Mózg objawy

Leki przeciwpłytkowe

Leki przeciwpłytkowe

.. ...epizodów niedokrwiennych mózgu ( TIA, transcient ischaemic attack ). Zastosowanie wynikające z właściwości przeciwzapalnych i przeciwbólowych. Działania niepożądane: pacjenci skarżą się głównie na dolegliwości ze strony przewodu pokarmowego, wysypkę.Może nasilać objawy astmy oskrzelowej...

Białko C-reaktywne jako wskaźnik rozwoju miażdżycy tętnic

.. ...mięśnia sercowego i udaru mózgu. Dotychczas nie przeprowadzono badań nad związkiem stężenia CRP z postępem zmian miażdżycowych, które nie dają jeszcze objawów klinicznych. Irene M.van der Meer z Erasmus Medical Center w Rotterdamie oraz współpracownicy postanowili zbadać, czy białko C -..

Borelioza

Borelioza

.. ...porażenia nerwów, zapalenie mózgu. Ta postać choroby często przypomina stwardnienie rozsiane. Możliwe jest również wystąpienie zaburzeń pamięci i zachowania ( objawy jak w zespołach otępiennych ). Zajęcie przez chorobę serca manifestuje się zwykle w postaci zaburzeń przewodzenia ( bloki..

Niedotlenienie mózgu

Niedotlenienie mózgu

.. Mózg jest najwrażliwszym na niedotlenienie i niedokrwienie narządem naszego organizmu. Pozbawiony tlenu i substancji energetycznych ( głównie glukoza ) ulega nieodwracalnym uszkodzeniom już po 4 minutach. Prawidłowe ukrwienie mózgu nie zawsze oznacza, że organ ten otrzymuje odpowiednią ilość tlenu. Objawy..

Rak płuc

Rak płuc

.. ...zajmując obwodowe części narządu. W takich sytuacjach często pierwsze objawy wynikają już z obecności przerzutów, szczególnie przerzutów do mózgu ( objawy neurologiczne zależne od umiejscowienia guza )...

TIA  (przemijające ataki niedokrwienne)

TIA (przemijające ataki niedokrwienne)

.. ...chwilowego niedokrwienia mózgu może być nagły spadek ciśnienia u osób ze zwężonymi naczyniami szyjnymi, zaburzenia rytmu, lub miażdżycowe zmiany samych naczyń mózgowych. Objawem zespołu TIA jest chwilowy, odwracalny deficyt neurologiczny. Jednym z możliwych, i chyba najczęstszych objawów..

Zwężenia tętnic szyjnych

.. ...doprowadzających krew do mózgu, jest jednym z możliwych powikłań uogólnionej miażdżycy naczyń. Objawy choroby zależne są od stopnia zwężenia. Mogą sprowadzać się do zawrotów i bólów głowy. Częste są także omdlenia, utraty przytomności, zaburzenia widzenia. Przy zwężeniach znacznego..

Zespół MAS

.. ...odpowiedniego ukrwienia mózgu - stąd omdlenia. Drugą możliwą sytuacja jest wystąpienie chwilowej asystolii, czyli braku czynności elektrycznej, a zatem również skurczowej, serca. Mięsień sercowy zatrzymuje się na kilka sekund. Objawy zespołu MAS zależą od czasu, jaki trwa asystolia...

Złośliwe nadciśnienie tętnicze

Złośliwe nadciśnienie tętnicze

.. ...ryzyko wystąpienia udaru mózgu. Złośliwe nadciśnienie tętnicze może stanowić ewolucję zarówno pierwotnego jak i wtórnego nadciśnienia tętniczego. Częściej jednak rozwija się na tle nadciśnienia wtórnego do patologii naczyń nerkowych lub miąższu nerek. Objawy złośliwego nadciśnienia..

Zespół jelita drażliwego

Zespół jelita drażliwego

.. ...przewodnictwie nerwowym w mózgu. Za ostatnią teorią przemawia częste współistnienie zespołu jelita drażliwego i zaburzeń depresyjnych lub zaburzeń osobowości. Wyróżnia się także zespół jelita drażliwego po infekcji bakteryjnej przebiegającej z biegunką. Klinicznie, zespół najczęściej..

Objawy guza mózgu

Objawy guza mózgu

.. Guzy mózgu mogą dać bardzo różne dolegliwości. Objawy zależą przede wszystkim od umiejscowienia guza oraz od tempa w jakim wzrasta. Czaszka jest zamkniętą przestrzenią w której ciśnienie zależy od masy objętości mózgu, objętości krwi w naczyniach oraz płynu mózgowo rdzeniowego w komorach ośrodkowego układu..

Otępienie naczyniopochodne

.. ...postępująca choroba mózgu, w przebiegu której dochodzi do znacznego upośledzenia takich jego funkcji jak pamięć, umiejętność liczenia, myślenia, orientacji i innych funkcji poznawczych. Głównym objawom towarzyszą zaburzenia emocjonalne, zaburzenia motywacji, zachowania. Wśród przyczyn..

Zaniki pamięci (zaburzenia pamięci)

.. ...lub uszkodzenia naczyń mózgowych związane z nadciśnieniem tętniczym albo wieloletnią cukrzycą ( zmiany wskazujące na otępienie naczyniopochodne ). W przypadku zespołu z ciałami Lowy - ego zaburzeniom charakterystycznym dla otępienia towarzyszą objawy zespołu parkinsonowskiego (..

Objawy wylewu (udar krwotoczny mózgu)

Objawy wylewu (udar krwotoczny mózgu)

.. ...niż udar niedokrwienny mózgu. W chwili gdy tkanka mózgowa została już zniszczona, objawy udaru zależą nie tyle od jego typu ( niedokrwienny, krwotoczny czy zatokowy ) co od lokalizacji uszkodzenia. W przypadku udaru krwotocznego najczęściej dochodzi do uszkodzenia jąder podstanych i..

Polskie masło z kwasami omega-3 obniża ryzyko zawału serca

.. ...wpływają na funkcjonowanie mózgu, gdyż są zasadniczym składnikiem błony komórkowej komórek nerwowych. Łagodzą objawy depresji i zaburzeń pamięci. Kwasy te można kupić w aptece jako farmaceutyk. Spółdzielnia Mleczarska Sudowia w Suwałkach jest kontynuatorką tradycji pierwszej spółdzielni..

Aterotromboza - jak leczyć, jak zapobiegać?

.. ...narządu ( np. serca lub mózgu ). Głównymi objawami aterotrombozy są: uczucie ciężaru lub piekącego bólu za mostkiem podczas wysiłku, niedowład kończyny, zaburzenia mowy, drętwienie ust, zaburzenia widzenia i utrata równowagi. W zależności od miejsca zwężenia tętnic mogą występować także..

Tanie leki przeciwnadciśnieniowe okazały się najlepsze

.. ...powikłań, na przykład chorób nerek, zawału czy udaru mózgu. Często pacjent nie zdaje sobie sprawy, że jest chory - aż do wystąpienia poważnych objawów. Ocenia się, że tylko co 10 chory jest leczony prawidłowo...

Długotrwały stres zwiększa ryzyko choroby serca u dzieci

.. ...zawału serca lub udaru mózgu. Jedynie co piąty pytany uczeń jako formę łagodzenia objawów zdenerwowania deklaruje aktywność fizyczną, a 18 proc. badanych wskazuje na udział w grach zespołowych. Powszechnie stosowaną formą zmniejszania napięcia wśród tej grupy jest słuchanie muzyki ( 61,7..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 154

.. ...poważnych zaburzeń w pracy mózgu i to mnie bardzo niepokoi. Nie wiem czy chodzisz do lekarza ( nie chce mi sie wierzyć ,że przy tak poważnych objawach nie korzystasz jeszcze z porad terapeuty ) więc trudno cokolwiek ci poradzić. Objawy które opisałaś są bardzo poważne ale są spowodowane..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 157

.. ...dajcie sobie robić wody z mózgu! Powtarzam wszystkim: zamiast na leki objawowe i USG, wydajcie na niegazowaną wodę, docieplenie stroju, kurs masaży u DOśWIADCZONEGO masażysty i saunę. Pozdrawiam, Paweł w razie czego proszę się kontaktować na pavel_from_ru( małpa )yahoo.com Zastrzegam:..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 244

.. ...trzustki kregosłupa guza na mózgu i wiele innych chorób oczywiście tylko w objawach ( na szczeście ) myslałam ze tylko ja tak mam no ale widze że nie i to też troche uspokaja Witam Was bardzo goraco.Olu ja rownież przerobiłam ful chorob.Najgorsze było to jak wmowiłam sobie że mam guza..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 315

.. ...2007 moj tato miał udar mózgu i jego stam był krytyczny. Teraz na szczęście juz jest dobrze ale byl taki moment, ze nie chcialo mi sie juz żyć. 4 miesiące temu wykryto u mnie niewydolność oddechową. Lekarz mówi, że to nic strasznego, że to na tle nerwowym. Mam objawy takie jak bóle i..

Migotanie przedsionków - Str. 2

.. ...oszukaństwa, reklam, i prania mózgu. Spróbowałam medycyny ,,od przyczyn * . Działa. I to bardzo dobrze! mam dużo znajomych, którzy ją stosuja i u nich też DZIAŁA. Jestem uratowana i uradowana. Żeby nie wiem jak przekonywali mnie teraz ci od leczenia objawów, wyśmiewali, przestrzegali,..

Ból między żebrami a żołądkiem po lewej stronie

.. ...czasie mam rezonans mózgu a na najblizszej wizycie zasugeruje konsultacje z kardiologiem choc wspominalam juz o cierpnącej ręce. Chce też zrobic usb klatki piers choć miałam robione RTG i chyba jakbym miala tetniaka to by wyszło? Jak ktos ma jeszcze jakiś pomysł co z tym robić to..

Drożny otwór owalny u wcześniaka

.. ...zagrażać jej wylewy krwi do mózgu. Mimo, że moje maleństwo ma 6 - io milimetrowy otwór, to nie ma żadnych objawów wady - rośnie i rozwija się prawidłowo, wygląda wręcz na okaz zdrowia.Nie sinieje, nie blednie, nie mdleje. Mam nadzieję, że otwór z czasem jeszcze się zrośnie, czego również..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 132

.. ...pgułki to siedzi w naszym mózgu jak o tym mysle ze cos mi jest i ze za chwile umre to zaraz zle sie czuje i tak w kołko .Chce ci powiedziec ze sie juz przekonałam ze tak naprawde to zrozumie cie tylko ten ktory to samo przezywa wiele osob mysli ze my ludzie z nerwicą i z takimi objawami..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 139

.. ...nakręcałem, że mam raka mózgu. Wertowałem internet pod kątem objawów. Myślę, że w niektórych dziedzinach mógłbym wykładać na AM. Prawda jest taka, że mam nerwicę, z powodu wielu nieciekawych przeżyć i tyle... Nic więcej. Zwykły świr, którego muszę olewać i gadać ze sobą o przyczynach...

Nerwica - czy na pewno? - Str. 164

.. ...że myślee że to guz mózgu nie wiem co robic moje objawy to zawroty głowy idę ulica i nagle robi mi sie słabo nogi robia sie jak z waty czaszka dretwieje oblewa pot ból kregosłupa dretwienie jezyka twarzy metlik w głowie i uczucie ze zaraz umre rozdrażnienie rece cały czas mokre w nocy..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 169

.. ...mu że chyba mam guza mózgu powiedział że nigdy w życiu bo objawy są inne sprawdza język rece twoje zachowanie i to wszystko rozmowa i nic bolesnego także nie martw się z twojego opisu to nerwica trzymaj się Witam wszystkich! Od grudnia meczę się z różnymi dolegliwościami które teraz jak..

Wysokie cisnienie i kłucie w sercu

.. ...wywołana niedotlenieniem mózgu. Przyczyną omdlenia może być: spadek ciśnienia tętniczego krwi, nadmierne odchudzanie, silny ból, zdenerwowanie, głód, silne emocje, widok krwi, itp. Objawy poprzedzające omdlenie to zawroty głowy, bladość twarzy, mroczki przed oczami, mogą wystąpić zimne..

Bardzo silne bóle głowy wywołane stresem lub nerwami - Str. 2

.. ...dajcie sobie robić wody z mózgu! Powtarzam, zamiast na leki objawowe i USG, wydajcie na niegazowaną wodę, docieplenie stroju, kurs masaży u DOśWIADCZONEGO masażysty i saunę. Pozdrawiam, Paweł cześć Jolu ja miałam taki silny ból głowy miesiąc temu okazło się miałam tętniaka mózgu.od..

Bardzo silne bóle głowy wywołane stresem lub nerwami - Str. 7

.. ...nad obecnością guza w mózgu. Tabletki w minimalnym stopniu zmnijeszały ból. Dodam, iz wcześniej nie mialam problemów z bolem głowy. Czasami mam zawroty głowy i nudności, oraz efekt jakby naciągania skóry na twarzy, choc nie wiem czy nie są one wynikiem mojego leku oraz nieustannego..

Dodatkowe skurcze - Str. 82

.. ...psychicznego!!!!!!!!!!!Nasz mózg może wyprodukować wszystkie objawy, trafia to na organy słabsze, nie w znaczeniu już chore albo znaczące w procesie psychoterapii. Na tym forum są ludzie z chorobą serca i z zaburzeniami lękowymi.. Nie mylmy tego i nie straszmy się nawzajem. Nie wszystkie..

Uderzenia ciśnienia krwi do mózgu

.. od pewnego czasu mam rzdkie ale dokuczliwe objawy.jest to mianowicie krótkotrwały zawrót głowy, uczucie bicia serca w gardle oraz co najgorsze uczucie uderzena ciśnienia do głowy. Nie dzieje się to po wysilku fizycznym.Czasami po schyleniu się i szybkim wstaniu, czasami gdy siedzę, róznie i w róznych..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 22

.. ...rozprzestrzenia się na inne części mózgu doprowadzając do rozregulowania różnorodnych funkcji organizmu i pracy narządów wewnętrznych. Trzecia faza charakteryzuje się tym, iż burzliwe objawy ustępują, powstały proces patologiczny może ,,znaleźć swoje miejsce“ w określonym..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 23

.. ...rozprzestrzenia się na inne części mózgu doprowadzając do rozregulowania różnorodnych funkcji organizmu i pracy narządów wewnętrznych. Trzecia faza charakteryzuje się tym, iż burzliwe objawy ustępują, powstały proces patologiczny może ,,znaleźć swoje miejsce“ w określonym..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 30

.. ...uczucie jakby * drętwienia mózgu * ) trwają cały dzień ( oczywiście z róznym nasileniem ), od kiedy otworzę oczy do momentu kiedy ich wieczorem nie zamknę. Nie wiem czy o charakterystyczne dla nerwicy - tzn.permanentne objawy przez csały dzień ( codziennie )????????? Witaj Marcin mam..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 51

.. ...wrażenie jakby mi głowe i mózg rozrywało wszystko mnie drażnilo, myślałam co jest po smierci jak to jest umrzec miałam kolatania serca biegunki duszności zawroty glowy i wogóle bylo mi strasznie cięzko bo te objawy dalo sie w miare zniesć gorzej z psychika ie bralam żadnych lekow pewnego..

Marihuana, czy alkohol? co tak naprawde gorsze dla serca? - Str. 2

.. ...procesy neurochemiczne w mózgu ,Objawy powstające podczas palenia marychy nie koniecznie muszą być spowodowane ukrytymi wadami ,chorobami serca palenie może wywołać ogromny lęk ( panikę ) powstały w wyniku oddziaływania związków chemicznych zawartych w trawie na nasz mózg . A paniczny..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 21

.. ...lepiej widzieć obraz mózgu. Czekałam tydzień czasu na wyniki, przekonana że moje życie muszę przystosować do tak strasznej choroby. Badanie rezonansem nie wykazało żadnej choroby. Dokładnie dwa dni temu odebrałam wynik. Cieszyłam się chwilkę, gdyż objawy nie ustąpiły:( . Ciągle czuję się..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 24

.. ...napoprawienie krążenia mózgowego b mi palce sinieją, mam tez ciągłe wzdęcia i problem z odbijaniem się.Czuję się okropnie juz sama nie wiem co mi dolega. Może ma ktoś podobne objawy. Czesc Kasiu.Znam ten problem osobiscie.Lecze sie na nerwice i mam m.in takie objawy jak Ty i mnostwo..

Ucisk, gula w gardle - Str. 11

.. ...przerzutach raka płuc do mózgu,duszności to też objaw raka płuc jak i bóle barku. Widzicie sami,że objawy można różnie interpretować.Nie chcę nikogo straszyć, myślę,że nie muszę... :D Znam ten lęk ! To chore,pierwszy przystanek:psychiatra !Wasze objawy jak tu czytałem pasują do raka..

Ucisk, gula w gardle - Str. 14

.. ...poziomu hormonu przysadki mózgowej odpowiedzialnego za prace tarczycy...nigdy nie mialam problemow z tarczyca no ale zobaczymy co pokaze to badanie Dodam że żle czuję się przez ta kulke w miejscach zatłoczonych robi mi sie duszno goraco slabo i cala zlewam sie potem czasem drżą mi dłonie..

Podobno nerwica - czy na pewno?

.. ...to uczucie wypalenia mózgu ( często pacjęci z tą dolegliwością lądują u neurologa ), no i niekończące się problemy dermatologiczne * niepoddające się terapii - zawsze efekt ten sam: nawrót * . Aha, z innych objawów - to nadpobudliwość/nerwowość. Przypadłość jest paskudna bo bardzo trudno..

Rozległy zawał serca i problemy z oddychaniem

.. ...zawału i niedotlenienia mózgu tzw.udaru co objawiło się niedowładem lewej strony ciała.na szczęście sprawność powraca bo rusza już ręką i nogą i to na tyle sprawnie że ma je przywiązane bo strasznie nerwowy po tym udarze się stał i wyrywa sobie wszystkie kroplówki,cewnik a ostatnio z..

Szybsze bicie serca i drętwienie lewej ręki

.. ...częstszych przyczyn udarów mózgu. Jeśli są objawy typu drętwienia a ma sie płatek wypadajacy to trzeba by iść do dobrego neurologa... Witam ! Miałem identyczne objawy ! Pierwszy raz kilka 4 lata temu. Zaczeło się od tego, że zdenerwowałem się w supermarkecie, robiło mi się słabo i szybko..

Napady słabości, lekkie drętwienie prawej strony ciała

.. ...że to niedotlenienie mózgu i lęki że tak naprawdę nic mi się nie dzieje tylko sobie wymyślam. Witaj Tomku, mi to wygląda na zaburzenia nerwicowe. One często dają o sobie znać właśniew okresie dojrzewania. Pozdrawiam : ) Miło to słyszeć iwa. Mam przez to rozumieć że mam jedynie objawy..

Napady słabości, lekkie drętwienie prawej strony ciała - Str. 3

.. ...- pierwsza myśl rak mózgu, stwardnienie rozsiane.. każdy objaw wyczytany w internecie przypisuje sobie i jest jeszcze gorzej. Jak mam atak lęku, zaczynam się jeszcze bardziej martwić i tak w kółko. Naszczęście po przeczytaniu wszystkich wypwiedzi wiem ze nie jestem sama i chyba musze się..

Problemy w sercem, 17 lat

.. ...kiedyś nie dotleni Ci mózgu i w najlepszym przypadku zostaniesz z głupim uśmiechem na twarzy. Powodzenia. Ależ ty znerwicowany jesteś, spokojnie bo jeszcze nie umierasz a jedynie sam się nakręcasz i stąd te dziwne wieloobjawowe dolegliwości. Tak szczerze to nie jestem lekarzem, ale tak..

Bóle w mostku, klatce piersiowej i plecach

.. ...dajcie sobie robić wody z mózgu! Powtarzam, zamiast na lekarza, leki objawowe i USG, wydaj na niegazowaną wodę, docieplenie stroju i kurs masaży u DOśWIADCZONEGO masażysty. Rozwiązaniem zastępczym może być sauna. Pozdrawiam, Paweł Paweł nie zgadzam się z tobą! Po to są lekarze i dostępne..

Głowa, ucisk i nerwica

.. ...pękło, a krwiak i guz mózgu mają takie objawy, że patrząc na mnie, może powiedzieć, że go na pewno nie mam. Przeziębienie prawie już mi przeszło, ale do rzeczy. Stwierdziła, że wszystkiemu są winne nerwy i długotrwały stres. Dla świętego spokoju napisała mi skierowanie do neurologa...

Nerwica - kto ją pokonuje i w jaki sposób? - Str. 19

.. ...głowa to pewnie guz mózgu ale to tylk obyło takie przejściowe.Pamiętam że pierwszy objaw tego Kur * * * * mialam 2 lata temu w wakacje kiedy siedziałam z koleżanka na kawie w pabie u nas w meiscie porpostu brakowało mi powietrza neiwiedziałam co jest grane pozniej przeszlo, w roku 2009..

Drętwienie prawej ręki i nogi oraz drgawki

.. ...rezonans magnetyczny mózgu i pnia mózgu, EEG, EKG itp. Wszystkie badania okey. Jedynie w UDP wynaleziono hipoplazję lewej tętnicy kręgowej z zaburzeniami przepływu. a rozpoczęło się tak: Mama miała stwardnienie rozsiane. Nagle zauważyłam niepokojące objawy tzn. niedowład prawej ręki i..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 354

.. ...się o krwiakach śródmózgowych wchodząc w google - udar mózgu zycze wszystkim dodrej i spokojnej nocki Dobranoc witam.Jesli moge doradzic nie szukajcie w internecie odpowiedzi na pytania typu czy to krwiak, tetniak, rak i.t.p.choroba jaka jest nerwica lekowa doslownie delektuje sie..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 373

.. ...choroby....jak nie guza mózgu bo akurat mnie kłuję w którejś części głowy to myślę że mam gdzieś raka, to znowu zawał bo kłuję mnie serce i ciężko oddycham....całe mnóstwo objawów różnych chorób. Tak więc kochana Gabi nie jesteś sama!! Najbardziej okropne jest to że teoretycznie wiem..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 1234

.. ...obawa przed tętniakiem mózgu, mimo, że prawdopodobieństwo wystąpienia go u mnie jest małe ( mam ciśnienie 100/60, i nie miałam w rodzinie takich przypadków ), cały czas staram się odsuwać od siebie te negatywne myśli, czasem mi wychodzi, czasem niezbyt. Ostatnio pobolewa mnie czasem..

Lexotan - skutki odstawienia

.. ...on trwale komórki w mózgu.Zalecił mi lek o nazwie Cloranxen tez z grupy benzodiazepin natomiast nie zostawia żadnych skutków. POZDRAWIAM Dziewczyno posluchaj mnie.....Zrodlem Twojego leku jest Depresja tylko w wylacznie.....Mialem wszystkie te objawy i juz sa poza mna. Musisz isc do..

Nerwica - zaczynam aktywnie przeciwdziałać, ktoś ze mną? - Str. 2

.. ...głowa to pewnie guz mózgu ale to tylk obyło takie przejściowe.Pamiętam że pierwszy objaw tego Kur * * * * mialam 2 lata temu w wakacje kiedy siedziałam z koleżanka na kawie w pabie u nas w meiscie porpostu brakowało mi powietrza neiwiedziałam co jest grane pozniej przeszlo, w roku 2009..

Nerwica w ciąży - Str. 227

.. ...zna, albo, że to od mózgu. Tak to już jest w nerwicy. Problemem zazwyczaj nie są choroby narządów tylko PARALIŻUJĄCY STRACH, KTÓRY SIEDZI W NAS W NASZYCH GŁOWACH i stąd te wszystkie nasze objawy. Tylko co z tego. ze to wiem, skoro i tak nie potrafie w to uwierzyć i boje się nadal...

Przy niedomykalności zastawki mitralnej ociężała lewa ręka?

.. ...przyczyna zatorów w mózgu a także udarów - które mogą sie tak objawiać. Raczej nie zwlekaj z wizyta u lekarza. pozdrawiam Witaj stracatella!! dziękuję za odpowiedź i poradę!!! a co d przecieku to mam lewo prawy. to jest nieistotne jaki to przeciek??? Może nie bezpośrednio ( na chłopski..

Dziwne objawy, nerwicy lękowej? - Str. 2

.. ...poiwetrzu, zby dotlenic mózg inaczej człowiek wariuje. Niedawno postanowilam wyjechać sama z obcymi ludżmi w góry na narty, z ludzmi z internetu. Bałam sie ze dostane lęków . Nie uwierzycie ale nei dosć ze nie dostałam to jezcze bawilam sie jak nigdy w zyciu, bo postanowilam oderwać sie..

Wahania nastrojów po operacji by-passów

.. ...częsciowe niedotlenienie mózgu. Czy Twój Tato był konsultowany neurologicznie ??. Przy takich objawach powinien być bezwzględnie skonsultowany przez neurologa.!!!!!!!!!!!!!!!!.Musicie tego jako rodzina dopilnować. Dolegliwość ta powinna się z czasem /po 2 - 3 tygodniach/ pomału cofać...

Tętniak tętnic mózgowych

.. Czy tętniak tętnic mózgowych jest groźny dla 53 - latka?? jeżeli 53 - latek jest przytomny to jest prawdopodobieństwo istnienia tętniaka?? jakie są objawy?? czy jest możliwość wyleczenia tej choroby jeżeli tak to w jaki sposób?? PROSZE O POMOC O JAK NAJSZYBSZA ODPOWIEDZ.. Może być groźny ale nie musi. O..

Stan podgorączkowy, bóle brzucha, duszność i osłabienie ciała

.. ...głowy - niedotlenienie mózgu i problemy z pamięcią. - stres związany z długotrwałością objawów. kuracja zdrowotna: - biegam po mieszkaniu - jeżdżę na rowerze - gram w piłkę z braćmi - odżywiam się zdrowo - myślę pozytywnie każdego dnia i nocy - staram się nie myśleć o bólach, i..

Wyniki badań tarczycy

.. ...rzadko choroby przysadki mózgowej. Lekarz skieruje Cię zapewne na usg tarczycy. Ciekawa jestem czy masz jakieś objawy, które Cię niepokoją. Pozdrawiam. nerwowosc, bole glowy, zmeczeie, sennosc, omdlenia, przytylam 20 kg w 10 m - cy nie wiem co sie dzieje:( drugi wynik badania ft4 wynosi..

Dziwne objawy i napady po alkoholu - Str. 2

.. ...którym zaburzenia pracy mózgu powodują zaburzenia świadomości ( chory nie potrafi podać miejsca ani czasu, nie rozpoznaje osób mu towarzyszących ), z bardzo silnym pobudzeniem psychomotorycznym i halucynacjami wzrokowymi i słuchowymi, z reguły o bardzo nieprzyjemnych dla chorego..

Niskie ciśnienie czy nerwy?

.. ...przewężenie, a niedokrwienie mózgu może prowadzić do omdlenia. pytałam Cię o uszy, bo ich zatkanie - jak u mnie - może być objawem zmiany - spadku - ciśnienia. czesc,napiszcie do mnie jesli ktos mial wlasnie takie ala omdlenia,zatkane uszy...uczice odretwienia,,,wrazenie ,ze cos sie..

Kłujące bóle głowy, pogorszenie wzroku, zawroty

.. ...to nie zatoki, a guz mózgu. Te objawy są tak straszne. Pisząc to aż chce mi się płakać. Nawet teraz kłuje mnie w tym samym miejscu. Co to może być? Zapomniałam dodać, że choruję na nerwicę. Miesiąc temu odstawiłam leki. Chodziłam też na terapię. MIałam straszne duszności, które ustąpiły..

Dziwne bóle głowy i zaburzenie mowy

.. ...oddziaływuje na ośrodek mowy w mózgu, koniecznie się przebadaj! ja mam identyczne objawy!!!!!!!! nie wiem co robić i do jakiego lekarza sie zglosić!!! POMOCY Witaj szoszo...jestem zarejstrowana do neurologa na koniec lutego,jak bede cos wiecej wiedziala to dam znać...... Ja tez to..

SIADH (zespół nieadekwatnego wydzielania wazopresyny) po SSRI/SARI

.. ...najgroźniejszy jest obrzęk mózgu. wtórnym objawem równie niebezpiecznym jest hiponatremia szybko postępująca ( której również miałem nieprzyjemnosć doświadczyć ). od razu po zdiagnozowaniu u siebie SIADH odstawiłem sertralinę i trazodon. zastosowałem leczenie objawowe lekami z grupy IKA..

Drżenie rąk po alkoholu w nadciśnieniu?

.. ...oddziałuje na niektóre partie mózgu niż u osób zdrowych, a szczególnie na móżdżek - jak wiadomo alkohol jest silną toksyną móżdżkową, a właśnie móżdżek odpowiada za koordynacje ruchową. Wydaje mi się, że nie jest to jakiś powód do zmartwień, mam tak od dłuższego czasu i nie niesie to za..

Zatoki i nerwica czy aby napewno?

.. ...nie guza, ale tętniaka mózgu ( miałem wykrytego tętniaka serca - z medycznego pukntu widzenia jest on bez znaczenia ). Znalazłem w internecie symptomy i wyobraź sobie, że od razu zaczęła mnie boleć głowa i oczy - jeden z objawów. Po kilku miesiącach zrobili mi jednak RM głowy,który..

Chwilowy, mijający paraliż rąk i nóg

.. ...przejściowego niedokrwienia mózgu i wszystkie objawy zgadzają się z tym co wczoraj działo sie z moją mamą. Oczywiście nie wiem czy jest to ta choroba - mama sie uparła ze nie chce iść do lekarza. Chciałabym wiedzieć co to moze być za choroba, może u kogoś z was występowały podobne..

Napady paniczno-lękowe z agorafobią - Str. 18

.. ...to przechodzi a więc mózg szuka czegos czego znowu sie przestrasze i będę sparalizowana ze strachu. Nie wiem tylko dlaczego mózg szuka nowych objawów. wiesz ja we wrzesniu byłam w bardzo dobrej formie, sama jeździłam 3 prace, dom i korepetycje, potem wypadek samochodowy nie z mojej winy..

Ból głowy, uczucia mrowienia i osłabienie

.. ...uczucie drętwienia zębów i mózgu - osłabiona koncentracja - chwilowe utraty równowagi - senność - chwilowe problemy z złapaniem oddechu - plątanie się języka( chwilowe trudności z mówieniem ) objawy trochę podobne do kaca szczególnie uciążliwe rankiem ktoś słyszał o czymś podobnym albo..

Czy to nerwica? ciągle nie wyspany, nic mi się nie chce

.. ...wirusowe zapalenie opon mózgowych i wszelkie dolegliwości * zwalałam * na to, że chorowałam wcześniej. Moje objawy: - bóle żołądka, o których już pisałam - bóle głowy - bóle kręgosłupa - jestem ciągle poddenerwowana, wręcz nieraz agresywna - bardzo łatwo wyprowadzić mnie z równowagi -..

Różne przewlekłe dolegliwości

.. ...objawów z boreliozą, guzem mózgu i stwardnieniem rozsianym włącznie... aha nie wspomniałem jeszcze, że budzę się zmęczony po 8 godzinach snu, mam 26 lat a czuję się gorzej niż mój 80 letni dziadek ( brak energii ). Rodzina ma mnie już dość gdy wspominam o jakiejś nowej dolegliwości i..

Suma dziwnych objawów

.. ...jakaś sprawa uszkodzenia mózgu, ale traf chciał, że byłem niedawno ( niecałe dwa miesiące temu ) badany przez neurologa i stwierdził, że nic niepokojącego nie dostrzega i zapisał mi coś na zmęczenie, które już wtedy mnie dręczyło. Rok temu miałem badaną tarczycę ( usg i badanie krwi ) i..

Dolegliwości podczas ziewania, przeciągania się itdp.

.. ...gwałtownego odpływu krwi od mózgu. Nie przejmowałem się tym, bo dużo osób mówiło mi że też tak ma, ale wczoraj miałem taki dość mocny objaw. Leżałem na łóżku i szybko wstałem, ziewnąłem bardo mocno i wtedy obraz mi się rozmazał,mało co widziałem i nie mogłem ustać na nogach prawie w..

Jak dział alkohol na układ krążenia.

.. ...kłopoty z niedokrwieniem mózgu.Czekając na swój termin u neurologa( miesiąc ) popijam sobie ( 50 g ) raz dziennie koniak i to rozszerza mi naczynia krwionośne.Bez tego bałabym się,że umrę.Takie mam objawy.Mrowienie twarzy,drżenie rąk i nóg, uczucie kłucia w głowie i całym ciele. S.łabość..

Ucisk w glowie, szum w uszach, wysokie cisnienie, dziwny wzrok

.. ...wspomagający krążenie mózgowe Herbapol Kraków .. apropos twoich objawów to problemy krążeniowe .. rozsadza cię ciśnienie i jeżeli stan się utrzyma, tak myślę że może być nie dobrze .. szczególnie że ci geniusze lekarze nie widzą eskalacji problemu.. na twoim miejscu bym spróbował .. nie..

Bóle serca i duszności 3 tyg po operacji ;(

.. ...gwałtownie wstałaś z łóżka i mózg był niedotleniony ( stąd wszystkie objawy - nawet nudności ). Natomiast jeśli masz ciśnieniomierz w domu to warto po takim * napadzie * zmierzyć ciśnienie - może masz za niskie? Jeśli to się kiedyś powtórzy koniecznie zgłoś się do lekarza domowego i on..

Żółty stolec, problemy gastryczne, osłabienie

.. ...genitalii, potem twój mózg zacznie płatać figle prowadząc do całkowitej utraty świadomości i demencji. Atak tych dwuch chorób jednocześnie praktycznie nie daje szans na skuteczne wyleczenie można jedynie spowalniać postępującą chorobę. Owżodzenia zewnętrzne to tylko jeden z objawów. Dużo..

Poważny problem z nerwami przy nerwicy oraz objawy

.. ...związanych z głową - udaru mózgu, wylewu, krwiaka i innych rzeczy. Tym bardziej że jestem jakiś nieobecny, juz nie taki zadowolony jak kiedyś, w gorszym humorze itp. U neurologa byłem ale nie stwierdził nic podczas zwykłego badania. Oczywiście to mnie nie uspokoiło i myślę nad..

Nieustanne zawroty głowy i nerwica lękowa - Str. 21

.. ...kilka zawałów, udar mózgu, ze dwa nowotwory/ głównie mózgu / kamienie i piasek na watrobie i w nerkach. Normalnie masakra. Z perspektywy czasu jak to czytam to chce mi się śmiać. Myślę, że powinnaś dokładniej przebadać tarczycę, bo daje ona podobne objawy do nerwicy. Co do ulotek to mam..

Nieustanne zawroty głowy i nerwica lękowa - Str. 27

.. ...ze mam wstrząśnienie mózgu,ale nie ma co w panikie wpadać - bo gdyby to było to to pewnie poza bólem głowy bym miała inne objawy!poza tym jest ok - Reniu przykro mi,ze tak się czujesz - znam ten ból i jestem z tobą - trzymaj się i pamiętaj,ze jeszcze dobro nadejdzie!!! - : ) Witam. 123eu..

Nieustanne zawroty głowy i nerwica lękowa - Str. 38

.. ...wszystkiego moze byc guz mózgu. Choć podobno guz mózgu nie zaczyna się zwykle od bolow głowy a od zaburzeń widzenia, mowy itp. Wiem że to mogą być napięciowe bóle głowy lun wywowałen stanam nerwicy lekowej. Dostałam obecnie skeirowanie na tomografię głowy ale badanie dopiero 14 kwietnia...

Zaburzenia nerwicowe o podłożu lękowym połączone z napadami paniki

.. ...związanych głównie z mózgiem, ewentualnie sercem - wszystkie badania które robiłem, łącznie z tygodniowym diagnozoweniem na neurologii na sobieskiego,wychodzą w normie. Ostatnie objawy które mnie martwią: 1. Nagłe napady zmęczenia, senności połączone z * opóźnieniem * w percepcji..

Przechodzony zawał serca - Str. 2

.. ...zaburzeniu albo krążenia mózgowego ( udar, zator ), albo kardiologicznie. Chyba sam widzisz że to nie były normalne objawy zwykłego zatrucia. Jeśli te dopalacze to jakiś środek odurzający to może tak wygląda odlot - tyle że większość odlotów powodowanych środkami odużającymi mylonych..

Czy to udar mózgu? po zawale i zakrzepie w stencie

.. Mój tata na początku października 2009 miał rozległy zawał. Zrobiono wtedy my koronografię w celu założenia stentu na głównej aorcie. Po miesiącu tatę zabrała erka z podobnymi objawami zawałowymi. Okazało się, że w stendzie powstał zakrzep krwi. Ale tym razem doszło do reanimacji i niestety nie wiem ile..

Czy to na pewno nerwica? moja historia! jakie macie objawy?

.. ...trzeba pobrać mi płyn mózgowo - rdzeniowy ponieważ może być to cos powaznego. To badanie rownież wyszlo w porzadku. Mialam robione EEG głowy rownież w badaniu nic nie wyszlo Pani Dr powiedziala, że głowa tylko do nauk ścisłych, że bedzie to pokazywala swoim uczniom na uniwersytecie. Po..