Mrowienie kończyn

Mrowienie w nogach

Mrowienie w nogach

.. Mrowienia, wrażenia biegających mrówek , drętwienia - wszystkie te wrażenia czuciowe są przez lekarzy nazywane parestezjami - czuciem opacznym. Parestezje w obrębie nóg mogą być objawem różnych schorzeń. Należy na pewno brać pod uwagę żylaki kończyn dolnych i niedokrwienie kończyn dolnych w wyniku chorób..

Obrzęk nóg

Obrzęk nóg

.. ...ciężkości nóg, często mrowienia, bóle. Ulgę przynosi odpoczynek w pozycji leżącej, najlepiej z lekko uniesionymi nogami. Obrzęk w tej chorobie wynika z niewydolności zastawek żylnych i zaleganiu krwi w kończynach dolnych. W przypadku prawokomorowej niewydolności serca zastój krwi dotyczy..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 634

.. ...wrażenie, najczęściej mrowienie, drętwienie, zmian temperatury lub * przebiegnięcia prądu * . Parestezje występują najczęściej w przypadku uszkodzeń nerwów obwodowych, mogą jednak być objawem uszkodzenia centralnego układu nerwowego. Często parestezje dotyczące jednej lub więcej kończyn,..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 707

.. ...( czasami od tego są mrowienia, brak czucia w kończynach, bóle stawów ), prześwietlenie płuc,serca. Będzie to troche pewności,że jest wszystko w porządku ( no nie wykuczam,że może lekarz znajdzie jakieś niedomagania w organizmie ), a skupienie myslenia na czymś innym tylko pomaga w..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 980

.. ...cały czas doskwiera i mrowienie na czole. Już 4 miesiące się męcze lecz dawno juz mnie tak nie złapało jak dziś. Zrobiłem kupę badań i w zasadzie wszystko jest ok. Powiem szczerze - w tej chwili to czuję się fatalnie. Strach mnie paraliżuje normalnie. Kończę bo już nie dam rady o tym..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 987

.. ...mięśnie, jakby zanikały? Mrowienie kończyn? Ucisk szyi? ulka to na 99 %nerwica.Delikatne leki proponuje i tyle.Tak jak wspomiałam homeopatia pomaga.Z nerwicą da się żyć ( chociaż to bardzo trudne ) Te objawy co piszesz to aż nerwica ,albo to tylko nerwica.Jest trudno,ale da się do tego..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 14

.. ...megadusznościami, zimnym potem, mrowieniem twarzy i kończyn oraz oczywiście paniką że wykorkuję:/ Ostatnio miałem to wczoraj. Jak zwykle po baletach z alkoholem miałem zawalone zatoki, z czego bierze się ból głowy i uczucie * gumowej kulki w głowie * . Do tego już zdążyłem się..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 43

.. ...miewałem i przy tym mrowienia kończyn,twarzy..raz wylądowałem w szpitalu bo praktycznie zemdlałem,wszystko mi zdrętwiało i miałem zawroty głowy..miałem różne badania z których wyszło,że jestem fizycznie zdrowy z sercem ze wszystkim jest ok.Miewałem często mdłości,po jedzeniu i podczas..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 104

.. ...szczególnie z przodu, mrowienie kończn. Myślałam, że to sprawy hormonalne, bo miałam bolesne miesiączki i zaczełam brać plastry antykoncepcyjne. Okazało się, że zaczynam mieć skutki uboczne ( stracilam apetyt i nastrój mi się obniżył, żołądek mnie bolał ) i odkleiłam po drugim tyg..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 171

.. ...męczę, łapię zadyszkę - mrowienie w różnych częściach ciała ( kończyny, usta, język, policzki ) - zła tolerancja alkoholu( po jednym piwie miewam tzw. 2 - dniowego kaca, zaraz po spożyciu alkoholu( zazwyczaj jedno piwo, ale czasem wystarczy nieiwelka ilość żeby nagle zaczeły mi drżeć..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 24

.. ...kołatanie serca, drżenia i mrowienia kończyn, biegunki, nocne poty, ( aż do konieczności zmian piżamek ), * glut * w gardle, ataki paniki kończące się nawet omdleniami w autobusach i przekonanie, że umieram, że zawiodę męża rodzinę... A im większy starch tym silniejsze dolegliwości -..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 38

.. ...klatce piersiowej oraz mrowienie na wszystkich kończynach... To było straszne... Bogu dzięki jakoś to przeżyłam, ale nadal się kiepsko czuję... Cześć Aniu pytasz mnie jak sobie daję radę ano czasami bywa lepiej a czasami gorzej . Najgorsze jest to że że byl okres czasu ktory czasem nadal..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 102

.. ...pieczenie w klatce, mrowienie w głowie i kończynach, lęk że zaraz umrę, skoki ciśnienie i wysokie tętno ). Lekarz po zrobieniu badań stwierdziła, że z moim serduszkiem jest wszystko OK. A wieksze tętno i skoki ciśnienia to w moim przypadku ( jestem w ciąży ) to normalne. Zapytałam o to..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 271

.. ...gardle, drętwienie, mrowienie i ziębnięcie kończyn. Bóle są niezależne od wysiłku fizycznego. Często, gdy pacjent jest czymś intensywnie zajęty, wcale nie odczuwa dolegliwości ( !!!! ). Po postawieniu diagnozy bóle leczymy środkami uspokajającymi i psychoterapią. Daje do myślenia prawda?..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 2

.. ...pomogło do tego dochodzi mrowienie i drętwienie kończyn zwłaszcza kiedy śpię , powoli zaczynam wmawiać przeróżne choroby byłam u dwóch neurologów ( niczego nie zauważyli ) , wyniki badań też mam dobre , przyznaję że jestem osobą nerwową od zawsze , ale te drgania trają od dziewięciu..

Zawroty głowy i przeskakiwanie serca

.. ...miewałem i przy tym mrowienia kończyn,twarzy..raz wylądowałem w szpitalu bo praktycznie zemdlałem,wszystko mi zdrętwiało i miałem zawroty głowy..miałem różne badania z których wyszło,że jestem fizycznie zdrowy z sercem ze wszystkim jest ok.Miewałem często mdłości,po jedzeniu i podczas..

Nerwica żołądka

.. ...miewałem i przy tym mrowienia kończyn,twarzy..raz wylądowałem w szpitalu bo praktycznie zemdlałem,wszystko mi zdrętwiało i miałem zawroty głowy..miałem różne badania z których wyszło,że jestem fizycznie zdrowy z sercem ze wszystkim jest ok.Miewałem często mdłości,po jedzeniu i podczas..

Szkoła, praca i nerwica, czy tak się da żyć?

.. ...miewałem i przy tym mrowienia kończyn,twarzy..raz wylądowałem w szpitalu bo praktycznie zemdlałem,wszystko mi zdrętwiało i miałem zawroty głowy..miałem różne badania z których wyszło,że jestem fizycznie zdrowy z sercem ze wszystkim jest ok.Miewałem często mdłości,po jedzeniu i podczas..

Zawroty głowy, zatoki, zmęczenie, osłabienie - Str. 7

.. ...bo objawy mam różne; mrowienia kończyn, drętwienia i cały czas te zawroty. Robiłam mnóstwo badań w tym kierunku i dalej je robię. Też mało wychodzę z domu, tylko jask musze. Po drodze wiele razy przeżywam gehenne, modle sie wtedy lub odliczam od 100 w tył i tak w kółko. Rozumiem Was, bo..

Drętwienie prawej ręki i nogi oraz drgawki

.. ...nadchodzi, odczuwam mrowienie ( drętwienie ) prawej ręki lub nogi ( nigdy równocześnie nie występuje ręka i noga ) i następują drgawki tej kończyny ( podobne do zrywów mięśniowych ), następnie wszystko się uspokaja i za jakąś minutę cały cykl się powtarza i potrawi trwać przez kilka..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 567

.. ...jeszcze dopisałabym sobie mrowienie głowy, twarzy, kończyn, skok cisnienia. Tak więc typowe objawy lęków, nerwicy. Ja pierwszy atak miałam w dużym sklepie podczas zakupów. I też wtedy niczym się nie denerwowałam. Od tamtej pory prawie codziennie bałąm się wychodzić gdziekolwiek, a do..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 1154

.. ...fatalnie.Bóle i zawroty głowy, mrowienie w kończynach ,bóle w klatce piersiowej ,brak sił,zmęczenie,niepokój ,strach nie wiadomo przed czym i wiele innych dolegliwości.Miałam wrażenie że umieram.Było to nie do zniesienia ponieważ te dolegliwości powtarzały sie codziennie.Teraz jest już..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 1166

.. ...póżniej szybko odpływa , mrowienie w kończynach , kłopoty z oddychaniem i uczucie jak bym miała eksplodować . Wzięlam dwa cloranxeny i poszłam spać do dzieci , Nie mam już sił , życie mnie przerosło , chciałam dać rade wszystkiemu , ale jestem za słaba - nie sprawdziłam i dałam plame ...

Zespół nerwowy i niepokojące objawy

.. ...drętwienia i mrowienia kończyn i mam wrażenie, że dostaję zawału, lub zaraz zemdleję. Dodam jeszcze, że rzuciłem palenie po 10 latach i nie palę już 4 miesiące. Mam 28 lat. pozdro. Może ktoś się wypowiedzieć?..

Dziecko 8 lat, napad gorąca , mrowienie lewych kończyn

.. ...takze na dość silne mrowienie w lewej ręce i nodze. Poza tym zrobiło jej się trochę słabo. Kilka dni wcześniej robiliśmy jej badania krwi ( nie powiązane z w/w objawami , raczej takie profilaktyczne. ) Wyniki w normie. Byliśmy u pediatry , zlecił EKG ( jutro ) i wizytę u neurologa (..

Dziwne objawy i napady po alkoholu - Str. 2

.. ...oryginalny. Zawroty głowy, mrowienia kończyn, stany lękowe itp. w moim przypadku zaczęły się w wieku 22 lat temu w okresie studiowania, czyli grubych imprez kilka razy w tygodniu. Po jednej z takich imprez omal nie straciłem przytomności na drugi dzień na zajęciach. Od tego czasu..

Mrowienia i drętwienie kończyn

.. ...rzadsze, występują ponadto mrowienia kończyn ( po 3 - 4 minutach bez ruchu ) do tego dochodzi ból łydek i swędzenie całego ciała. Podczas wysiłku fizycznego często miewam bóle lewej ręki nie mogę ruszać ramieniem ból jest promieniujący i długotrwały. Miałem kilkakrotnie robione badania..

Drętwienie kończyn spowodowane niedociśnieniem?

.. ...od pewnego czasu mam mrowienie stóp i języka( to drugie rzadziej ), wystarczą 2 minuty siedzenia by zaczęły cierpnąć ręce nogi...czy to może być spowodowane niedociśnieniem?? Mam to po mojej mamie ona też ma drętwienia...czy to może być groźne dla mojego życia?? Dziękuję za wszystkie..

Migotanie przedsionków, czy lekarze postepują właściwie

.. ...piersiowej, drętwienie i mrowienie w kończynach i twarzy. Nauczyłem się rozpoznawać dość nieźle nieprawidłowości, poprzez badanie pulsu, i pomiary ciśnienia - za pomocą pomiaru ciśnienia ( tradycyjnym aparatem+stetoskop ) potrafie zmierzyć nie tylko ciśnienie, ale na podstawie pulsu (..

Zawał czy atak nerwicy?

.. ...ręce, po chwili poczułem mrowienie chyba na całym ciele włącznie z głową i napięły mi się do granic mięśnie głównie kończyn - rąk, twarzy i klatki piersiowej, poczułem w niej dodatkowo silne kłucie a temu wszystkiemu towarzyszyło niesamowite uczucie lęku które przeszło w stan..

Mogę być nieobliczalna

.. ...się temperatura ciała, mrowienie kończyn i oczywiście uczucie, że zaraz umrę co powoduje , że wstaję, chodzę jak głupia od ściany do ściany trzymajac się za serce i modlac się żebym jeszcze nie zeszła.. Prawie każdy wieczór tak wyglada.. już mam tego dość :( Szczerze mówiac wiele mi dała..

Mrowienie i osłabienie kończyn

.. ...jest w jednej pozycji, mrowienie nasila się. Zastanawia mnie tylko dlaczego u Ciebie zawsze po przebudzeniu. Ja budziłam się o różnych godzinach, miałam też kurcze łydek. Wiem, że wrowienie kończyn jest nieprzyjemne. Nie zaszkodzi łykać preparatów z magnezem i dostarczać organizmowi..

Drętwienie i mrowienie w kończynach i biodrze

.. ...problemy z drętwieniem i mrowieniem kończyn dolnych i górnych!!!! przeważnie mrowienie ręki i nogi występuje jednocześnie po tej samej stronie!!!! raz lewa raz prawa strona!!! drętwieją mi także ręce od łokcia wraz z dłońmi a czasami same dłonie!!! ostatnio pojawiło się mrowienie także w..

Lek,strach

.. ...jestem sama...drżenie i mrowienie kończyn, kluchę w gardle...czuję wtedy straszny niepokój i lęk... Witam Cie Goniu, witam Cie Kalejdoskop. Wasze historie przypominaja mi moja sprzed wielu lat.Na moim watku * Lęk jest naszym przyjacielem * zamiesciłam link osoby, ktora wyleczyła sie z..

Czy to nadmiar potasu?

.. ...niepokojące objawy: mrowienie kończyn, uczucie mrowienia ust i języka, absmak ( tata twierdzi, że ma uczucie trzyamania metalowej łyżki w ustach - posmak metaliczny ). Kilkudniowa biegunka i niechęć do spożywania pokarmów, pojawiający się okresowo tępy ból głowy i bezsenność - to kolejne..

Dętwienie kończyn, zawroty i bóle głowy, zmęczenie...

.. ...odczuwam takie dziwne mrowienia podczas np pracy przy komputerze. Są też dziwne zawroty głowy, które mają miejsce np. podczas stania w kolejce, prac w kuchni ( typu krojenie warzyw na sałatkę itp ) czy wieszaniu firanek. Generalnie zawroty pojawiają się przy wszystkich czynnościach,..