Migdały pomoc

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 162

.. ...wrzesniu mialam wycinane migdaly z powodu serca,mialam przy tym powazne komplikacje,wyladowalam na intensywnej terapi pod respiratorem.Ratowali mi zycue bo sie wykrwawialam( niepotrzebnie teraz mialabym spokuj i nie musialabym sie juz tak meczyc ).Sama ordynatorka neurollogi nie umi mi..

Dodatkowe skurcze - Str. 190

.. ...platka dbac o zeby, migdalki i, u kobiet, jajniki. Moze te informacje okaza sie wam pomocne. Co do atakow paniki - tez to juz przerabialam niejednokrotnie.Dla wierzacych,mam rade, aby odmawiac rozaniec - zajmuje umysl i rece,a w atakach paniki chodzi oto,zeby mozg * przekierowac * na..

Ucisk, gula w gardle - Str. 6

.. ...Ja myślę że to trzeci migdałek i trzeba go po prostu wyciąć. Prosze Panstwa nie zaglebialam sie zbyt szczegolowo w listy wszystkie ale mamy ten sam problem, powiem jedną sytuacje kiedy juz z bólem szukalam pomocy w medycynie naturalnej i chodzilam z liscmi kapusty na szyji przewiazanej..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 1154

.. ...mnie gardlo a wlasciwie migdal nawet nie wyglada tak jak boli nie mam temperatury tylko od szyji do czubka glowy bol ssie tabletki ktore nie za bardzo mi pomagaja boli mnue tylko pojednej stronie moze znacie jaki srodek moglby pomoc jestem a wdomu wiec moge wszystkiego sprobowac ciesze..

Wyniki krew, mocz a migdałki?

.. Chcialbym, prosilbym o pomoc w interpretacji ponizszych wynikow badan.Mezczyzna lat 27 Oto moje wyniki: krew: Leu: 8,82 m/mm3 Lim: 38,9 m/mm3 Mon: 6,5m/mm3 Grd: 56,6m/mm3 Ery: 5,20M/mm3 MCV:97,1fl Ht:50,4% MCH:30,5pq MCHC:31,5q/dl RDW:9,3 HB:15,9q/dl Tro:21m/mm3 MPV:7,6fl Pt:0,16% PDW:9,5 OB - 5mh mocz: Glu:..

Ból w okolicy migdałków podczas brania wiekszego oddechu

.. ...u mnie ból w okolicy migdałków podczas brania większego oddechu. Ból występuje od czassu do czasu nie cały czas. Nie wiem czym to moze być spowodowane, i również nie mam pojecia do jakiego lekarza zgłosić się z tym. Boje się z może to zostać potraktowane jako błahy powód. Mam 53 lata...