Mleko a cholesterol

Skąd wysokie trójglicerydy? 225 mg co robić? - Str. 5

.. ...składzie JEDNOCZEŚNIE mleko,cukier i jaja,a więc np.lody,naleśniki,jabłka w cięście itp.Przeczytałam prawie wszystko o obniżaniu cholesterolu i polecam tabelkę co wolno,a czego nie wolno jesc oraz artykuł pt. * * Cholesterol i trójglicerydy,autor S.Gromadzki.Przed badaniem cholesterolu..

Cholesterol i dieta

.. ...pieczywo pełnoziarniste, mleko niskotłuszczowe, kefir, maślanka, jogurt, chudy biały ser, białko jajka, wieprzowina, baranina, wołowina, cielęcina, kurczaki, indyk ryby: sandacz, szczupak, dorsz olej sojowy, słonecznikowy, rzepakowy, oliwa, masło roślinne, margaryna wysokogatunkowa,..

Piwo bezalkoholowe i złe wyniki frakcji cholesterolowej

.. ...hiperlipemię surowica to jedno mleko mam też problemy z wątrobą ,byłem dzisiaj u swojego lekarza i dostałem wyrok scisła dieta i zero piwa bardzo lubię piwo( oczywiście w umiarkowanych ilosciach )i mam pytanie czy jedno lub dwa piwa o zerowym stężeniu alkoholu tez mogą mieć negatywny..

Nadciśnienie i skoki ciśnienia

.. ...jednocześnie jaja,cukier i mleko.Wybitnie podwyższa to cholesterol.Badaj sobie co jakieś 3 tygodnie cholesterol i zobaczysz jak ci spada.Miło popatrzeć.Myślę,że zła dieta i faki tudzież alkohol są przyczyną tak wysokiego chol.W twoim wieku powinieneś mieć najwyżej 180.Jeśli mogę ci..

Interpretacja wyników badania krwi

.. ...zawierajacych jednocześnie mleko ,cukier i jaja np. lody,nalesniki,placki.Strasznie to podwyższa cholesterol.I koniecznie się zapoanaj z tym artykułem,tam są wszystkie szczególy tej diety. na wsi też możesz zorganizowac ludzi do wsopólnego uprawiania sportu.Napisz ohłoszenie i powies w..