Mobemid

Leki kardiologiczne (leki stosowane w chorobach serca)

Leki kardiologiczne (leki stosowane w chorobach serca)

.. ...Anafranil ), moklobemid ( Mobemid ), mianseryna ( Deprexolet, Lerivon, Mianser - in, Miensemerck, Norserin ); neuroleptyki, np. sulpiryd; anksjolityki - milocardin ( fenobarbital ), buspiron ( Spamilan, Mabuson ), alprazolam ( Afobam, Alprozomerck, Neurol, Xanax, Zomiren ), medazepam (..

Moklobemid (Mobemid)

.. ...działania sedatywnego, przyjmowanie leku nie ma wiec wpływu na wykonywanie czynności wymagających skupienia uwagi, jak np. jazda samochodem. Mobemid to nazwa handlowa preparatu zawierającego moklobemid...

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 10

.. ...dwóch leczona jestem Mobemidem, jednak ostatnio chyba przestał pomagać. Rezultat początkowy był zaskakująco dobry, a wręcz rewelacyjny. Teraz zawroty wróciły - niestety. Proszę o podpowiedź, jakimi sposobami walczyć z tym utrapieniem, to są poprostu dni wyjęte z życiorysu, a przecież mam..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 20

.. ...miałam po połączeniu Mobemidy z Deprexoletem. Także radzę nie zgadzać się u lekarza na taki eksperyment. Serdeczne pozdrowienia dla wszystkich nerwusków: ) Witam wszystkich: ) Mała, Natalio, dziękuje Wam za optymistyczne odpowiedzi: ) Z nami, dziewczynami to już chyba tak jest, że..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 100

.. ...dwór.Miałam też przepisany Mobemid ale jak zaczełam stosować ten lek myślałam,że naprawdę umieram,nie wiedziałam co się ze mną dzieje.Przestałam go brać , nie wiem co powie mi przy następnej wizycie psychiatra - być może przepisze coś innego,może nie powinnam odstawiać tego leku,sama już..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 155

.. ...przepisała mi do tego Xanaxu Mobemid - ale po tym leku myślałam,że zejdę z tego świata.Nawet mój mąż nie poszedł wtedy do pracy,bo szłam po ścianie,bał się mnie zostawić samą w domu.Póżniej przepisała mi Promalon - niestety i tego nie mogę zażywać,cały czas bym spała a mam dzieci w tym..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 10

.. ...dwóch leczona jestem Mobemidem, jednak ostatnio chyba przestał pomagać. Rezultat początkowy był zaskakująco dobry, a wręcz rewelacyjny. Teraz zawroty wróciły - niestety. Proszę o podpowiedź, jakimi sposobami walczyć z tym utrapieniem, to są poprostu dni wyjęte z życiorysu, a przecież mam..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 16

.. ...dodatkowy lek o nazwie MOBEMID 150mg.Jest to ponoć ( z tego co mówiła lekarka ) lek przeciwdepresyjny,który nie uzależnia,nawet przepisuje się go osobom po przebytym zawale serca.Ze względu na to że jestem dość szczupłą osóbką kazała mi brać dalej po pół tabletki Xanaxu.Odrazu skierowała..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 18

.. ...mi dodatkowo nowy lek MOBEMID.Biorę go już parę dni,nawet w poniedziałek i wtorek SAMA bez nikogo wyszłam z domu a tutaj dziś taka porażka.Nie wiem Anno czy ten psycholog jest dobry,byłam u Niego tylko wtedy raz.Dziś miał byc drugi raz - ale niestety nie doszło do tego.Pozdrawiam.dora..

Napadowe nadciśnienie połączone z bradykardią

.. ...Xanax ) i moklobemid ( Mobemid, Moclar ) one teoretycznie nie powinny powodować takich dolegliwości ( jestem farmaceutą: ) ) Bierze je od dłuższego czasu i wcześniej było OK. zaprowadz mame do lekarza to najlepsze rozwiazanie, pozrowienia Mam pytanie do Ciebie czy moge zazyc skoro rano..

Ucisk, gula w gardle - Str. 7

.. ...człowiekiem. Biorę więc mobemid i nie widzę po dwóch tygodniach rezultatów. Kulkę mam od miesiąca i wpadam w największą paranoje mojego życia, boje się , że sie uduszę, a mam dla kogo żyć. Oczywiście mam też bakterie helicobakter i biorę na nią hellicid. Ale żeby było weselej dzisiaj..

Nerwica w ciąży - Str. 219

.. ...mówiła ze mam odstawiać Mobemid i odstawiłam. Było ok az do zeszłego tygodnia, niechciałam męża puścic do pracy sama się czegoś bałam , słabo mi było i miałam napad lęku panicznego. Wczoraj się dowiedziałam ze jestem w 3 tyg ciąży. Dziś znowu makabrycznie się czuję. Boję sie czegoś. Jak..

Napady paniczno-lękowe z agorafobią - Str. 3

.. ...Lekarka przepisala mi mobemid - lek antydepresyjny i na fobie spoleczne. Jak zaczelam go brac w poowicznej dawce, to nie czulam zadnej roznicy, ale jak zwiekszylam dawke to po prostu rewelacja. Nie mialam zadnych skutkow ubocznych ( oprocz zawrotow glowy na samym poczatku, ktore..