Można przedawkować

Bradykardia

.. ...powodujących bradykardię można wymienić: zmiany zwyrodnieniowe w układzie bodźcoprzewodzącym; choroba niedokrwienna serca; niedoczynność tarczycy; przedawkowanie beta - adrenolityków, glikozydów; hiperkaliemia - nadmierne stężenie potasu we krwi ( może się pojawić u osób przyjmujących..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 64

.. ...Ci mogę polecić - nie można go przedawkować( no można wszystko, ale byłoby trudno ). I wiesz co, mój brat miał też takie stany lękopodobne. On brał sobie Persen, z tego co czytałam to to jest to samo co Deprim w skladzie, tylko, że bez dziurawca. Ale to już w ostateczności. Karol ja Cię..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 523

.. ...Catullus,wzięłam drugą...pisze że można...ja kiedyś przedawkowałam paracetamol i stąd ta obawa,ale mi wszystko jedno ..niby jestem wytrzymała na ból,ale to przechodzi wszelkie granice! CATULLUS a coś ty w ty mieście porabiał? IWONKO - czy to glowa Cię tak mocno boli? Dorota, byłem w..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 884

.. ...bierzesz trochę za dużo można przedawkować magnez bynajmniej tak mi mówil lekarz a co na lęki nie ma złotego środka ale każdy jest dobry pozytywne myślenie ,zaakceptowanie siebie zajęcie myśli czymś innim wiem to wszystko jest trudne ale wszystkiego trzeba Ach, Zuzia tak pieknie piszesz..

Dodatkowe skurcze - Str. 223

.. ...Zdecydiwnaie witaminę b6 można przedawkować - dlatego plecam magnezin 500 - 3 tabletki na początek: ) troszke sie zrelaksowalam: ) oliwkowa kapiel w domowym SPA: ) tego mi bylo trzeba...u mnie cisza i spokoj wszedzie! a ja spac nie moge:( dalej pije mietowa herbatke...skurcze jakby..

Dodatkowe skurcze - Str. 267

.. ...moczem. Przedawkować można biorąc 10 - 20 krotnie większe dawki niż zalecane, lub w przypadku niewydolności nerek, tak jest ze wszystkimi witaminami rozpuszczalnymi w wodzie. Łatwiej jest przedawkować te rozpuszczalne w tłuszczach A,E itp. Bo odkładają się w tkance tłuszczowej. oj Bogdan..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 109

.. ...luteinie widocznie nie można było mi jej brac,tak powiedziala.Na ulotce jest napisane że może wywołac depresje albo ją nasilić,wystąpiły wszystkie objawy niepożądane jak po przedawkowaniu,byłam taka pobudzona żę trzesły mi sie wszystkie partie ciala.Z lekami do domu,pomogły..

Dolegliwości sercowe po przedawkowaniu amfetainy

.. ...uszkodzone komórki serca, co można zbadać tylko przez biopsje. Sytuacja jest patowa. Teraz kardiolog przepisał mi concor i metazydynę, nie chciałem tego brać, ale w końcu wziąłem. Tylko nie rozumiem dlaczego mam brać takie leki jeeżeli to tylko nerwica. Co do posta Milki to sumienie nie..

Dolegliwości sercowe po przedawkowaniu amfetainy - Str. 2

.. ...sposób prawidłowy. Wtedy można zacząć leczenie czyli ratowanie tętnic i żył. ( poczytajcie o kontrascie bo ja to opisałem na tak na własny rozum. W każdym razie u mnie występuje nagłe osłąbienie i trudność z oddechem nawet po 2 szklankach Coli( śladowe ilości kofeiny )czy przy wchodzeniu..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 42

.. ...zastanawiałem, czy melisę można przedawkować ; ). Czarna, no i zepsułaś mi kawał ; ). o kurcze iwonka zapomniałam o tym piciu z tobą, ok wieć musze trzymac pion tak?mus to mus - nie zejdę jednak tak szybko jak myślałam Jasne że zadzwonię ale albo jutro wieczorem albo w niedziele bo chyba..

Przedawkowanie leków przeciwbólowych, skutki (?)

.. ...częstego jedzenia tabletek można mieć depresję i żółtaczkę?? ile człowiek musiałby jeść, żeby sobie tak życie zniszczyć? Niedawno połknełam wieczorem, przed snem 40 tabletek dosyć silnego leku, po czym miałam dziwne sny, że przeskakiwałam jakąś kule, póżniej chodziłam po domu bo..