Mięśnie rąk i nóg

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 634

.. ...nerwicy takie jak: - bóle mięśni rąk i nóg - taki ból jak przy anginie, reumatyzmie - trwa to nie chwilę tylko cały czas z mniejszym lub większym natężeniem - straszne zmęczenie - takie skrajne wyczerpanie - mimo że nic nie robię - nawet jak rano wstaje po przespanej nocy jestem zmęczony..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 887

.. ...napinam i rozluźniam mięśnie rąk nóg i po chwili atak ustępuje. COś bliżej na temat tej techniki relaksacji http://www.relaksacja.pl/Relaksacja/relaksacja_mii.html. Lek działa powoli ale ja daje dużo z siebie niechowam sie w domu. Wręcz przeciwnie mimo silnych ataków poszłam w piątek do..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 936

.. ...jeszcze podniosę, że bóle mięśni nóg, zawroty i bóle głowy miną. Tyle już różnych dolegliwości przerobiłem ( serce, wątroba, płuca, krtań, kręgosłup, jelita, nudności, drżenie rąk, myśli o umieraniu, piski w uszach, kompletny brak apetytu, utrata wagi ok 6 kg, słabość całego ciała )...

Nerwica - czy na pewno? - Str. 137

.. ...drżenie rąk - drżenie mięśni: szyi, rąk i nóg przy zginaniu - bóle stawów ( nadgarstki, stawy szczękowe ) - bóle z tyłu głowy, w okolicy karku i wzdłuż kręgosłupa - oblewanie się potami - uczucie zimna - ataki przyspieszonego bicia serca - bóle i kołatanie serca - uderzenia gorąca do..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 90

.. ...czasu mimowolne drżenia mięśni, rąk, nóg, palców...Wskazany ruch, to się ruszam, wczoraj nawet poszłam na fitness i co? G... Mam podły nastrój, przepraszam. Optymizm nie jest moją mocną stroną, przynajmniej dziś. Pozdrawiam nerwuski Fiołek. Cała lista Twoich objawow to ja... wyzej piszac..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 21

.. ...słabe nogi, drgania mięśni całego ciała ( w tym twarzy ), szumy i zawroty głowy, ciągnięcie nogi ( spastyczność ), piszczenie w uszach, okresowe nocne poty, prądy w nodze i ręce( parestezje )... i inne ale to najważniejsze... witaj Elu oto moje objawy: - drżenia całego ciała głowy..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 24

.. ...nic się nie zmieniło mięśnie dokuczają mi cały czas do tego od dłuzszego czasu znów mam zrywy jakby podskakiwanie rąk nóg palców do góry najbardziej odczówam to jak zasypiam i nad ranem nie jest to bolesne ale dokuczliwe w poniedziałek mam dwie wizyty u neurologów zobaczę co powiedzą..

Bóle klatki piersiowej, drętwienie rąk, osłabienie

.. ...oslabiony, bolą mnie mięśnie rąk, nóg jakbym miał zakwasy.. staram sie aktywnie uprawiac sport i nie wiem czemu to wszystko :/ a wszystkie moje dolegliwosci pojawiły sie rownoczesnie z pojawieniem sie pokrzywki :/ nie wiem juz czy udac sie jeszcze do jakiegos lekarza i ewentualnie do..

Silna nerwica - sam nie wiem co się ze mną dzieje - Str. 11

.. ...drżenie rąk - drżenie mięśni: szyi, rąk i nóg przy zginaniu - ataki przyspieszonego bicia serca - bóle i kołatania serca - ucisk i duszenie w gardle - oblewanie się potami - płaczliwość - ataki paniki, lęku o życie - uczucie bycia poza swoim ciałem, stania * obok * - zaburzenia widzenia..

Słabe ręce, szczególnie po rannym wstaniu

.. ...ćwiczeń na rozruszanie mięśni.Może masz jakie zakwasy,wyluzuj: )a magnez nie zaszkodzi. Witam, moja mama ma podobne objawy. Poranne odrętwienie, rąk, nóg, potem padło jej na kark, ramię, każdy ruch sprawia ból nie ma siły podnieść szklanki. Po wielu wizytach i bezsensownym przyjmowaniu..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 1091

.. ...jeszcze podniosę, że bóle mięśni nóg, zawroty i bóle głowy miną. Tyle już różnych dolegliwości przerobiłem ( serce, wątroba, płuca, krtań, kręgosłup, jelita, nudności, drżenie rąk, myśli o umieraniu, piski w uszach, kompletny brak apetytu, utrata wagi ok 6 kg, słabość całego ciała )...

Lexapro - Str. 9

.. ...to okresowe drżenia mięśni - rąk, szczęki, nóg... Teraz biorę szósty tydzień i też jest już OK. Uzależnienie? Chyba nie, skoro po pól roku odstawiłam bez żadnego bólu ( 4 miesiące brałam po całej tabletce 10 mg, dwa następne miesiące po pół ). Libido...? Nie spadło...: ) Cześć alex, a..

Uraz nogi

.. ...( bolą też okoliczne mięśnie i mogą występować ich skurcze ) dlatego o niej pomyślałam. Teoretycznie może zająć wszystkie stawy z tym, ze najczęściej są to najbardziej obciążane stawy rąk, nóg i kręgosłupa. Nie jest wyleczalna, ale leczenie znacznie poprawia jakość życia. Pogarsza sie z..

Tężyczka, co robić?

.. ...drętwieją i sztywnieją mi mięśnie głównie rąk i nóg. Znów mam te * zblokowania * w dłoniach, nogach, rękach. Jak wstaje z krzesła to automatycznie nogi mi prostują się i staję na palcach oraz są takie sztywne – mija zazwyczaj po kilku krokach. Bardzo często mam tzw. rękę..

Nerwica? to utrapienie!

.. ...piersiowej,szum w głowie,,ból mięśni nóg,brak apetytu,nogi jak ze słomy,drętwienie rąk,,mocne bicie sercana wakacjach zrobiłem wszystkie badania +tk głowy , laryngolog teź ok! neurolog ok! ,a ja czuje sie żle moźe ktoś mi podpowie co mi jest? Witam, a czujesz przy tym lęk?? czy boisz się..

Mięśnie rąk i nóg dziwnie mi drgają

.. ...zdażają się takie dni, że mięśnie rąk i nóg dziwnie mi drgają i nie potrafię za nic nad tym zapanować. Poza tym boli mnie głowa, a co najdziwniejsze na jej czubku odczuwam dziwne * gorąco * , jakby od środka...Zauważyłam, że nad drżeniami w ogóle nie mogę zapanować:( im więcej się staram..

Drżenie kończyn i uczucie gorąca głowy

.. ...zdażają się takie dni, że mięśnie rąk i nóg dziwnie mi drgają i nie potrafię za nic nad tym zapanować. Poza tym boli mnie głowa, a co najdziwniejsze na jej czubku odczuwam dziwne * gorąco * , jakby od środka...Zauważyłam, że nad drżeniami w ogóle nie mogę zapanować:( im więcej się staram..

Nerwica, ból mięśni, drżenia

.. ...ktoś z was ma drżenia mięśni oraz bolesne kłócia, skórcze mięśni rąk i nóg, czy to swardnienie rozsiane boczne. Mam 26 lat i chyba to za młody wiek na takie schorzenie. Witaj, z tego co słyszałam i czytałam stwardnienie rozsiane może być rozpoznane również w młodym wieku, ale nie trzeba..

Bóle mięśni rąk i nóg -nerwica?

.. ...tego osłabienie siły w mięśniach, bóle szyi, karku, rąk, nóg i uczucie duszności okropność. też nie miałam nanic siły a swyprowadzenie psa na dwór było ponad ludzkim wysiłkiem. W domu siedziałam i nie miałam sił nic robić. Dostałam beto zk 50 na dodatkowe skurcze ale Holter wykszedł..

Bóle mięśni rąk i nóg -nerwica? - Str. 2

.. ...ty Marzenko te bóle mięśni i kręgosłupa miałaś też w nocy?Odpisz mi koniecznie na to pytanie .Pozdrawiam .Ania Tak, w nocy czasem czuję przez sen - takie mam wrażenie i dziś obudziłam się o 6 rano to bolał mnie kark i szyja i ciężko mi było złapać wdech ( a już tak dobrze było ) a bolała..