Moklar

Leki kardiologiczne (leki stosowane w chorobach serca)

Leki kardiologiczne (leki stosowane w chorobach serca)

.. ...Hydiphen, Anafranil ), moklobemid ( Mobemid ), mianseryna ( Deprexolet, Lerivon, Mianser - in, Miensemerck, Norserin ); neuroleptyki, np. sulpiryd; anksjolityki - milocardin ( fenobarbital ), buspiron ( Spamilan, Mabuson ), alprazolam ( Afobam, Alprozomerck, Neurol, Xanax, Zomiren ),..

Moklobemid (Mobemid)

.. Moklobemid to lek stosowany w terapii zaburzeń depresyjnych i fobii społecznych. Mechanizm działania polega na odwracalnym hamowaniu enzymów odpowiedzialnych za rozkład neurotransmiterów takich jak dopamina czy serotonina. Efektem działania moklobemidu jest wzrost stężenia tych substancji w szczelinie..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 572

.. ...psychiatra wypisał mi MOKLAR , czy ktoś z Was to brał i czy na te potworne objawy pomaga?? ja sie boję tych leków ale moja nerwica jest tak silna, że już normalnie nie wyrabiam!!!!!!!! Maggie miałaś racje nie każdy daje sobie rade bez tych proszków - - ja raz wyszłam na 7 lat z nerwicy..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 21

.. ...dostałam lek o nazwie moklar i po dwoch tygodniach jakby reka odjał brałam go ponad poł roku ale teraz jest juz ok . Wieze w to ze mozna pokonac ta chorobe ale trzeba mocno tego chciec i tak sao mocno w to wierzyc ze sie uda .pozdrawiam wszystkich i zycze wam wiary w to ze tez pokonacie..

Propranolol na drżenie rąk - Str. 2

.. ...dopiero miałam jazdę... Nigdy nie łączyłam żadnych lekow z alkoholem, wiec nie wiem jaka może być reakcja organizmu, osobiście odradzam. A co do odsatawieniu leku to najlepiej skonsultowac z lekarzem...

Napadowe nadciśnienie połączone z bradykardią

.. ...Afobam, Zomiren, Xanax ) i moklobemid ( Mobemid, Moclar ) one teoretycznie nie powinny powodować takich dolegliwości ( jestem farmaceutą: ) ) Bierze je od dłuższego czasu i wcześniej było OK. zaprowadz mame do lekarza to najlepsze rozwiazanie, pozrowienia Mam pytanie do Ciebie czy moge..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 231

.. ...tego dostalam nowe leki Moklar, na depresje. Zastanawiam sie skad sie bierze ta cala nerwica, zawsze bylam wesola, usmiechnieta dziewczyna, dobry chumor mnie nie opuszczal. A teraz coraz czesciej mysle o smierci, ktorej sie strasznie boje:( Jak sie z tego uwolnic. Sa tygodnie w ktorych..

Lexapro - Str. 14

.. ...ostatnie 2 lata brałam Moklar na nerwicę ( biegunki, kołatania serca, lęki ). Niby mi przeszło, ale pozostały lęki i panika w momencie gdy dostawalam biegunkę ( strach przed powrotem objawów z początku choroby ). Te objawy po leczeniu moklarem pozostały bardzo słabe i niezwykle rzadko...

Lexapro - Str. 15

.. ...lepiej. Może powrócę do moklaru? Zobaczymy. Ewa możliwe że to Twoje nastawienie, a moze trzeba było poczekać jeszcze trochę bo może to skutki uboczne które potem maja minąć po około miesiącu Ja jak na razie czwarty tydzień ale dopiero od wczoraj cała tabletka skutków ubocznych nadal nie..

Lexapro - Str. 17

.. ...- dla mnie super był moklar ). Dużo osób chwali lexapro - ponoć ma mało skutków ubocznych w porównaniu z innymi. Ja natomiast mam pewną formę * uczulenia * na leki typu lexapro. Nie zniechęcaj się, gdyby to było możliwe poleciłabym Ci swojego lekarza ( mieszkam w Gdańsku ). Hej..

Nerwica a pora dnia

.. ...serca, całą zimę brałam moklar ale to jest lek tylko na depresję, ostatnio poszłam do psychiatry i poprosiłam zeby mi zmienil leki albo cos dołożyl no i dostałam Alventa, myślałm że sie wykończe nie przespałam nocy, myślałam ze dostane zawału, puls mialam chyba ze 120, dwa dni nie byłam..

Ciężkości z oddychaniem

.. ...tabletkach, następnie mokloxil. Po braniu tych leków czułam się niedobrze, czytając dodatkowo ulotkę odstawiłam je. Zamiast mi pomagac tylko pogarszały moje samopoczucie. W tym roku wyjeżdżam na studia i martwię się o moje zdrowie. Nie chciałabym miec z nim większych problemów. Naprawdę..