Mięśnie głowy

Echo serca - Str. 50

.. ...ból..budze sie osłabiona mięśnie mnie bolą i chwila musi minąć zanim dotrze do mnie co sie stało ..dodam że te skórcze ręki mam od kilku lat a nocne dolegliwości tylko w czasie snu od roku co miesiąc mniej więcej ) bo przypisują mi padaczkowe napady..a wyniki mam dobre EEG i rezonans..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 9

.. ...stwardnienie rozsiane,dystrofię mięśni.Zwaroty głowy też przez nerwicę,ale u mnie jeszcze doszła anemia( źle leczona przez internistę ).Jak za 3 mies. nie przejdą te zawroty głowy to da skierowanie na tomografię głowy( dla świętego spokoju ),ale generalnie to wszystkiemu winna jest..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 31

.. ...naciągnie się ścięgna lub mięśnie. A moze to kręgosłup - stres ukochał sobie to miejsce, tam siedzi, spina mięśnie, a ból promieniuje wszędzie - do ręki, głowy, szyji, biodra, gdzie tylko chce...Wiecie, co mi się kiedyś zdarzyło. Miałam wrażenie, ze sparaliżowało mi chwilowo prawą..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 159

.. ...przełykac bo bolą mnie mięśnie, bóle głowy, niepokój, itp.Okropne Witajcie serdecznie.Wczoraj ani razu nie włączylam kompa ,ponieważ prawie cały dzień spędziłam poza domem.Miałam wizytę u psychologa, z synem byłam u dentysty i popołudniu na wywiadówce.Gdy zbliżał się wieczór marzyłam..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 553

.. ...MYOLASTAN na rozluznienie mięśni aby lepiej móc spać w nocy ale nie bardzo pomaga.Budzę sie kilka razy dziennie a jak wstanę to czuję się jak wypluty cukierek,wszystko boli i do tego latam kilka razy w nocy z moczem.Do tego bóle głowy często zwiększają się bezpośrednio po..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 8

.. ...kręgosłupa i zaczepy mięśni na czaszce i szyi, wtedy dowiesz się że to tutaj leży problem. 1 - 3 lata rehabilitacji i będziesz w formie. nie czekaj żeby nie niszczyć dalej tego układu szyi. bóle są zaskakująco silne i mogą być bardzo różne. skroń, łuk brwiowy, okolice czubka głowy, pod..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 11

.. ...straszne i ciągłe bóle mięśni i stawów, drętwienie karku, bóle głowy, strach przed śmiercią itd. Wszystko dodatkowo nasiliło się po tym jak urodziła mi się córeczka. Teraz wciąż boję się, że nie pozna tatusia, że nie doczekam jej szkoły, matury itd. To chyba najgorszy rodzaj strachu. Na..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 25

.. ...mnie kręgosłup albo mięśnie przykręgosłupowe, sam nie wiem. Oprócz tego czuje pulsowanie za uszami, ucisk z tyłu głowy ( szczególnie z prawej strony ) i czuję jakbym miał na szyi i głowie mocno naciągniętą skórę. Mam lęki, cały czas boję się, że jestem ciężko chory: rak, tętniaki i inne..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 27

.. ...ustąpiły. Zamiast napięcia mięśni i bólu kręgosłupa męczą mnie teraz lekkie ale uciążliwe zawroty głowy. Niezmiennie mam zimne i spocone dłonie i stopy, jestem rozkojarzony i czuję niepokój. To uczucie towarzyszy mi w zasadzie przez cały dzień, czasem zdarza się, że ustąpi na kilka minut..

Bardzo silne bóle głowy wywołane stresem lub nerwami - Str. 2

.. ...kawki w pracy. EFEKT: mięśnie ruchowe ( zwłaszcza kręgosłupa lędźwiowego i szyjnego, nóg, obręczy barkowej ) są poprzeziębiane, ponapinane, robią się sztywne i uciskają na nerwy ( w kręgosłupie tudzież inne ) i dlatego boli głowa, żebra i czego tam jeszcze dusza zapragnie, dlatego..

Bardzo silne bóle głowy wywołane stresem lub nerwami - Str. 7

.. ...brzuch, nerki, stawy, mięśnie. Wszystko może boleć bez patologicznych zmian. Najczęściej boli właśnie głowa. Pozdrawiam wszystkich wystraszonych i na prawdę.. nie musicie bać się bólów głowy... Przeczytałam amiga Twój post. Bardzo Ci dziękuje za wyczerpujące informację i wyciszenie. Tez..

Arytmia nadkomorowa serca - Str. 5

.. ...tabletek nie brałam ani na nic sie nie leczyłam Ps Pytam bo ostatnio gorzej sie czuje dwa razy straciłam przytomność mam skurcze mięśni łydek i silne bóle głowy a mam dopiero 20 lat. Czy to może się wiązać??..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 114

.. ...stwierdził że mam nerwobóle mięśnia sercowego nie kierując mnie na żadne inne badania. Obecna lekarka była zszokowana podejściem lekarza twierdząc,że przy nerwicy nie ma omdleń, zawrotów głowy i tak silnych bólów głowy jakie ja mam. Powiedziała że albo będzie to jakieś schorzenie..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 122

.. ...dłużej trwającym napięciu mięśni rąk, a także wów­czas, kiedy po udaniu się na spoczynek odczuwa tętnienie w uszach - podajemy co 15 minut Lachesis C15 po 5 kropel. Jeżeli na uderzenia krwi do głowy i nierównomierne bicie serca cierpią osoby nerwowe lub histeryczne ( szczególnie kobiety..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 135

.. ...bólów ) to : NAPIĘCIE MIęśNI KRęGOSłUPA, obręczy barkowej i szyi - na skutek ich przeziębienia lub naciągnięcia. Takie mięśnie sztywnieją i uciskają na nerwy ( co odczuwamy jako promieniujący ból ) i naczynia krwionośne ( co skutkuje niedokrwieniem mięśni i zawrotami głowy ). Dlatego to,..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 138

.. ...mi się trzęsie,drżą mięśnie,ręce nogi,zawroty głowy,brzuch boli,biegunka,kolacze serce.Do niektórych objawów się przyzwyczailam i prawie nie zwracam na nie uwagi ale jednak dają znać o sobie,czy kiedyś się z tego wyleczę?Pozdrawiam was wszystkich,może też mam zaburzoną tą gospodarkę..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 21

.. ...słabe nogi, drgania mięśni całego ciała ( w tym twarzy ), szumy i zawroty głowy, ciągnięcie nogi ( spastyczność ), piszczenie w uszach, okresowe nocne poty, prądy w nodze i ręce( parestezje )... i inne ale to najważniejsze... witaj Elu oto moje objawy: - drżenia całego ciała głowy..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 26

.. ...chorbą czyli : drżenie mięśni, zawroty głowy, stany lękowe i oczywiście związana z tym hiperwentylacja, suchość w ustach,lęk związany z brakiem możliwości szybkiego dotarcia do szpitala ( czyli np pobyt w górach, w najgorszym stadium choroby pokonanie trasy 50 km przez jakieś pola czy..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 37

.. ...zawrotów głowy, drżenia mięśni w nogach, rękach a potem na całym ciele. Mam to do dziś a do tego zachwianaia równowagi, czasem czuje tak słabe nogi jakbym miała upaść. Mam uczucie jakby nie łączyło mi coś w kręgosłupie dolnym i uczucie, że jestm pijana w głowie !!! Miałam robione setki..

Ucisk, gula w gardle - Str. 7

.. ...drżenie rąk - drżenie mięśni - nadmierna potliwość - uderzenia gorąca do głowy - bóle i kołatania serca - ucisk, * klucha * w gardle - napady duszności - nudności, brak apetytu - bóle karku - bóle stawów - płaczliwość, rozbicie psychiczne - depersonalizacja ( uczucie bycia poza ciałem )..

Ucisk, gula w gardle - Str. 11

.. ...płucu,drobne skurcze mięśni jakby mi bąbelki powietrza pod skórą puszczały.Duszności,sporadyczne zawroty głowy,osłabienie.I tak to do dziś wygląda.Klucha jest irytująca,bo nie mogę się jej pozbyć a przecież trwa ona nieustannie już około 6 miesięcy !!! Jak próbuje ją przełknąć to jakby..

Zawroty głowy i przeskakiwanie serca

.. ...odpowiednimi szlakami do mięśni przedsionków oraz do komór. Impuls elektryczny pobudza najpierw mięsień prawego przedsionka, a nieznacznie później lewego. Skurcz komór wyrzu - ca krew do tętnic, skurcz przedsionków powoduje prawidłowe wypełnienie komór przed ich skurczem. Przyjmuje się,..

Interpretacja EKG

.. ...Do tego doszły bóle mięśni i kości kończyn oraz ich osłabienie. Trwało to kilka dni po czym nastąpił ból głowy po lewej stronie u góry, ból promieniujący od ucha i ból karku. Co gorsza zacząłem czuć lekki niedowład prawej strony ciała ( głowa, ręka i noga ). Potem ( ok 1 tydzień po..

Budzenie się w nocy z uczuciem braku oddechu - Str. 3

.. ...wydaje bolesne skurcze mięśni zawroty głowy i to takie że nie mogłem sie schylic zawiązać buty bo sie przewracałem też wyladowałem na pogotowiu myslalem ze juz po mnie.Ale jedno wiem choćby nie wiem co sie działo to próbuj opanować lęk bo narasta a potem ciężko go opanować. A co do..

Rehabilitacja po operacji zastawki aortalnej

.. ...zacznie cie boleć staw lub mięśnie, to zrób przerwę w ćwiczeniach, aby nie dopuścic do poważnych uszkodzen ciała uważaj na sygnały ostrzegawcze, zakończćwiczenie i skontaktuj sie z lekarzem jesli pojawią sie następujące symptomy : nagłe zawroty głowy, zimny pot, bladośc, omdlenie, ból..

Problemy w sercem, 17 lat

.. ...stwierdził Niedotlenienie Mięśnia Sercowego... przepisał Productal i jakąś tam diete. Było wszystko ok do czasu... NIe odczuwałem żadnych dolegliwości lecz 3 dni temu poczułem lekkie zawroty głowy. tak samo przedwczoraj. Lecz Wczoraj zaczął się koszmar. Wróciłem ze szkoły w której..

Bóle w klatce piersiowej, zawroty głowy, dziwne kłucie

.. ...złapać oddech...wszystkie mięśnie bolą i w tym brzuch!! Dlatego też ciągle boję sie ze to coś nie tak z dzidziusiem!! Jest mi przykro bo nie mogę cieszyć się z tak cudownego stanu w jakim jestem!! W głębi serca jestem pełna obaw - czy dam radę zając sie dzidzi mimo mojej bezsilności, czy..

Problemy ze wzrokiem, drętwienie rąk, osłabieniem, lekkie bóle głowy

.. ...razy silne napiecia mięśni grzbietu - cóż, człowiek się zbliża do 40stki i lepiej nie będzie ( ; - ) ). Zapomniałem dodać - zdarzają się przy obrotach głowy mroczki - wydaje mi się czasem że w kącie oka coś czarnego widziałem, no i problemy z koncentracją od tamtej pory. Mam 16 lat i..

Silna nerwica - sam nie wiem co się ze mną dzieje - Str. 10

.. ...MYOLASTAN na rozluznienie mięśni aby lepiej móc spać w nocy ale nie bardzo pomaga.Budzę sie kilka razy dziennie a jak wstanę to czuję się jak wypluty cukierek,wszystko boli i do tego latam kilka razy w nocy z moczem.Do tego bóle głowy często zwiększają się bezpośrednio po..

Silna nerwica - sam nie wiem co się ze mną dzieje - Str. 15

.. ...mam strasznie spięte mięśnie, nie potrafię sobie ułożyć głowy leżąc w łóżku... Mam niestrawności, mdli mnie, momentami mi słabo...Cały czas wsłuchuje się w swoje ciało i szukam czegoś co potwierdzi jakąś straszną chorobę... Dłonie pocą mi się dużo bardziej niż kiedyś. Po prostu mówiąc..

Niedomykalność zastawki aortalnej i mitralnej - Str. 2

.. ...zacznie cie boleć staw lub mięśnie, to zrób przerwę w ćwiczeniach, aby nie dopuścic do poważnych uszkodzen ciała uważaj na sygnały ostrzegawcze, zakończćwiczenie i skontaktuj sie z lekarzem jesli pojawią sie następujące symptomy : nagłe zawroty głowy, zimny pot, bladośc, omdlenie, ból..

Nerwica, załamanie nerwów? - Str. 4

.. ...drżenie rąk - drżenie mięśni przy zginaniu kończyn - bóle i kołatanie serca - ataki przyspieszonego bicia serca - napady duszności - ucisk w gardle - płaczliwość, rozbicie psychiczne - ataki paniki i lęku o życie - dziwne uczucie patrzenia na świat jakby przez szybę - niekontrolowany..

Zawroty głowy, zatoki, zmęczenie, osłabienie - Str. 8

.. ...rytmu serca, drżenia mięśni, objawy neurologiczne i wiele innych. Zazwyczaj rutynowo oznacza się stężenie sodu ( Na+ ) i potasu ( K+ ) w surowicy, choć badania mogą być poszerzone w zależności od zgłaszanych przez pacjenta objawów np. o pomiar poziomu wapnia ( Ca 2+ ) czy magnezu ( Mg 2+..

Zawroty głowy, zatoki, zmęczenie, osłabienie - Str. 9

.. ...drętwienie, drżenie mięśni, silne bóle i zawroty głowy. ... tylko, że mam 16 lat, żadnych problemów, dobrze radzę sobie ze stresem. Czy może to być spowodowane dietą wegetariańską ( od4 lat )? Czy może zbyt szybkim trybem życia? Codziennie kończę zajęcia po 19 ( tańce, basen, angielski,..

Zawroty głowy, zatoki, zmęczenie, osłabienie - Str. 10

.. ...objawy: drżenie rąk i mięśni, uderzenia gorąca do głowy, oblewanie się potami, kołatania serca, napady paniki i lęku o życie, bóle karku i kręgosłupa, płaczliwość i rozbicie psychiczne, zaburzenia widzenia, napady duszności, ucisk w gardle, uczucie * bycia * poza swoim ciałem, nudności...

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 477

.. ...,ściśnięty żołądek, drżenie mięśni , zawroty głowy , dziwne uczucie jakby koło serca i te dziwne myśli że zaraz umrę ,a płacz na końcu nosa. Obecnie jestem w trakcie badań serca 1 lipca miałam holter ,a w tą sobotę echo - wizyta u kardiologa dopiero 15 chyba zwariuję do tej pory .Od..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 510

.. ...objawów, jedynie ruchy mięśni czoła , powiek przy nasilaniu wzroku. Astygmatyk usiłuje zmieniać kolejno ogniskowanie obrazu na siatkówce, przesuwając je z osi pionowej na pozioma lub odwrotnie. Powoduje to na dłuższą metę zmęczenie oczu, bóle głowy itp. Leczenie: Najpopularniejsze jest..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 937

.. ...mam dodatkowe skurcze mięśnia sercowego A kręgosłup mam dwupoziomową dyskopatie kręgów C5 C6 C7 najpierw miałam omdlenia nie wiedziałam z czego lekarz kardiolog powiedział że od arytmi nie ma zawrotów głowy i wylądowałam w szpitalu na neurologi tam mi porobili wszystkie badania włącznie..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 1091

.. ...jeszcze podniosę, że bóle mięśni nóg, zawroty i bóle głowy miną. Tyle już różnych dolegliwości przerobiłem ( serce, wątroba, płuca, krtań, kręgosłup, jelita, nudności, drżenie rąk, myśli o umieraniu, piski w uszach, kompletny brak apetytu, utrata wagi ok 6 kg, słabość całego ciała )...

Zaburzenia nerwowe lub nerwica

.. ...drżenie rąk, drżenie mięśni przy zginaniu kończyn, bóle i kołatania serca, ataki przyspieszonego bicia serca, napady duszności, ucisk w gardle, płaczliwość, ataki paniki i lęku o życie, rozbicie psychiczne, dziwne uczucie bycia poza swoim ciałem, zaburzenia widzenia, zawroty głowy,..

Potrzeba zwierzeń :) problem z nerwicą i depresją

.. ...objawy: drżenie rąk i mięśni, bóle stawów, kołatania serca, ataki duszności, uderzenia gorąca do głowy, bóle karku, napady paniki i lęku o życie, płaczliwość i rozbicie psychiczne, ucisk i * klucha * w gardle, nudności, pieczenie skóry, zaburzenia widzenia, uczucie * bycia * poza swoim..

Niedomykalność zastawki mitralnej i tójdzielnej

.. ...zmniejszenie zapotrzebowania mięśnia sercowego na tlen.Jakiś czas było wporządku i nawet sie przyzwyczaiłem do szybkiego meczenia ,bólu głowy,senności i nadmiernej potliwości.Teraz od jakiegoś czasu czuje sie gorzej.Często boli mnie w okolicy mostka zwłaszcza podczas głębokiego wdechu..

Dziwne objawy i napady po alkoholu

.. ...pobudliwości nerwowo - mięśniowej oraz osłabienia i nieprawidłowości pracy serca, które mogą prowadzić do: nagłych zawrotów głowy, bolesnych skurczy łydek, uczucia odrętwienia i mrowienia w kończynach, wzmożonego wypadania włosów, łamania się paznokci, próchnicy zębów, rozdrażnienia,..

Nadciśnienie w młodym wieku 18 lat

.. ...później dostałem drżenia mięśni, np. warg i zawrotów głowy, to rodzinny powiedział mi że to pewnie z nerwów, i dał do laryngola. a on do neurola, a ten mnie wyśmiał i dał hydroksyzyne, ale nie przeszło, wiec do szpitala na neurologie, ale neurolog mnie zbadał i zrobił TK głowy, i..

Nerwica? to utrapienie!

.. ...piersiowej,szum w głowie,,ból mięśni nóg,brak apetytu,nogi jak ze słomy,drętwienie rąk,,mocne bicie sercana wakacjach zrobiłem wszystkie badania +tk głowy , laryngolog teź ok! neurolog ok! ,a ja czuje sie żle moźe ktoś mi podpowie co mi jest? Witam, a czujesz przy tym lęk?? czy boisz się..

Nerwica tkwiąca w nas, nasza walka i małe sukcesy - Str. 86

.. ...się zaczyna. Napięcie mięśni karku, kręgosłupa i głowy, bóle głowy, kołatania serca, lęk...To wszystko jest moją codziennością. Kiedy wychodzę z pracy dopada mnie paniczna myśl - jesteś sama, jesteś sama...Gdybym zemdlała to nikt mi nie pomoże, mogę liczyć tylko na siebie, a wiem, ze mi..

Częstoskurcz nadkomorowy na tle nerwowym - rokowania - Str. 2

.. ...dreszcze czy raczej skurcze mięśni, okresowe osłabienie, zawroty głowy, napady lęku. Pozdrawiam i życzę dużo zdrowia! do Jacek: odwiedziałam temat z ciekawości po długim czasie nieobecności: ) dziękuję za posta i za okazaną chęć pomocy: ) na szczęście ja też nie wierzę w to co ona..

Zawroty głowy, nudności i dziwne ciśnienie

.. ...poziomy,niewielkie osłabienie siły mięśniowej lewych kończyn bez obj. piramidowych,niewielka niezborność kkd i kgl. Wykonano badania diagnostyczne j.w. Na podstawie obserwacji stanu klinicznego i wyników badań dodatkowych ustalono rozpoznanie j.w Zapisałem się już do Poradni..

Zawroty głowy, lęk, nogi z *waty* i bóle, oslabienie

.. ...na obniżanie napięci mięśni człowiek się rozluźnia po nich i paraliżują ból kręgosłupa.Ja po nich wstałam na nogi cieszę się że jestem sobą nawet nie mogłam się opiekować z moimi dziećmi co chwila sprawdzałam ciśnienie i puls ciśnieniomierzem do rodziny było to śmieszne bo tego nie..

Duszenie, napady zimna i zawroty głowy

.. ...zaczyna mnie boleć,kości i mięśnie.Dostaję gorączkę. Po takiej nocce rano wstaje i jestem jeszcze lekko osłabiona ale później jest ok. Już mnie to strasznie męczy,nie mogę już normalnie funkcjonować. Czekam na rady. Zastanawiam się czy to nerwica czy moze coś innego? A życie ostatnio..

Zawroty głowy przewlekłe z zmianami nasileń

.. ...podłożu nerwowym ponieważ mięśnie krtanii i gardła były naciągnięte. Przepisał Rudotel i mieszankę ziołową. Po braniu Rudotelu i mieszanki zawroty zmniejszyły się inne dolegliwości też. Przy następnej wizycie u doktora zauważył poprawę, jeśi chodzi o napiecie mięśni. Teraz biorę seretide..

Drżenie kończyn i uczucie gorąca głowy

.. ...zdażają się takie dni, że mięśnie rąk i nóg dziwnie mi drgają i nie potrafię za nic nad tym zapanować. Poza tym boli mnie głowa, a co najdziwniejsze na jej czubku odczuwam dziwne * gorąco * , jakby od środka...Zauważyłam, że nad drżeniami w ogóle nie mogę zapanować:( im więcej się staram..

Mrowienia i drętwienia twarzy w okolicy szczęki, skroni, czoła

.. ...dysfunkcja stawu ma podłoże mięśniowe ( nie kostne ). Już mu chyba nie wierzę :( Nie chcę wszystkiego zwalać na nerwicę, bo gdy zaczęły się te objawy byłam spokojna, nie miałam żadnych problemów itp. Co mam robić dalej. Lekarze rozkładają ręce. Myślę już aby prywatnie zrobić sobie..

Nastoletnia nerwica - Str. 5

.. ...troszkę ćwiczyć, to mięśnie się rozluźnią i będzie lepiej. Życzę Wam zdrówka ,bo pogoda zdrowiu nie sprzyja. Buźka! witam; ) czytałam to wszystko z zapałem co pisaliscie; ). W ogole to trafiłam na te forum troszke przypadkiem, bo szukałam w necie jakis przyczyn moich bolow głowy i..

Nieustanne zawroty głowy i nerwica lękowa - Str. 20

.. ...szczęście / Ogolnie skurcze mięśni na tle nerwowym powoduja takie stany. Od jakiegoś też czasu miewam wzdęcia. Czuję się jak balon - wieczny dyskomfort. Słynny espumisan na mnie nie działa poprosty nerwy i tyle. Ja po takim ataku trzęsłam się jak galareta, wtedy przytulałam się do męża..

Stenoza i zwapnienie płatków zastawki aortalnej

.. ...przerostu przeciążonego mięśnia lewej komory serca, a w końcu do niewydolności lewokomorowej. Częstym objawem zwężenia zastawki aortalnej są nagłe zasłabnięcia, zawroty głowy i omdlenia, szczególnie podczas wysiłku. Jest to związane z tym, że serce nie może pompować przez zniekształconą..

Nerwica, jak sobie z nią poradzić?

.. ...pleców, ciągłe napięcia mięśni, zawroty głowy, jakbym na sekundę traciła równowagę, uczucie jakby stawało mi serce by zacząć bić dalej, nawet uczucie sztywności na twarzy w okolicach nosa. I oczywiście lęk. Lęk przed śmiercią, chorobą, stwardnieniem rozsianym rakiem.. Najgorzej jest..

Prawidłowe tsh a objawy tarczycy

.. ...brak sił, osłabienie mięśni, napadowe samoistne napinanie różnych mięśni , wzrost masy, uczucie * szorstkiego * i podrażnionego gardła pod krtanią przy pochylaniu głowy do mostka badania: rezonans głowy, echo serca, 2x holter ekg, morfologia, mocz, usg tętnic nóg i szyjnych, ciśnienie..

Straszne kołatanie serca i całe ciało mi drga

.. ...rękach i nogach,drgania mięśniowe,osłabienie kończyn,głuche czucie powierzchni rąk.Wg tej medycyny wątroba kontroluje mięśnie.stąd jak sądzę drżenie moęśni.Radziłbym Ci skontrolować ile wody w ciągu doby wypijasz.Wody.Fachowcem nie jestem,ale myślę,że we krwi to musi być i woda Cześć...

Drętwienia głowy nie dające mi żyć

.. ...czucia, stwardniała skóra mięśnie twarzy , naciąganie skóry i mięśni twarzy , mocne kurczenie się , tak jak bym nie czul twarzy w ogóle, dziwi mnie tylko to że czuje ból tych części , łaskotanie a z drugiej strony tak jak by to nie była moja twarz , ogólne całe odrętwienie głowy, bardzo..

Drętwienia głowy nie dające mi żyć - Str. 2

.. ...mózg, układ nerwowy i mięśnie.[/b] Produkty bogate w sole magnezu to śliwki, otręby pszenne i groch. Zdrowe są dla Lwa również płatki owsiane, kakao, kapusta, pomarańcze, cytryny i sałata. Zwróćcie uwagę Szczeglinie na ten opis ,nie wiem czy to zbieg okoliczności , ale tak se pomyślałem..

Niskie ciśnienie wysoki puls, bóle głowy, nerek, czasem nudności

.. ...nie nerki,a zapalenie mięśni od chodzenia z gołym pępkiem w przykrótkich bluzeczkach.W takim wypadku - pomoże grzanie i maści przeciwzapalne i rozkurczające mięśmnie.A może kręgosłup.Może Kasiu nie ubierasz się odpowiednio do warunków pogodowych...,Grzanie lampą solux okolicy lędżwiowej..

Ból, drżenie i mrowienie w nogach

.. ...sztywnienie twarzy, ból mięśnie pleców nóg, głowy, zawroty głowy, paniczne lęki przed śmiercią chorobą. Biorę pramolan 2x1 tabletka dziennie, magnez i po dłuższym czasie zaczęłam się czuć lepiej. Zrobiłam też badania krwi byłam u nerurologa, zrobiłam rezonans wszystko było w porządku...

Ból z tyłu głowy

.. ...przerwach na ćwiczenie mięśni grzbietu i klatki piersiowej. Czesc Natalia. Bol z tyly glowy jest jednym z objawow nadcisnienia. Tez odczuwam taki bol gdy podwyzszy mi sie cisnienie. Jestem w trakcie doboru lekarstw na nadcisnienie i czasami mi sie trafia jeszcze ze mam za wysokie...

Drętwienie mięśni, mdłości

.. ...Otóż, mam drętwienie mięśni codziennie, mdłości po posiłku ( też praktycznie codziennie ) czasami podwyższone ciśnienie ( mam 25 lat, a ostatnio górne ciśnienie skoczyło mi na 150, choć czasami problemy z ciśnieniem mi się zdarzały wcześniej ) i czasami zawroty głowy i mroczki przed..

Drżenie mięśni

.. ...nieustający problem z drżeniem mięśni, nie cały czas ale najczęściej pojawia się po wysiłku, często podczas stosunku dostaję strasznych drżeń nóg. Nie mam pomysłu skąd to się bierze. Magnez mam w normie. Ponadto nie mogę chodzić na siłownię bo po delikatnym wysiłku mam zawroty głowy,..

Prosze o porade udar mózgu

.. ...pozorom, od górnych mięśni czyli od mięśni pod łopatką,palce dochodzą do siebie na samym końcu,zresztą to samo jest z nogą.Wiem że już w czasie śpiączki powinno się wykonywać ćwiczenia choremu( oczywiście najpierw porozmawiać z lekarzem,a najlepiej z terapeutą )głowy nie dotykać,ale jak..

Ciągłe bóle głowy i kłucie w sercu

.. ...sercowego najlepiej zrób badania,a zanim pójdziesz bierz coś ziołowego na uspokojenie jakiś nerwomix czy ,,cóś * * . gdy musze isc do toalety i to wstrzymam to boli mnie glowa czy to moze byc cos groznego?..

Prawidłowa Morfologia wyklucza..

.. ...rozlużnia wszystkie mięśnie i relaksuje w przeciwieństwie do siłowni,która może powodować różne kołatania serca,wzrost ciśnienia,bóle głowy od nadwyręzeniw kręgosłupa itd... nie cwicze wlasnie. nie uprawiam zadnego sportu.raczej malo sie ruszam zza fotela ta bieznia to była jednorazowa..

Czy na pewno to nerwica?

.. ...- bóle karku - bóle mięśni - ciągłe zawroty głowy - jakby płytki oddech, ale nie wiem do końca jak to określić, po prostu jest to coś takiego, że potrafię długo wytrzymać bez oddychania - przy silnych atakach drętwienie języka - nerwobóle - brak śliny - senność - czasem, ale dość rzadko..

silny, ciągły ból głowy

.. ...bóle głowy od napiętych mięśni karku .Jak mnie zacznie boleć to trwa to kilka dni i żadne ale to żadne tabletki ani zastrzyki nie pomagają .Jest to taki ból żę czasem myslę żę lepiej by bylo skończyć żywot .Wyłącza po prostu z życia .Miałaś rezonans szyjnego ?Jeśli nie to może warto..

Lekki ból głowy w części potylicznej i wysokie ciśnienie...

.. ...szybkie i mocne uderzenia mięśnia sercowego, do kłucia w klatce piersiowej włącznie. Początkowo i w pewnym sensie do tej pory, istnieje jakieś powiązanie z ukąszeniem przez kleszcze, które w ilości 3 szt. wyciągnąłem z siebie. Sądziłem, że to może być odkleszczowe zapalenie mózgu, a w..

Zawroty głowy po spamilanie ...

.. ...biore go na napięte mięśnie karku ( wynik nerwicy wegetatywnej )...a 15 min .po połknieciu czuję jakbym zapadała się pod ziemię ...Mam dawkę 10 ( na noc ). Wystarczy zajrzeć do encyklopedii leków w necie i oto co piszą o skutkach ubocznych spamilanu: zawroty głowy, nudności, zaburzenia..