Morfologia normy u dzieci

Echo serca - Str. 53

.. ...prawidłowe. EF 65%. Zastawki morfologicznie bez patologicznych zmian, otwierają się dobrze. Niewielka fala zwrotna przez ZM( +/++ ),.podobno bardzo mała. Wypadanie przedniego płatka ZM. NT( + ),Widziałem to na monitorze i minimalne cofanie się krwi. Grubość m. sercowego prawidłowa. PMK w..

Echo serca - Str. 58

.. ...norma do 150 ).Poza tym morfologia w normie - przy czym hemoglobina przy górnej granicy normy. Zastanawiam się na dzrobieniem poziomu b12 i kwasu foliowego - może to jest powodem problemów z sercem - interniści nic nie mówią, poza tym że powinnam pobyc na obserwacji w szpitalu ale mam..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 116

.. ...będe robiła badania morfologię glukozę i tsh najgorsze jest to że chciałam też zrobić ekg a on nie dał mi skierowania tylko mnie osłuchał i powiedział że mam przyspieszoną akcję serca i teraz nie wiem co mam o tym myśleć. Mam nadzieję że wszystko jeszcze wróci do normy. Asiu,ja biorę..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 935

.. ...rewelacji to niema zadnej morfologia cieniutka i spadek wapnia ponizej normy a i TSH pozostawia wiele do zyczenia wiec pewnie musze isc do endokrynologa ,to tak w skrócie . - Madziowa widze ze idziesz pręznie wiec jezeli podjełas decyzje i wybrałaś zycie bez nerwicy to brawo jestes..

Dodatkowe skurcze - Str. 117

.. ...sumie. Odebralem tez morfologie krwi dzisiaj, wszystko w normie chociaz zdziwil mnie troche wynik potasu 3,6 a jak wiemy norma to 3,6 - 4,5 wiec mam dolna granice normy a juz z poltora miesiaca biore codziennie tabletke kalipozu. A tu widze ze biuro matrymonialne powstaje, i dobrze w..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 646

.. ...zdenerwowałam. Rzeczywiście w morfologii wszystkie wyniki były złe. A czerwonych krwinek ma połowę najniższej normy. No i ma ciężką anemię. Na izbie przyjęć w szpitalu pani doktor tak na spokojnie skonsultowała się z hematologiem i onkologiem i powiedzieli żebyśmy w poniedziałek na..

Bardzo wysokie tętno o 13 latki! nawet 150

.. ...ciała , miała badania , morfologia , zelazo są ok, TSH jest w granicach normy, dziś rano byłem u córki i dalej jest słaba mam nadzieję ze o godz 12 juz coś mi powiedzą jak będą wyniki z tomografu,,,,,,,,,,pozdrawiam WItam wszystkie badania córka ma w normie , tylko badanie EEG wykryło..

Obniżone HDL

.. ...tylko, że MCH i MCHC w morfologii mam poniżej normy o 3 - 4 pkt i co dziwne - tak mi się wydaje - wzrost RGB - 1 pkt powyżej normy - może to głupie, że przejmuję się tym jednym punktem, ale norma szacowana jest co do jednej dziesiątej. marto. Do lekarza zawsze możesz pójść, ale czy..

Odwodnienie - Str. 2

.. ...szpitala miałąm juz dobrą morfologię tzn potas i rozrzedzoną krew - sód poniżej normy , a megnez nie wiem bo w spzitalu ine robili takiej analizy. Na spacery chodze codziennie, jem piję a tachykardia jest - na spacerze czasem boję się, że padnę.....jak ja mogłam się do tego doprowadzić...

Potas i magnez.........

.. ...sobie przy okazij całą morfologie ja też był okres że żle sie czułam i nie wiedziałam co mi jest ,ato był brak żelaza w organiżmie byłam tak słaba bo moj organizm nie toleruje żelaz w pokarmie tylko musze brać tabletki . pozdrawiam ci Magdo Dzięki Wam bardzo! Wszystko mi powoli wraca do..

Przewlekla niedokrwistosc malego stopnia

.. ...rok odbieram wyniki morfologii, gdzie hemoglobina jest zawsze na dolnej granicy normy lub teraz np. zanizona do 11 ( norma od 12 - 16 ), a zelazo skaczace ale tez zawsze na dolnej granicy lub ponizej, dzis 35 przy normie od 60 - 150, pol roku temu bylo 50, kiedys 33, jeszcze kiedys..