Morfologia krwi TSH

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 999

.. ...końcu zdiagnozowana... Morfologia krwi - w normie. Glukoza we krwi - w normie. CRP, OB - norma. TSH także. Magnez trochę poniżej normy we krwi, wapń w normie. Sód, potas - ok. Byłam w szpitalu...Tomografia głowy nie wykazała nic niepokojącego. Badanie płynu mózgowo - rdzeniowego wykazało..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 128

.. ...miesięcy robiłam sobie 3x morfologię, tsh, wątrobowe, rozmaz krwi i 2x prześwietlałam jamę brzuszną, bo coś tam czułam. Miałam jeszce wielką ochotę prześwietlić sobie głowę, ale nikt nie chciał mi dać skierowania......... istny koszmar Witajcie! Kachna ja mam nerwice od czerwca..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 151

.. ...serca Zrobiłem sobie morfologie krwi wszystko wyszło ok.Miałem Ekg tez ok Usg jamy brzurznej Rentgen klatki piersiwej wszystko wyszło dobrze.Niedawno byłem u lekarz i badała mi płuca powiedziała ze jestem zdrowy Czy ktos wie co to moze byc????? dodam jeszcze ze często mi sie obija po..

Kołatania serca, to nerwica? - Str. 2

.. ...badań jak ekg zwykłe, morfologia krwi, tsh, usg serca i żadnej poważnej choroby lekarze nie zdiagnozowali. Wyniki w normie. Skonsultowawszy się z kardiologiem ( który uznał, że mój problem jest niegroźny i nie ma powodu do niepokoju ) stosuję się do jego wskazań odnośnie regularnego..

Dodatkowe skurcze - Str. 88

.. ...potknięcia. Miałem robioną morfologię krwi, TSH i glukozę - wszystko wyszło dobrze. Miałem robionego Holtera - wyszło mi 500 arytmii komorowych. Niedługo idę na Echo Serca. Biorę ASPARGIN - nic nie pomaga. Lekarz mówi żeby się tym nie przejmować bo zdrowi ludzie mogą mieć do 300 takich..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 27

.. ...badań jak ekg zwykłe, morfologia krwi, tsh, usg serca i żadnej poważnej choroby lekarze nie zdiagnozowali. Wyniki w normie. Skonsultowawszy się z kardiologiem ( który uznał, że mój problem jest niegroźny i nie ma powodu do niepokoju ) stosuję się do jego wskazań odnośnie regularnego..

Norma TSH

.. ...dni temu robiłem pełna morfologie krwi, w tym TSH. Morfologia jest bardzo dobra, natomiast TSh wyniosło u mnie 4,3 przy normie od 0,3 do 6,2. Mam pewne obawy czy aby ta norma nie jest zbyt wysoka. Ktos z Was wie dlaczego jest taka, a nie inna? Proszę o interpretację wyniku. no i nie jest..

Puls a wysokie fT4

.. ...I zalecila badania morfologia , itp. W sumie propranolol zmniejszyl puls ale cala reszta typu oslabienie ,zawroty glowy ( no nie byly przyjemne jak ma sie uczucie ze człowiek zaraz zemdleje ) nie ustepowaly. W badaniach wyszlo 26/05 TSH 3.96 Cholersterol calkowity 220 HDL 30..

Szybko się męczę, cięgle chce mi się spać i kręci mi sie w głowie

.. ...podstawowe badania krwi: morfologia, ob, hormony tarczycy ( tsh, ft3 i ft4 ), glukoza, kreatynina, potas, żelazo, także badanie moczu. Pozdrawiam. witaj tzn mialem robione tsh badanie krwi itd i wszystko jest w porzadku z tego co wynika.lekarz twierdzi ze jest ok.wczoraj bylem na usg..

Częste zasłąbnięcia

.. ...badania EKG ( 3 razy ), morfologię krwi, poziom elektrolitów, TSH, kreatynina, cholesterol, cukier oraz badania osłuchowe. Wszystkie wyniki są w normie, nie stwierdzono żadnych nieprawidłowości. Stwierdzono u mnie natomiast nadciśnienie tętnicze - podczas badania miałem 170/80. Zawsze..

DUŻY Problem z pamięcią, koncentracją, myśleniem, itp.

.. ...Spirometria, Immunoglobuliny, morfologia krwi obwodowej, OB, TSH. Teraz czekam na USG Tarczycy oraz wizytę u Laryngologa - ocena krtani w związku z problemami z wdechem. Miałem niedawno badania okresowe i było też wszystko OK. nie popalales jakiejs Marychy lub czegos innego, bo w tak..

Wyniki badania krwi morfologii, tsh i cukrzycy

.. ...Otrzymałam wyniki badania morfologii, tsh i cukrzycy( kobieta lat 23, waga 45, wzrost 165 ) proszę o interpretację: krwinki czerwone ( ERY ) 3,76 hemoglobina ( HGB ) 11,7 hematokryt ( HCT ) 34,6 MCV 92 MCH 31,1 MCHC 33,8 RDW 9,6 płytki krwi 257000 rozmaz krwi obwodowej: pałeczkowate 3..

Ból brzucha

.. ...Niedawno miałem robioną morfologię krwi i ogólne badanie moczu, wyniki wyszły bardzo dobrze, jedynie TSH jest ponoć jak na mój wiek ( 22lata ) lekko za wysokie ( 3,5 ), ale nie zdążyłem jeszcze udać się z wynikami do lekarza rodzinnego bo rozłożyło mnie to choróbsko... Będę wdzięczy za..

Wyniki: TSH, morfologia, cukier, mocz

.. ...zlecił mi wyniki,oto one: MORFOLOGIA: RBC 3,78 HCT 35,5 MCV 94 RDW 12,1 HGB 12,5 MCH 33 MCHC 35,2 PLT 227 MPV 7,2 WBC 6,3 LYM 3,7 MID 0,1 GRA 2,5 CUKIER; 93 MOCZ; liczne bakterie krwinki białe 0 - 2 barwa żołta TSH 6,36 Dodam jeszcze że zazwyczaj przed i w trakcie miesiączki miewam..

Pulsujące bóle w tylnej części głowy.

.. ...ciśnienie krwi?Może jakąś morfologię by było warto zrobic i pokazać się jednak lekarzowi ...Mogą to być nerwy ale nawet wtedy sama sobie nie poradzisz ...Ja bym poszła do doktora . tak chyba zrobię. dziękuję : ) do Susanny - ja myślę,że powinnaś zrobić tez bad. krwi: poziom glukozy,Tsh..