

.. ...głowy i nieregularne miesiączki ( ostatnio bardzo obfite ). Zaniepokoiło mnie to, ponieważ objawy miałam już dawno lecz od jakiegoś czasu zaczęłam je coraz bardziej odczuwać. Prosiłabym o pomoc przy znalezieniu przyczyn tych dolegliwości, ponieważ moje rozdrażnienie i osłabienie coraz..

Wyniki TSH 0,77 dobre?

.. ...TSH,mam andzieję że moja miesiączka nie miała na nei wpływu: )mam dużo objawów nadczynności, mój wynik to 0,77. Czy to jest ok?ma któś taki wynik? mala masz nadczynnosc idz do lekarza,pozdrawiam. na pewno? niby norma od 0,4 ..ale w sumie objawy sie zgadzają i wszyscy mówili, że to..

Nerwica a miesiączka

.. ...wplyw na zaburzenia miesiączkowania? a jesli tak to jak to u was wygląda? moze miec,ale tez niektóre leki... A odwrotnie: czy podczas miesiączki można czuć się gorzej? Tzn. czy miesiączka może nasilać objawy nerwicy? Pytam serio. Bo choć nie mam pewności na co choruję ( dziwne i złożone..

Straszne kołatanie serca i całe ciało mi drga

.. ...sobie myślę,że jeśli miesiączka była bardzo obfita,organizm nie ma możliwości i czasu uzupełnienia krwi,i przy schyleniu ciążenie powoduje zwiększenie ilości krwi w górnej połówie ciała to czym dysponuje serce?w med.chińskiej jest określenie * * niedobór krwi * * a objawy niedoboru krwi..

Garść objawów

.. ...niedoboru,przy następnej miesiączce braki sie powiększają Prawdopodobnie przy tym niskim cisnieniu miałaś wysokie tętno,ciało starało się obdzielic krwią wszystkich * * głodnych * * ,chociaż skąpą racją.Nie ma krwi bez wody,w ostatniej * Przyjaciółce * * zalecają 8 szklanek wody w ciągu..

Moje objawy :-(

.. ...częściej. - Wczoraj dostałam miesiączkę, strasznie źle się czułam. Było mi bardzo nie dobrze, miałam biegunkę, chwilami myślałam że zemdleje. Zaczęło mnie bolec w klatce piersiowej i tak jak by mi zatykało gardło, było mi nie dobrze. W ciągu dnia troszkę przeszło. Wieczorem znowu mnie..

Objawy

.. ...częściej. - Wczoraj dostałam miesiączkę, strasznie źle się czułam. Było mi bardzo nie dobrze, miałam biegunkę, chwilami myślałam że zemdleje. Zaczęło mnie bolec w klatce piersiowej i tak jak by mi zatykało gardło, było mi nie dobrze. W ciągu dnia troszkę przeszło. Wieczorem znowu mnie..

Zawroty głowy po spamilanie ...

.. ...mlekotok, zaburzenia cyklu miesiączkowego, czynności tarczycy, zaburzenia w oddawaniu moczu, kurcze mięśniowe. Lek nie powoduje zależności fizycznej i psychicznej, ale nagłe odstawienie może czasem spowodować zawroty i ból głowy, rozdrażnienie, senność, objawy ze strony przewodu..