Mocne skurcze w klatce piersiowej

Częstoskurcze napadowe ciągle wracaja - Str. 2

.. ...Od jakiegos czasu mam mocne uderzenia serca takie nagłe ( od ok.2 miesiecy ) ale teraz doszly do tego dusznosci, czuje nagle przyduszenie w klatce piersiowej na sekunde i po tym zaczyna mi ostro walic serce, zdarza mi sie to kilka razy w ciagu dnia, nie wiem co mam z tym zrobic troche..

Wypadanie płatka zastawki dwudzielnej

.. ...gdzie złapały mnie dwa mocne skurcze i znowu poszłam do lekarza. Dostałam leki na obniżenie ciśnienia które miałam brać ok. 2 tyg. i to wszystko. ten okres minął a ja cągle czuję się żle mam drżenie rąk, kłucie, w klatce piersiowej. Ale podejżewam że to teraz bardziej działa psychika i..

Wypadanie płatka zastawki dwudzielnej - Str. 28

.. ...nie pomaga potwornie mocne skurcze ,.kucia serca ,czasem całej klatki piersiowej . czasem nawet trudno załapać oddech bo z każdym mocniejszym zaczerpnięciem, powietrza pojawia się ten nieznośny ból , który można porównać do ukucia czymsostrym w środek serca.Dręczy mnie to już od paru lat..

Dodatkowe skurcze - Str. 53

.. ...rytm.. czuje sie to mocne szybkie bice bardzo wyraznie szczegolnie w gardle czuje sie rozpieranie w klatce piersiowej. natomiast takychardia nie zaczyna sie dodatkowym skurczem i nie jest az tak bardzo odczuwalna jak czestoskurcz jest to uczucie szyszego bica serca jak przy wysilku...

Dodatkowe skurcze - Str. 82

.. ...się że poczułem nagłe mocne uderzenie serca lub jakiś przeskok w klatce piersiowej ( chyba dodatkowy skurcz ). Potem jako tako uspokoiłem się i dopiero w wieku około 20 lat zaczęły się te dodatkowe skurcze w jednym miesiącu sie pojawiło np z 3 potem przerwa pół roku i pojawiły się znowu..

Dodatkowe skurcze - Str. 231

.. ...miedzy zebrami ( bardzo mocne uderzenia )przy tym towarzyszy mi zawsze bol pod lewa lopatka i z lewej strony klatki piersiowej a czasami w mostku mam prosbe jezeli ktos moze ma takie same objawy niech sie skontaktuje ze mna moj e - mail:cygan19811@vp.pl bardzo prosze o pomoc...: ) Porób..

Dodatkowe skurcze - Str. 297

.. ...komorowe odczuwam jako mocne szarpnięcie w klatce piersiowej z pauzą wyrównawczą po skurczu, natomiast nadkomorowe są delikatniejsze w odczuwaniu, ja odczuwam to jako lekkie zadławienie w gardle też z pauzą albo bez, nie wiem może ktoś to odczuwa inaczej, kiedyś na kilkanaście sekund..

Dodatkowe skurcze oraz lęki

.. ...lekkie czasem bardzo mocne jakby piorun walnął w środku klatki piersiowej.Tym mocnym skurczom towarzyszy lęk że upadnę i już nie wstanę.Miałem robione usg nic nie wyszło,na holterze wyszło 10 pobudzeń nadkomorowych i zero komorowych i jedna tachykardia ( trwająca około minutę ) której..