Mrowienie ciała choroba

Obrzęk nóg

Obrzęk nóg

.. ...ciężkości nóg, często mrowienia, bóle. Ulgę przynosi odpoczynek w pozycji leżącej, najlepiej z lekko uniesionymi nogami. Obrzęk w tej chorobie wynika z niewydolności zastawek żylnych i zaleganiu krwi w kończynach dolnych. W przypadku prawokomorowej niewydolności serca zastój krwi dotyczy..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 552

.. ...do tego potem doszło mrowienie i drętwienie we wszystkich częŚciach mojego ciała , nawet w twarzy...drganie lewj powieki nawet czasami trwało to cały dzień , żeby wykluczyć choroby układu nerwowego wybrałam się do neurologa , ale niczego co by wzbudziło niepokój nie zauważył , ale ja się..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 705

.. ...struty do tego doszły mrowienia ciała itd cos okropnego znów MUSIAŁEM WROCIC DO POLSKI !! i zaczeła sie jazda z lekarzami badania itd... rozne choroby mi wykrywali itd.. do tego doszedł mi lęk!! bo zaczałem głupiec dlaczego tak sie dzieje i zaczynałem sie obawiac ze znow mnie to spotka..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 2

.. ...pomogło do tego dochodzi mrowienie i drętwienie kończyn zwłaszcza kiedy śpię , powoli zaczynam wmawiać przeróżne choroby byłam u dwóch neurologów ( niczego nie zauważyli ) , wyniki badań też mam dobre , przyznaję że jestem osobą nerwową od zawsze , ale te drgania trają od dziewięciu..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 1254

.. ...skurczy, ciśnień w głowie, mrowienia całego ciała i ogromny lęk. Kiedy zemdlałem podczas powrotu do domu, postanowiłem się leczyć. Terapia dużo mi pomaga, ale kiedy matka po detoksie z powrotem przywitała swoje uzależnienie, wszystko znów się nasiliło. Dziś się z nią pokłóciłem,..