Miesięczne dziecko

Objawy zajścia w ciąże

Objawy zajścia w ciąże

.. ...się kolejne krwawienie miesięczne. Poczęcie dziecka nie jest jednak jedynym powodem zatrzymania miesiączkowania, co więcej, u części kobiet w czasie I trymestru ciąży nadal pojawiają się krwawienia. Zmiany hormonalne w pierwszych tygodniach ciąży powodują wzrost wielkości i tkliwości..

Wszczepiono sztuczną komorę serca 13-miesięcznej dziewczynce

.. ...sztuczną komorę serca 13 - miesięcznej dziewczynce z Małopolski. Według prof. Janusza Skalskiego, który kierował zespołem lekarzy, była to pierwsza w Polsce tego typu operacja u tak małego dziecka. To pierwsze tak małe dziecko ze sztucznym sercem. Wiem o takiej operacji u 13 - latka...

Kołatania, ablacje - okiem dochtora - Str. 32

.. ...doktorze. Jestem mamą 3 miesięcznej Agatki. Już w czasie ciąży wykryto u mojego dziecka zaburzenia rytmu serca( trigeminia nadkomorowa ) oraz niedomykalność zastawki trójdzielnej. Po porodzie zastawka domknęła się ale arytmia pozostała ( było gorzej bo pojawiła się bigeminia komorowa )...

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 15

.. ...tam zapisać terapie 3 miesięczną. Podobno po tygodniu jest juź lepiej tylko trzeba w to uwierzyć podobno to działa lepiej jak leki którymi się trujemy. Wywiad z lekarzem był opisany w DZieniku Zachodnim w Katowicach lub w Opolu tego nie pamiętam ale jak poszukacie w internecie to napewno..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 22

.. ...praca.Takze po 9 - o miesięcznej terapi psyciatryczno - psychologicznej dojrzałam do tego.Wam słoneczka tez tego życzę.Do usłyszenia Reniu jak ja Ci zazdroszczę , ja dzisiaj również zostaję sama z córką i bardzo się boję czego - chyba tego że coś mi się stanie męża nie będzie przy mnie a..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 91

.. ...czy to możliwe że 5 miesięczne dziecko może miec anemię ????????????? witaj Nataszo - dziecko 5 miesieczne moze miec anemie. ALe czemu ??????????/przeciez tak o niego dbamy !!!!!!!!!!!!!1 Nie wiem czemu tak sie robi mój mały tez miał anemie był wczesniakiem zadbanym Panie Administratorze..

Rytm węzłowy u dziecka

.. ...Witam, u mojego 8 - mio miesięcznego synka stwierdzono rytm węzłowy. Wczesniej miał szmery w sercu, stąd cała wizyta, po paru miesiącach zanikły, ale pojawił się ten rytm. Pani doktor zapisała w książeczce rytm węzłowy, poza tym zapis w normie, kazała przyjść do kontroli za 3 miesiące,..

Dodatkowe skurcze - Str. 16

.. ...forum. Jestem mamą 3 miesięcznej Agatki. Już w czasie ciąży wykryto u mojego dziecka zaburzenia rytmu serca( trigeminia nadkomorowa ) oraz niedomykalność zastawki trójdzielnej. Po porodzie zastawka domknęła się ale arytmia pozostała ( było gorzej bo pojawiła się bigeminia komorowa )...

Zwężenie niedomykalność zastawki aorty

.. ...było mało u mojej 3 miesięcznej córeczki pediatra wysłuchał szmer nad serduszkiem. Byłam w szoku czy młodsza odziedziczyła po starszej córce?.To chyba jakiś fatum! Myślę o zmianie kardiologa czy warto bo przecież córka jest u niego leczona od 7 lat. Jestem w kropce. Może ktoś mi poradzi...

Tetralogia fallota

.. ...zycze zdrowia Ola Mam miesięczną córeczkę z Fallotem i brakiem zastawki tętnicy płucnej. Operacja będzie, ale to organizm dziecka ma powiedzieć kiedy. Na co powinnam zwracać uwagę i jak obserwować dziecko, żeby nic nie przegapić i nie zaszkodzić córeczce? zapraszam na..

Chorba Kawasaki u niemowlaka

.. Witam, u mojej 5 - miesięcznej bratanicy wykryto chorobę Kawasaki. Czytałam już o tej chorobie bardzo dużo ale nigdzie nie dowiedziałam się czy można ją wyleczyć? Będę wdzięczna za odpowiedźi osób którzy zetkleli się z tą chorobą. Dziękuję, pozdrawiam Asia wejdz na strone fundacji na rzecz dzieci z wadami..

Operacja Rosa u dziecka

.. mam 15 miesięczną córeczkę po balonowym poszeżeaortalnej i nieudanej operacji nacinania zastawki. obecnie obecnie czekam na wezwanie do zabiegu rosa. bardzo się boje o moje maleństwo szczególnie po ostatniej operacji. jeżeli możecie odezwijcie się na meaila w tej sprawie będę bardzo bardzo wdzięczna. dzięki..

Zwężenie zastawki aortalnej

.. ...pediatra wysłuchał szmer nad serduszkiem, załamało to nas bo wiemy ile to kosztuje nerwów itd. Jedziemy z nią do kardiologa zobaczymy czy sytuacja się powtórzy. zapraszam www.forum.sercedziecka.org.pl..

Niedomykalność trójdzielna u niemowlęcia

.. U mojej 2 miesięcznej córki stwierdzono niedomykalność trojdzielną obecność fali zwrotnej 1,5 m/s. Czy jest to duża wartość i co to właściwie oznacza. Witaj Zofio Serdecznie zapraszam na nasze forum Wrodzone wady serca u dzieci: http://forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=24429 Z tego co znalazła to : rzadko..

Renty, zasiłki rehabilitacyjne, zasiłki chorobowe

.. ...dak dużo? Za 1200 zł miesięcznie ciężko wyżyć. Muszę więc normalnie pracować. * chory * Czy dziecku z wadą serca wrodzoną ( ubytek w przegrodzie mieędzykomorowej ) przysługuje zasiłek pielęgnacyjny?Jestem zielona w temacie zasiłków,może jest ktoś kto mi to wytłumaczy. Mam 21lat i mam..

Częstoskurcz u dziecka

.. ...trafiłam z moim 13 - miesięcznym synkiem do szpitala - miał częstoskurcz nadkomorowy. Sytuacja była dramatyczna. Po miesięcznym pobycie jesteśmy po dwóch kardiowersjach i operacji: zszycia dość pokaźnego ubytku mędzyprzedsionkowego oraz wszczepienia stymulatora ( po kardiowersji pojawiła..

Moja historia. Czy to nerwica?

.. ...80% swoich zarobków miesięcznie ( dopiero od tygodnia staram się go sprzedać ).Na początku kwietnia 2007 zdecydowałem się wyrwać ząb ,który powinienem wyrwać od dzieciństwa ale bardzo ,bardzo się tego bałem.Wyrywanie trwało ze 3 godz.gdyż dentystka nie mogła sobie poradzić - był to dla..

Analiza wyników krwi 16-sto miesięcznego dziecka

.. ...wyniki krwi mojego 16 miesięcznego synka. Prawie wszystko jest podkreślone. Proszę mi powiedzieć, czy przyczyną może być jakaś choroba? WBC - 11,2 LYM - 4,8 MID - 1,0 GRAN - 5,4 RBC - 4,77 HGB - 11,5 HCT - 34,0 MCV - 71,3 MCH - 24,1 MCHC - 33,8 RDW - 17,4 PLT - 493 Podałam wszystkie..

Częstoskurcz nadkomorowy z pulsem 190 - Str. 2

.. ...zrobiono pierwszy zabieg na miesięcznej Martusi - dosłownie eksperyment bo elektrody były większe od jej naczyń a serduszko wielkości orzecha. ale musieli zrobić bo dziewczynka by umarła. już umierała i to była jej jedyna nadzieja. inne dzieci czekają do 5 - 6 lat na zabieg o ile..

Fallot

.. Nasz syn( 12 miesięczny )jest w 3 dobie po operacji( całkowita korekta bez wcześniejszego zespolenia ) i chciałabym nawiązać kontakt z rodzicami których dziecko jest już po operacji.Fallot różowy z restrykcyjnym ubytkiem komorowym. Wejdź na www.forum.sercedziecka.org.pl , tam znajdziesz wielu rodziców,..

SZMERY W SERCU U DZIECKA

.. ...pomoc . Mam wnuczke 18 miesięczną w czasie rutynowych badań przed szczepieniem lekarz usłyszał szmery w serduszku mojej wnuczki. Dziecko bylo do tej pory zdrowe nawet kataru jeszcze nie miala rozwija sie prawidlowo . Prosze o pomoc gdzie sie mam udac do dobrego lekarza ktory zbada moja..

Wysokie CK ORAZ CK-MB u dziecka. co robić!!!

.. ...problem otóż moja 18 miesięczna córeczka jakies dwa tyg. temu pokazywała na ból w klatce piersiowej...poszliśmy do lekarza..dostaliśmy skierowanie na podstawowe badania oraz ck,ck - mb wyniki były takie:CK - 157U/L,CK - MB - 40U/L... Pan doktor stwierdził,że nie nalezy się przejmować....