Mięsnie nogi

Nerwica - czy na pewno? - Str. 104

.. ...cały czs mam drzenia mięsniowe,jak sie zchylam albo zginam rece czy nogi to cale drzą:/czy to przy nerwicy moze wystepowac?? u mnie to trwa juz długo i nic niezwalnia:/do tego cały czas po wstaniu z lózka mam oropnie czerwona twarz,a przy niewielkim wysiłku ta czerwona twarz robi sie 3..

Techniki relaksacyjne - spróbujcie w napadzie paniki, lęku

.. ...napinaj kolejno partie mięsni ( np. prawa noga , lewa noga , obie nogi , prawa ręka , lewa ręka , twarz - robienie min , całe ciało ) , wytrzymaj kilka sekund , zwolnij napięcie jednocześnie robiąc głęboki wydech - wykonaj kilka przysiadów - palcami wskazującymi uciskaj wewnętrzne , a..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 26

.. ...: - ) Ja mam drżenie mięsni od jakiegoś roku czasu. Mam 22 lata i niewiem z czego to się bierze, szczególnie przytrafia mi sie to kiedy jade na uczelnie, jak widze ten tłum ludzi to zaczynam sie cała trzęść nogi, ręce i głowa i mam wrażenie, że kazdy to widzi.Przez ten pierwszy rok studi..

Dziwne objawy, dretwienie lewiej ręki i czasemi kucie w sercu

.. ...nic innego jak skurcze mięsni, a więc przyczyną może być brak magnezu, mi lekarz przepisał Feloran żel smarowałam te okolice, przepisał mi też ASPARGIN MAGNEB6 Pomogło : ) Pozdrawiam : ) Mam to samo ale od kręgosłupa więc może to będzie too. Witaj,mnie też dętwieje ręka ale prawa i nogi..

Samoistne drgawki (napięcia mięśnia) nogi

.. ...kilka takich napięć mięsni na godz a czasem kilka na minute. Nie są to żadne tradycyjne skurcze. Lekarze na to nic , że nie wiedzą co to że mam brać magnez, A ja przecierz biore kilka miesiecy i nic . Czy ktoś z Was spotkał sie z takimi objawami?? Witaj: - )A jaki magnez bierzesz?moze go..

Wypadek taty, upadek z rusztowania

.. ...moze dojsc do zaniku mięsni i padaczki.padaczka jest prawie pewna.na dodatek przez niedopatrzenie lekarzy obojczyk taty się krzywo zrósł.na stan obecny tato chodzi,mowi,ma lekki problem ze słuchem,mową,prawie nie rozróżnia džwiękow w tv i radio.wciaż narzeka,ze go bolą nogi.pozatym ma..

Złe badania-cholesterol

.. ...powoduje oslabienie mięsni i obniża libido.Brałem przez 3 miesiące i odstawiłem gdyż nogi czułem lekie i wiotkie i jakby obce,nie mogłem na nich stanąć.A serc jak lekarze twierdzą też jest mięśniem. * betonbud, 2009 - 05 - 30 12:52:19 Witam Mam 45lat,ostatnio w związku z wystąpieniem u..

Bolące mięśnie - Str. 2

.. ...odmarznięte. Nogi i mięsnie napięte i strasznie bolące. Za 2 dni nogi zaczęły drętwieć!! Jak bym miał nogi pokryte watą szklaną ! Drętwienie szło wyżej aż zatrzymało się na okolicach pasa i brzucha. Drętwienie utrzymywało się non stop przez 6 tyg. wraz z bólem mięsni. Leczenie : Po 2..

Drganie mięsni całego ciała

.. Witam was juz pisalem tutaj na forum od ponad roku mialem , mam nadal jeszcze pscychoze znaczy juz wyleczone leczylem sie rok i nie biore lekow juz miesiac no widze poprawy powoli i zostalo mi wlasnie taka jedna rzecz chodzi o drganie miesni bylem na silowni i chcialem sobie zrobic serie na nogi siadlem..