Miokardiopatia

Różnica między kardiomiopatią a miokardiopatią?

.. ...poprostu niema a jak jesty to podaj żródło tej wiadomości tylko takie naukowe wiesz jeśli jesteście już lekarzami to mam nadzieję że DOBRYMI...bo mam kardiomiopatię przerostową...a czasem spotykam...he..he...

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 111

.. ...trojdzielnej I i II stopnia. Miokardiopatia w okresie wydolnosci krazenia. Zespol depresyjno - lekowy. Badania dodatkowe super: cholesterol zbilam bo mialam na granicy normy, teraz 117, Glukoza 87. W szpitalu ustawili mi dawke concor cor - u :1x2,5 Magnokal ( magnez i potas ) 2x1..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 114

.. ...trojdzielnej I i II stopnia , miokardiopatia w okresie wydolnosci krazenia, zespol depresyjno - lekowy. TRoche tego jest, a na podstawie EKG i osluchowego badania nic mi pzreciez nie bylo. Wiec mimo ,ze Twoje - niedowiarku, objawy wygladaja na nerwicowe to jednak zrob wszystko , zebys..

Czuję się jak staruszka, a jestem taka młoda - Str. 2

.. ...Więc tak: babcia ma miokardiopatię,a dziadek umarł na zawał w wieku 41 lat, więc stary jeszcze nie był. Na basenie nie pływam kraulem tylko powoli żabką. Jak przepłynę dwa baseny to odpoczywam,czasem po jednym. A taniec towarzyski to jest taka wersja light dla dorosłych, którzy tylko..