Mrowienie na głowie

Migrena a ryzyko zawału serca

Migrena a ryzyko zawału serca

.. ...zaburzenia czucia, jak mrowienie lub drętwienie ust i ręki; zaburzenia mowy i niedowład połowiczy. Naukowcy z Collegium Medycznego im. Alberta Einsteina w Nowym Jorku przebadali 6.102 pacjentów cierpiących na migreny oraz 5.243 osób, u których nie stwierdzono tych ciężkich bólów głowy...

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 16

.. ...myślę. Do tego dziś mam mrowienia w tyle głowy. Ale tymi dolegliwościami dotyczącymi głowy to akurat przestałam sie przejmować. Doszłam do wniosku, że trzeba to zbagatelizować. Nie są to bóle nie do wytrzymania, da się z tym żyć. Jeśli do tej pory na to nie umarłam, to pewnie przeżyję...

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 23

.. ...nadal ( szumy w uchu, mrowienie w głowie, uczucie ciepła oblewającego głowę, ogólne otępienie i inne atrakcje ). Bałam się też, że w końcu się uzależnię i po prostu odstawiłam. Powiedziałam sobie: raz kozie śmierć. No, nie było łatwo, przyznam. Nachodziły mnie okropne nastroje..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 41

.. ...nerwica... Dziś mam mrowienia w tyle głowy, jakby ciarki mi przechodziły, ale nauczyłam się już odpowiednio reagować na te objawy. Znam je już jak własną kieszeń i po prostu staram się ignorować, ile wlezie: )Udaje mi się to w zależności od aktualnego humorku, czyli raz na wozie, raz pod..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 42

.. ...stwierdziłam, że prócz mrowienia, cierpnięcia skóry na głowie, czuję dziś zawroty. Narazie lekkie, ale boję się, żeby w jakąś paniczkę nie wpaść, nie nakręcić się za bardzo... Czy wy też kiedykolwiek miewacie zawroty * głów * ? Odebrałam dziś wyniki badań. Z tego, co mi pani w..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 10

.. ...serca kłocie i scisk mrowienie w głowie lewej ręce paraliż twarzy ucisk w głowie.wróciłam do polski czuje sie tak dziwnie jak by wszystko działo sie obok zrobiłam jakies tam badania ale lekarze odrazu stwierdzili nerwice.tak sie boje spac byc sama,wydaje mi sie ze mam zawal co chwile bo..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 14

.. ...megadusznościami, zimnym potem, mrowieniem twarzy i kończyn oraz oczywiście paniką że wykorkuję:/ Ostatnio miałem to wczoraj. Jak zwykle po baletach z alkoholem miałem zawalone zatoki, z czego bierze się ból głowy i uczucie * gumowej kulki w głowie * . Do tego już zdążyłem się..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 43

.. ...miewałem i przy tym mrowienia kończyn,twarzy..raz wylądowałem w szpitalu bo praktycznie zemdlałem,wszystko mi zdrętwiało i miałem zawroty głowy..miałem różne badania z których wyszło,że jestem fizycznie zdrowy z sercem ze wszystkim jest ok.Miewałem często mdłości,po jedzeniu i podczas..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 45

.. ...nudności, piski w uszach , mrowienie w głowie... lekarz powiedział, że za wysoki puls( 90 - 100 ) przy ciśnieniu 90/60. Po lekach przeszło na 2 tyg. ale znów wróciło kilka dni temu. Strasznie sie boje, ze to guz mózgu. Błagam, pomóżcie mi. I jeszcze jedno:praktycznie niczym się nie..

Dziwne ciepło w głowie

.. ...bardzo często lewa ręka. mrowienie jest najsilniej odczuwalne w dłoni i promieniuje w kierunku ramienia. czasami ściśnie mnie też w klatce piersiowej i nie mogę złapać oddechu tzn. nabranie powietrza powoduje bolesne kłucie w okolicach a może i samym sercu. Witam, podejrzewam że to jest..

WPW a ablacja - Str. 7

.. ...mam wpw,moje objawy to mrowienie szczęki,całej głowy,pomdlenia.Przez rok brałam propranolol, co wyciszyło objawy.Cały czas myślałam że jestem leniwa, tak się meczę wchodząc po schodach,od ładnych paru lat nie biegam,wolałam się spóźnić niż podbiec gdzie kol wiek.Wasze wypowiedzi bardzo..

Zaburzenia rytmu serca u 21 latka

.. ...trwałe bóle w piersiach, mrowienie i bóle lewej reki, zawroty głowy, dusznosci ( kiedy serce dziwnie sie zachowuje ). Odbyłem wiele wizyt u lekarzy i żadna konkretna diagnoza nie została postawiona, jedynie co robili to przypisywali mi leki w tym jeden nasercowy ( PROPRANOLOL 40mg )...

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 17

.. ...duszności, kołatania serca, mrowienie w rękach, zawroty głowy, ale gdy chodzi już o poważną niedomykalność.Niestety trzeba zrobić usg serca, żeby to stwierdzić, ekg miałam robione kilka razy, nigdy nic nie wykazało. posluchaj mnie tez wmawiali nerwice nieprzecze ze jej nie mam ale po usg..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 82

.. ...Zaczęłam zdrętwieć, mrowienie i zimno zawładnęło całą głową. Wzięłam meliskę i validol na uspokojenie, ale kiedy doszłam do samochododu nagle tak strasznie się wystraszyłam, że w sklepie mogę mieć zawał albo wylew, że uciekłam do domu. Już dłuższy czas skacze mi cisnienie i tętno rzadko..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 97

.. ...do tego wszystkiego mrowienie rąk, głowy i twarzy? Bardzo często przy bólach w klatce piersiowej, ściskaniu towarzyszy mi pieczenie, ale u mnie występują na dole mostka czasami mam wrażenie że bardziej w podbrzuszu. Matiiaga to co piszesz to normalne rzeczy, które występują jako objawy..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 102

.. ...pieczenie w klatce, mrowienie w głowie i kończynach, lęk że zaraz umrę, skoki ciśnienie i wysokie tętno ). Lekarz po zrobieniu badań stwierdziła, że z moim serduszkiem jest wszystko OK. A wieksze tętno i skoki ciśnienia to w moim przypadku ( jestem w ciąży ) to normalne. Zapytałam o to..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 16

.. ...nogi z waty. Dziwne mrowienie. Wszedłem na 4 pietro i b zle sie poczułem. Na następnu dzień szybkie tętnienie w głowie bardzo intensywne. Wiec mowie biore sie. 1 - 2 - 3 neurolog,nic Rezonans Magnetyczny na własną rękę, magnez minimum, potas minimum, EEG, EKG, Echo serca, Holter,..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 22

.. ...zasadzie tylko to okropne mrowienie w nogach, czasem drżenie mięśni. Jeden z tych neurologów stwierdził, że dla mojego świetego spokoju mogę zrobić sobie rezonans głowy i wtedy wszystko sie wyjaśni. On mówił, że te mrowienia są niespecyficzne i mogą być nerwicowe, a jak na mnie patrzy to..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 25

.. ...nie wszytskie - typu mrowienie ciała. Teraz cały czas czuje okropne mrowienie rąk i pleców, no i ciągle pulsują mi mięśnie w nogach. Jem leki na tarczycę, na uspokojenie i aspargin. Jadłam też dużo leków na krążenie typu NILOGRIN, cinarizinum, również TOREKAN - po nim zawroty głowy..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 29

.. ...tak * niewinnie * - od mrowienia skóry na czubku głowy. Pojawiły się zawroty głowy - nie ustępowały nawet gdy leżałam. Lekarze - no cóż... Aż smutno się robi - dochodzę do wnioku, że są skuteczni, gdy człowiek ma objawy w stylu kataru :( . Oczywiście zostałam wysłana do psychiatry : ). I..

Zawroty głowy i przeskakiwanie serca

.. ...miewałem i przy tym mrowienia kończyn,twarzy..raz wylądowałem w szpitalu bo praktycznie zemdlałem,wszystko mi zdrętwiało i miałem zawroty głowy..miałem różne badania z których wyszło,że jestem fizycznie zdrowy z sercem ze wszystkim jest ok.Miewałem często mdłości,po jedzeniu i podczas..

Dodatkowe skurcze nadkomorowe

.. ...drżenia, kołatania serca i mrowienia w lewej ręce doszło omdlenie a później utrata świadomości, zupełne zdrętwienie ręki która do tego zrobiła się sina i tak koszmarne zawroty głowy...lekarz na pogotowiu na podstawie EKG stwierdził, że mam serce jak dzwon i że powinnam zażywać ASMAG dziś..

Budzenie się w nocy z uczuciem braku oddechu

.. ...byłem w domu dostałem mrowienia z tyłu głowy i w obu rękach. Sytuacja z każdą chwilą sie pogarszała, dostałem drgawek, skurczu mięśni twarzy i rąk, aż w końcu przyjechało pogotowie i stwierdzili, że mam nerwicę. Od tamtej pory prześladuje mnie ona bez przerwy, chociaż był okres kiedy..

Nerwica żołądka

.. ...miewałem i przy tym mrowienia kończyn,twarzy..raz wylądowałem w szpitalu bo praktycznie zemdlałem,wszystko mi zdrętwiało i miałem zawroty głowy..miałem różne badania z których wyszło,że jestem fizycznie zdrowy z sercem ze wszystkim jest ok.Miewałem często mdłości,po jedzeniu i podczas..

Nerwica żołądka - Str. 2

.. ...kciukow do srodka oraz mrowienie na glowie i twarzy..bolało mnie doslownie wszystko,balam sie chodzic do sklepu bo dopadalo mnie w nim kolatanie serca i ogolna trzesawka...najgorsze byly zawroty głowy i brak koncentracji, wieczorem kiedy zamykalam oczy czulam jakbym spadala w studnię a..

Silna nerwica - sam nie wiem co się ze mną dzieje - Str. 15

.. ...sztywnieje mi kark, czuje mrowienie lekkie z tyłu głowy, mam strasznie spięte mięśnie, nie potrafię sobie ułożyć głowy leżąc w łóżku... Mam niestrawności, mdli mnie, momentami mi słabo...Cały czas wsłuchuje się w swoje ciało i szukam czegoś co potwierdzi jakąś straszną chorobę... Dłonie..

Koszmary, głupie myśli, zawroty głowy, boję się wyjść z domu

.. ...35,6 celcjusza i mam mrowienie warg i zachwiania równowagi! Najważniejsze jest to, że szukasz pomocy bo warto walczyć! Wspierajmy się jest nas wielu! zastawiam ci maila razem może to zwalczymy ja i tak zaszedłem już bardzo daleko: ) pozdrawiam! kamilzawoja@buziaczek.pl Następnym razem..

Szkoła, praca i nerwica, czy tak się da żyć?

.. ...miewałem i przy tym mrowienia kończyn,twarzy..raz wylądowałem w szpitalu bo praktycznie zemdlałem,wszystko mi zdrętwiało i miałem zawroty głowy..miałem różne badania z których wyszło,że jestem fizycznie zdrowy z sercem ze wszystkim jest ok.Miewałem często mdłości,po jedzeniu i podczas..

Nerwica - kto ją pokonuje i w jaki sposób? - Str. 4

.. ...spięta, czułam delikatne mrowienie w zębach, policzkach i ciążyła mi głowa. Głupio się czuję gdy ktoś widzi te moje objawy. Pani psycholog pokazała mi kilka ćwiczeń, które wykonałam, by objawy ustąpiły. Po ćwiczeniach było lepiej. Z poprzedniej i dzisiejszej wizyty wyniosłam to, że moje..

Nerwica - kto ją pokonuje i w jaki sposób? - Str. 18

.. ...poszła.Z dnia nadzień mrowienia kołatania ...wiecie o czym piszę.oBECNIE BIORĘ PRAMOLAN OD 10 dni ,mam nadzieję ze połowa objawów zniknie.Już są nawet mniej dokuczające. Poradzcie jak wyeliminować mrowienie głowy.Mam je ciągle a w sytuacjach stresowych bardziej nasilone.Sama już nie..

Zawroty głowy, zatoki, zmęczenie, osłabienie - Str. 7

.. ...bo objawy mam różne; mrowienia kończyn, drętwienia i cały czas te zawroty. Robiłam mnóstwo badań w tym kierunku i dalej je robię. Też mało wychodzę z domu, tylko jask musze. Po drodze wiele razy przeżywam gehenne, modle sie wtedy lub odliczam od 100 w tył i tak w kółko. Rozumiem Was, bo..

Zawroty głowy, zatoki, zmęczenie, osłabienie - Str. 8

.. ...dziwna ale nie mam w niej mrowienia ani dretwienia po prostu to jest tak jakbym dotknela tego policzka i ciagle czula ten dotyk.Kreci mi sie w glowie mam mdlosci i zle widze.pokuwa mnie w klatce piersiowej i boli do tego reka ciagle cos mnie boli a jak pojawia sie bol to zaraz i lek temu..

Zawroty głowy, zatoki, zmęczenie, osłabienie - Str. 11

.. ...wzroku bole glowy oka itp mrowienie calego ciala to bylo straszne nie wychodzilam z domu bo sie prawie przewracalam balam sie ze oszaleje i ze to juz koniec chodzilam od lekarza do lekarza zbadali i tylko sluch i stwierdzono chore zatoki zwykle zatkanie bylam takze u optyka dostalam..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 492

.. ...czucia, tylko silne mrowienie. Ale to chyba stres. Pisze nieskładnie, ale mam mętlik w głowie. Ale jedno mnie dziwi - po śmierci mamy nie jadłam nic przez prawie trzy tygodnie, a teraz jem i to strasznie dużo. Klatka boli, kłuje. Głowa od tygodnia nie przestaje boleć. Rozwaliłam żołądek..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 567

.. ...jeszcze dopisałabym sobie mrowienie głowy, twarzy, kończyn, skok cisnienia. Tak więc typowe objawy lęków, nerwicy. Ja pierwszy atak miałam w dużym sklepie podczas zakupów. I też wtedy niczym się nie denerwowałam. Od tamtej pory prawie codziennie bałąm się wychodzić gdziekolwiek, a do..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 775

.. ...calej głowie...zniknelo mrowienie i ucisk w skroniach..bol ucha i oka...natomiast mocniej czuje ciepło w głowie odczucie palenia i szczypania skory głowy...cisnienie mam wyzsze...150/90 przy braniu tabletek betaloc puls w normie 75...mam nadzieje ze to naprawde jakas nerwica mi sie..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 881

.. ...ciagly ucisk scisk czasem mrowienie i dretwienia...nie jest to cala polowka lewej strony a tylko konkretnie maly kawalek na srodku głowy i blizej czoła mniej wiecej do tego dochodzi ucisk na skroni czasem czuje ze boli mnie oczodól i oko..brew bardzo denerwujace uczucie:( :( bylam u..

Nerwica? potworny szum w głowie

.. ...to kłocie czuję takie mrowienie w lewym ramieniu...czasami też na szyi... Dziwne to wszystko... Byłem u lekrza, miałem EKG, Holtera i nic nie wykazało:/ Szukałem w internecie opisu jakiegokolwiek schorzenia o tych objawach, lecz nic nie znalazłem... Proszę o pomoc wszystkich, którzy mogą..

Brak tchu i częste ziewanie - Str. 2

.. ...niepełnego oddechu, mrowienie w rękach i nogach, a do tego jeszcze codzienne bóle głowy. Również zrobiłem sobie badania - krwi, tarczycę, echo serca, EKG, rentgen klatki piersiowej ( płuca ) i wszystko ok na badaniach ale nie ze mną. Lekarz powiedział mi że to nerwica. Leczę się od 2..

Nerwica w ciąży - Str. 52

.. ...pomysle to juz czuje takie mrowienie ( strach ) wiec od razu zaczynam myslec o czyms innym. I nikt mi nie powie ze to wszystko nie jest od naszej głowy. Wiele osob w domu czuje sie dobrze, a wychodzac z domu czują się źle, maja ataki. Gdyby to byla jakas niezalezna od nas choroba to..

Hydroxyzinum na nerwice?

.. ...jest taki sobie atak...mrowienie rąk nóg...głowy az wreszcie zdetwienie całego ciała ,,masakra... Oststnio tez mialam silny atak depresji wlasnie z kolataniem serca, mrowieniem konczyn i * podnoszeniem * czaszki. Do tego zle widzenie, lek przed wyjsciem z domu. Tylko lezec na wznak i..

Mrowienie skóry głowy

.. ...jakiegoś roku czasu mam mrowienie na skórze głowy czasem nawet szyi.( coś jakby włosy dęba stawały ) Generalnie jestem spokojnym człowiekiem nie podlegam większym stresom. Jestem studentem 5 roku i pisze pracę mgr. Aktualny stan zdrowia strasznie mi to utrudnia. Miałem niedawno robiony..

Nerwica - jak z niej wyjść!

.. ...zaraz sie przewróce, mrowienie po głowie, uczucie ciasnosci w głowie - przepelnienia!!!!!!!!! Pomózcie mi bo juz nie daje rady!!!!!!!!!!!!!!! Nie wiem co mam robic!!!!!!!!!! Droga Moniu 3X potrzebny. Potrzebny przyjaciel, potrzebny odpoczynek, potrzebny dystans do samej siebie i..

Dziwne uczucie w obrębie głowy i klatki piersiowej

.. ...To jest takie jakby mrowienie od głowy do klatki piersiowej. Szczególnie intensywnie odczuwam je gdy zmieniam położenie głowy czy oczu ( np. obrócę głowę czy spojrzę do góry obracając tylko gałki oczne ). Mam wtedy takie wrażenie * mrowienia * , także języka. Przy większym nasileniu..

Dziwne objawy i napady po alkoholu - Str. 2

.. ...oryginalny. Zawroty głowy, mrowienia kończyn, stany lękowe itp. w moim przypadku zaczęły się w wieku 22 lat temu w okresie studiowania, czyli grubych imprez kilka razy w tygodniu. Po jednej z takich imprez omal nie straciłem przytomności na drugi dzień na zajęciach. Od tego czasu..

Mrowienie w klatce piersiowej z lewej strony

.. ...pojawiło się u mnie mrowienie z lewej strony klatki pirsiowej i sięga częsci łopatki. Do tego dziwne uczucie ucisku na lewą stronę klatki ( nie wiem czy dobrze to okresle ale to tak jakby dziecko polozylo Ci głowe na klatce ). Czasem ale zadko pojawia sie jeszcze kucie pod łopatką. To na..

Konkretne sposoby na nerwicę - Str. 2

.. ...przy tym pot zimno mi mrowienie lewej dłoni biore propanolon i melise forte ti mieta melisa i magnes taki mix. do tego cigale bol głowy.:( ( cisnienie wmiare niskie ale zdarza sie 140/96 nie wiem co robic boje si ze dosntan zawału . ktos z was tak ma ?? pomozce . Madzik ile miałaś tych..

Kłujące bóle głowy, pogorszenie wzroku, zawroty

.. ...mogę złożyć w słowo. mrowienie w głowie jak przy niezłym upojeniu alkoholowym gdy to przechodzi rozrywający czaszkę ból. czasem po prostu wstaje z zawrotami głowy a czasem z bólem karku który w ciągu dnia przechodzi w ból głowy. przy silnym bólu dodatkowo wymioty. czasem mrowienie nagle..

Concor Cor a alkohol - Str. 2

.. ...lekkeie zatykanie uszu i mrowienie ca łego ciała...wystarszyłam sie jak cholera przemyłam twarz zimna woda i na chwile przeszło...po 40 min dostałąm drugi ataka jeśli to moża tak nazwac...wystarszyłam sie ze umieram uczucie masakryczne,,,myśłi jakie go głowy przychodza to chyba..

Dziwne bóle głowy i zaburzenie mowy

.. ...takie * ataki * .Jutro wybieram sie do lekarza bo troche mnie to martwi! pozdr. biegiem do lekarza.. tylko tyle mogę powiedzieć.. Kaśka, agnes swój post napisała w 8/2009. Co Wy nie patrzycie na daty?..

Dziwne osłabienia, brak pola widzenia i ból głowy

.. ...towarzyszyć: parestezja ( mrowienie, drętwienie, uczucia zmian temperatury lub * przebiegania prądu * ), afazja ( zaburzenie funkcji językowych ), dyzartria ( zaburzenia mowy ), niedowład. Witam Mam 17 lat i u mnie także występowały podobne objawy. Z tą tylko różnicą, że nie miałem..

Bóle po rzuceniu palenia - Str. 2

.. ...że umieram: Kłucia, mrowienie w klatce piersiowej, ból żołądka, zawroty głowy, duszność przyspieszenie akcji serca. Po kolejnych dniach nie palenia nadeszła znowu poprawa i co zrobiłam? Wczoraj zapaliłam z rana a na wieczór myślałam, że to moje ostatnie chwile na tym świecie. To był mój..

Nerwica tkwiąca w nas, nasza walka i małe sukcesy - Str. 58

.. ...roku - Miękkie nogi z mrowieniem w części z tyłu za kolanem - ZAROTY GŁOWY ,zachwiania postawy ,nie zawsze dziwne ciągnięcie w plecach jak i szyji - słabe ręce nie zawsze - zmęczenie KARDIOLOGICZNIE NIBY OK konsultacja dwóch lekarzy ! Neurologicznie został mi tylko tomograf ! LEKI..

Dziwne mrowienie lewej części głowy

.. ...dni odczuwam dziwne mrowienie lewej części głowy, któremu towarzyszą drętwienie oraz lekkie pieczenie lewej półkuli i lewej części twarzy. Nie robiłam jeszcze żadnych badań, ale boję się, że lekarze mogą stwierdzić obecność jakiegoś guza. Boję się też, żebym nie dostała udaru. Objawy te..

Ból serca, zawroty głowy i osłabienie

.. ...36lat - Miękkie nogi z mrowieniem w części z tyłu za kolanem - ZAROTY GŁOWY ,zachwiania postawy ,nie zawsze dziwne ciągnięcie w plecach jak i szyji - słabe ręce nie zawsze - zmęczenie KARDIOLOGICZNIE NIBY OK konsultacja dwóch lekarzy ! Neurologicznie został mi tylko tomograf ! LEKI..

Zawroty głowy, mrowienie w lewej ręce, ból w okolicach serca, duszności

.. Dzien dobry, Mam 46 lat , do tej pory bylam pelna energii i zycia, Miesiac temu zaczal sie moj horror. Zdaje sobie sprawe z tego ze papierosy szkodza ale do tej pory nic sie nie dzialo dziwnego. Ostatniego papierosa zapalilam wlasnie miesiac temu kiedy to po trzech pociagnieciach poczulam ze mdleje. Zrobilam..

Ból pleców przy głębokim wdechu

.. ...czasami pojawia mi się mrowienie na skórze nad bolącym miejscem. Wcześniej paliłem papierosy ale gdy po tygodniu ból nie ustąpił przestałem gdyż zaczęły mi się tworzyć w głowie najczarniejsze scenariusze. Pomóżcie mi!!! Co mam robić?? Wczoraj byłem u lekarza ogólnego i przepisał mi..

Ból głowy, uczucia mrowienia i osłabienie

.. Od przynajmniej roku mam okresowo takie objawy: - bóle głowy - uczucie drętwienia zębów i mózgu - osłabiona koncentracja - chwilowe utraty równowagi - senność - chwilowe problemy z złapaniem oddechu - plątanie się języka( chwilowe trudności z mówieniem ) objawy trochę podobne do kaca szczególnie uciążliwe..

Dziwne skurcze serca, czy mam sie martwić? - Str. 2

.. ...i dochodzi nawet do mrowienia nóg a nawet zawrotów głowy. Napewno kontrole organizmu wiele wyjaśniają. Pilnujcie tego żeby po czasie nie powiedzieć, tak jak ja, że mogłem bardziej się oszczędzać. Niestety pogoń za sukcesem a przede wszystkim praca w stresie powodują kolejne następstwa...

Ból głowy powiązany z problemami żołądkowymi

.. ...bol glowy , odbija sie mrowienie dłoni.W czwartym dniu wyprózniam sie i jest to bardzo rzadkiej konsystencji o bardzo niemilym zapachu i zgnilo zielonym kolorze. Po wypróznieniu powyzsze ojawy ustepuja i tak znowu przez 4 kolejne dni nastepny cykl sie zamyka.Jedynym lekiem ktory obecnie..

Zawroty głowy, lęk, nogi z *waty* i bóle, oslabienie

.. ...zabiegi na laser i takie mrowienie ale nie wiem jak sie nazywa.życzę wam zdrówka. wszyscy mamy to samo a oni nie wiedzą co na dolega ja też mam takie bule a najgorsze to to ze bardzo panikuje ze zaraz mogę umrzeć boję się tego nie wiem co mam robić mówili mi zeby poszedł do lekarza co..

Mocne bicie serca, duszność i nie równe oddychanie

.. ...żołądku,pieczenie,czasami lekkie mrowienia w dloniach,ale nie zawsze one wystepują,no ale najbardziej zawsze oboje się o serce,ponieważ jakby nie było jest chyba ono ważniejsze niż np lekki ból brzucha.Też śpię z głową i klatką piersiową uniesioną nieco wyżej,jednak wtedy jakąś ulgą się..

Zawał czy atak nerwicy?

.. ...ręce, po chwili poczułem mrowienie chyba na całym ciele włącznie z głową i napięły mi się do granic mięśnie głównie kończyn - rąk, twarzy i klatki piersiowej, poczułem w niej dodatkowo silne kłucie a temu wszystkiemu towarzyszyło niesamowite uczucie lęku które przeszło w stan..

Lekarstwa a depresja

.. ...lękowe mało tego dziwne mrowienie od karku po czubek głowy i klucie po lewej stronie na wysokości serca wszystko to daje mi bardzo straszne odczucie lęku będąc u lekarza stwierdził że może to być po lekarstwie zwanym metypret .chciała bym się dowiedzieć czy ktoś jeszcze ma takie..

Mrowienia i drętwienia twarzy w okolicy szczęki, skroni, czoła

.. ...okolicy szczęki. Potem mrowienia się nasiliły i pojawiły także w okolicach skroni z drugiej strony. Z każdym dniem było gorzej. Dochodzą także drętwienia czoła, ból kości u nasady nosa, uczucie napinania głowy, twarzy ( jakby obręcz ), uczucie wypełnienia uszu... Byłam u neurologa,..

Nieustanne zawroty głowy i nerwica lękowa - Str. 21

.. ...zdrętwiałam , ciężki oddech mrowienie całego ciała wiec panika jeszcze większa ze względu ze byłam sama w domu z 2 moich małych dzieci . Byłam przerażona nie wiedziałam co się dzieje czy to zawał czy co??!! Sama wezwałam pogotowie ; pani która przyjmowała zgłoszenie pytała co się dzieje..

Osłabienie, kołatanie serca i nieciekawe samopoczucie

.. ...lekkie duszności dziwne mrowienie w karku tak jakbym nie miał siły utrzymać głowy w pionie. Położyłem się, aura przeszła, ból głowy także, natomiast pojawiło się bardzo wysokie tetno, czułem jakby mi miało serce wyskoczyć ok 130 uderzeń na minute, bardzo nierównomierne, . Miałem także..

Czy to na pewno nerwica? moja historia! jakie macie objawy? - Str. 3

.. ...złapać oddechu, czuje mrowienie rąk nóg i twarzy, mam wrażenie ze zemdleję, to jest okropne, w takiej sytuacji zrobiłbym wszystko zeby poczuc sie lepiej. Dlugo chorowałem i nie mogli znależć diagnozy to też mnie osłabiło psychicznie. Teraz codziennie jestem strasznie zmęczony,..

Lokren i gorsze samopoczucie, uczucie mrowienia skóry głowy

.. ...Cały czas mam uczucie mrowienia skóry głowy co naprawdę przyprawia o nerwy, do tego bardzo duża suchość w ustach, oraz uczucie lekkiego * trzęsienia * w ciele, no i bóle w klatce piersiowej które raz się pojawiają raz znikają. Co dziwne, kiedy wykonuje wysiłek fizyczny, objawy w..

Ciągły ból głowy, lęki i osłabienie

.. ...uczucie nad oczami jak by mrowienia - Lęki szczególnie w nocy i takie dziwne uczucie natłoku mysli - Osłabienie nie mam ochoty na nic czuje sie jak 90 - letni dziadek Byłem już u neurologa i zwykłego lekarza ale oni nic nie wykryli Moze ktoś ma podobne objawy do moich i coś by mi..

Czy to nadmiar potasu?

.. ...niepokojące objawy: mrowienie kończyn, uczucie mrowienia ust i języka, absmak ( tata twierdzi, że ma uczucie trzyamania metalowej łyżki w ustach - posmak metaliczny ). Kilkudniowa biegunka i niechęć do spożywania pokarmów, pojawiający się okresowo tępy ból głowy i bezsenność - to kolejne..

Ból, drżenie i mrowienie w nogach

.. Witam, mam pytanie po śmierci dziadka jakieś 4 miesiące temu pojawiły się u mnie dziwne objawy: sztywnienie twarzy, ból mięśnie pleców nóg, głowy, zawroty głowy, paniczne lęki przed śmiercią chorobą. Biorę pramolan 2x1 tabletka dziennie, magnez i po dłuższym czasie zaczęłam się czuć lepiej. Zrobiłam też..

Ból z tyłu głowy

.. ...kujący. Takie jakby mrowienie. To uczucie kłucia nie występuję cały czas, lecz ból tak. się. Czy ten ból może być spowodowany faktycznie ciśnieniem ? Czy ktoś z Was ma tak samo ? Liczę na wypowiedzi. A jeśli chodzi o lekarza, to nie dziękuję. wystarczy mierzyć ciśnienie i się..

Drętwienia twarzy, głowy, ścisk w głowie...

.. ...są od pewnego czasu - mrowienie twarzy, głowy, warg, nosa i w tym uczucie osłabienia i ścisku w głowie i czasem szum w uszach...MArtwie się, że to może być coś poważnego..Byłam u lekarza ale powiedział mi wtedy, że mi przejdzie...a ja męcze się z tym już prawie rok z niewelkimi..

Mrowienie, ucisk, pieczenie nad uszami az do czubka glowy

.. Od jakiegos tygodnia moze dluzej Odczuwam pieczenie , czasem swędzenie głowy ścisk nad uszami z obu stron, przytykanie uszu. Zawroty glowy, ciemno przed oczami to od dluzszego czasu u mnie normalka czy tez zmeczenie ogolne. Ciezko mi rano wstac, nastawiam budzik ale itak wstaje kolo 11 bywa tak ze jest 14 a..

Sam nie wiem co to jest.. Nerwica???

.. ...najgorsze objawy : - mrowienie calego ciala, - wydaje mi sie ze nie jestem soba, jak patrze w lustro itp, - niektore rzeczy wykonuje podświadomie od podparcia ręka głowy po nie pamietanie dojscia np do sklepu ( w chuj uciazliwe ), - czasami nie mam siły nic mowic ani z nikim rozmawiac,..

CO TO JEST... POMOCY

.. ...troche przszlo ), - mrowienie karku i głowy ( uciazliwe bardzo ) jak mowie cos dlugiego to wtedy mi jakos tak dziwnie slabo w glowie, - czesto nie mam na nic ochoty, humoru, - szum w uszach, - jak wchodze do wody czuje sie maksymalnie zle, - wiele lekow, ciagly strach, - latwo mnie tearz..

Dętwienie kończyn, zawroty i bóle głowy, zmęczenie...

.. ...odczuwam takie dziwne mrowienia podczas np pracy przy komputerze. Są też dziwne zawroty głowy, które mają miejsce np. podczas stania w kolejce, prac w kuchni ( typu krojenie warzyw na sałatkę itp ) czy wieszaniu firanek. Generalnie zawroty pojawiają się przy wszystkich czynnościach,..

Ciągłe zmęczenie. Dlaczego?

.. ...różne: wypadające włosy, mrowienie w stopach, łamliwość paznokci i włosów, suchość skóry oraz ust, częste bóle głowy ( czasami nawet zawroty ), 0 koncentracji i związane z tym problemy z nauką/zapamiętywaniem, wstawanie z łóżka to była katorga, do tego częsta senność w ciągu dnia,..

Co może być powodem moich dolegliwości??

.. ...purpurowe.Niekiedy odczuwam lekkie mrowienie. Czasami przy wstawaniu zawraca mi sie w głowie. Kiedyś często grałem w piłke, bardzo mało sie pociłem. Teraz przy wysiłku szybko sie męcze i poce - dużo szybciej niż inni. Próbowałem ćwiczyć jednak nie dałem rady na dłuższą mete. Za niedługo..