Móżdżek

Drżenia

.. ...przypadku uszkodzenia móżdżku lub rdzenia kręgowego. W tym wypadku są to tak zwane drżenia zamiarowe. Charakterystyczne jest nasilanie się dolegliwości w trakcie wykonywania ruchu daną kończyną. Drżenia mogą być objawem różnych chorób neurologicznych, takich jak choroba Parkinsona,..

Objawy guza mózgu

Objawy guza mózgu

.. ...zachowania chorego; guz w móżdżku będzie objawami się zaburzeniami chodu i równowagi; duży guz przysadki mózgowej może uciskać na skrzyżowanie nerwów wzrokowych i powodować zaburzenia pola widzenia; guzy o innych lokalizacjach mogą być przyczyną drgawek, niedowładów, parestezji, zaburzeń..

Objawy wylewu (udar krwotoczny mózgu)

Objawy wylewu (udar krwotoczny mózgu)

.. ...udar krwotoczny dotyczy móżdżku, gałki oczne zwracają się w przeciwnym kierunku. W przypadku udaru krwotocznego mózgu często występują objawy prodromalne ( zapowiadające ). Zwykle są to wyjątkowo silne bóle głowy często z towarzyszącymi nudnościami i wymiotami. Czasem pojawiają się..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 589

.. ...coś tam się dzieje w móżdżgu, czytałam o tym na innym forum. jeden chłopak opisywał ze sa objawyjak u nerwicy i ze zrobił rezonans i mu wyszło a drugi opisła bo się przestraszył ze to ma że lekarz mu powiedział ze jest to wada wrodzona. oj dziwne to wszystko a ja sie nakrecam jeszcze..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 591

.. ...myśleć...zająć czymś innym swój móżdżek.Jest tyle możliwości by o niej nie myśleć ( przynajmniej nie non stop ), szczególnie latem...spacery, rower, zabawy z dziećmi,wyjście ze znajomymi na piwko, słuchanie muzyki, dobra książka, kino, basen ( morze ), można by wymieniać bardzo długo...

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 995

.. ...ogniskowych w mózgu i móżdżku. Niby jestem spokojniejsza,ale od kilku dni tak mnie boli masakrycznie głowa całymi dniami,że nie da sie normalnie funkcjonowac. Kiki - piękne słowa. Bardzo lubię sie wczytywac w Twoje posty : ) Pozdrawiam Cie serdecznie No i widzę niestety nowych..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 225

.. ...mam sama w ten mój * móżdżek * sobie wpoić, że życie jest piękne, świat jest dla ciebie a nie odwrotnie i mam cieszyć się wolnymi chwilami a nie rozmyślać o chorobie i problemach bo wszystko się ułoży a ja wykończę się nerwowo. Ludzie cierpią na raka czy inne choroby nieuleczalne - to..

Dodatkowe skurcze - Str. 10

.. ...naśmiałem, co to w tym móżdżku się rodzi. W GÓRĘ NIESUBORDYNOWANE SERDUCHA TE NASZE! Pozdrawiam. Oczywiście pojechałam na pogotowie , zawiózł mnie mąż . Bo Próby zaśnięcia kończyły się fiaskiem ! Było 0 1.00 pani pielęgniarka przyjmująca była bardzo nie miała, znowu poczułam się jak..

Drożny otwór owalny i otwarty przewód Bottala

.. ...udarze niedokrwiennym móżdżku ( mam 27 lat ), niedawno wykryto u mnie bardzo duży przewód owalny. Termin przyjęcia do kliniki w Ochojcu wyznaczono mi dopiero na koniec kwietnia!!! Jestem przerażona tym terminem, strasznie się boję, że udar powróci - poprzedni mnie dopadł, jak * grom z..

Nigdy wiecej marichuany - Str. 4

.. ...Przyjemnie łaskocze w móżdżek? Do niedawna większość obaw dotyczących palenia trawki wynikała z braku wiedzy na temat sposobu jej działania. Dopiero w 1989r. naukowcy z Akademii Medycznej w St. Louis odkryli receptor reagujący na THC. Oznacza to, że w naszym mózgu znajdują się specjalne..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 24

.. ...mam zanik kory mózgu i móżdżku a na pytanie skąd te zmiany usłyszałam taka Pani uroda. Chcę tylko powiedzieć że skończył się czas że lekarz to Bóg,oprócz tego medycyna wie coś, tylko ,może o jednej miliardowej naszego organizmu. I jeśli się ma do czynienia z lekarzem ignorantem albo..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 429

.. ...gdzie;p;p;p hihihihi A mój móżdżek miał pół roku przerwy i leniuchowania więc teraz trzeba go rozruszać;p;p;p;p;p;p;p bo się jeszcze zastoi;p Zazdroszczę Ci pogody: ) U mnie szaro buro pochmurnie jednym słowem bleee:/ ale zaraz sobie narysuję słoneczko i powiesze na..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 435

.. ...im więcej zajęć tym móżdżek zapomina o chorobie bo skupia się na tym co się robi. Zostało mi jeszcze podlewanie w ogrodzie i będę mogła odpocząć. Spadam pracować * Pa Doroto bylam na USG tarczycy,lekarka ,ktora mi je robila powiedziala,ze nie widzi nic niepokojacego........zapytalam o..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 608

.. ...brzydzę się takimi ptasimi móżdżkami ( tzn.takimi jak soso ) Ale masz rację Małgosiu - mamy tutaj nie złą zabawę z niektórymi oryginałami, przynajmniej możemy zapomnieć o nerwicy a przecież smiech to zdrowie. Duże całuski Małgoś dla Ciebie!!!!!! Witam serdecznie Ja dziś od samego rana..

Nadwrażliwość słuchowa u starszej osoby (70 lat)

.. ...temu przeszedł zawał móżdżku i od tego momentu cierpi na nadwrażliwość słuchową. Bardzo źle reaguje na niskie dźwięki ( np silnik samochodowy, gryzienie jabłka przez inną osobę ). Czy słyszeliście o czymś takim? O metodach leczenia nadwrażliwości? Byłabym wdzięczna za kilka informacji na..

Drżenie rąk po alkoholu w nadciśnieniu?

.. ...toksyną móżdżkową, a właśnie móżdżek odpowiada za koordynacje ruchową. Wydaje mi się, że nie jest to jakiś powód do zmartwień, mam tak od dłuższego czasu i nie niesie to za sobą innych objawów. Pozdrawiam!..

Problemy z sercem i drętwienie rąk z plamami

.. ...treści odpowiedzi ze twój móżdżek jest wielkości orzeszka. Nie bede zgadywac co ty masz wielkosci gąsiennicy. Poza tym to nie forum o zaparciach,a to twoj glowny problem DO M Ta ( ten ) M to cud natury,ale do momentu .pewnie nie chodzi do łazienki tylko sra w gacie, albo wciąga i wypluwa..

Napady paniczno-lękowe z agorafobią - Str. 44

.. ...łatwiej - widocznie mój móżdżek przyzwyczaił się do takiego myślenia!!: ) ja powiedziałam swojemu chłopakowi - musiałam bo on widział ze o cos chodzi - chyba nie mogl tego zrozumiec - zreszta mysle ze ja bym tez chyba tego nie zrozumiala gdybym nie przezyla... a teraz powiem Wam ze mam..

Nerwica? 19 lat

.. ...obu półkulach mozgu, móżdżku i pniu mozgu. Uklad komorowy nieposzerzony, symetryczny. Przerost migdalka gardłowego. * W EEG wyszło: * Zapis nieprawidlowy z niewielkimi zmianami o charakterze nienapadowym, zlokalizowanymi w okolicach skroniowo - ciemieniowych obustronnie. * co to jest?..

ZABURZENIA RÓWNOWAGI

.. ...coś u mnie nie tak z móżdżkiem . Zrobiłam w domu próbe Romberga , i jak zamknełam właśnie oczy to sie chwiałam , a jak wy macie? Witaj Kingo. I w tej kwestii sie mylisz.Wiele osób zaczęlo doswiadczać nerwicy, gdy były w udanych związkach, wszystko im sie ukladało.To wyłaziły z nich w..