Mrowienie na skórze

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 42

.. ...stwierdziłam, że prócz mrowienia, cierpnięcia skóry na głowie, czuję dziś zawroty. Narazie lekkie, ale boję się, żeby w jakąś paniczkę nie wpaść, nie nakręcić się za bardzo... Czy wy też kiedykolwiek miewacie zawroty * głów * ? Odebrałam dziś wyniki badań. Z tego, co mi pani w..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 159

.. ...i te okropne uczucie mrowienia dretwienia na glowie:( pozatym moja skóra w okolicy policzka i pod okiem jakby byla lekko naciagnieta czasem odczuwam lekie bole ucha...strasznie sie boje ze to moze jakis wylew albo tętniak...fakt jestem przeziebiona i mam problem z zatokami poniewaz boli..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 214

.. ...zaczelam sie pocic. Czulam mrowienia w nogach i w lewej ręce poczym zobaczywszy sie w lustrze moje usta były tak sine ze je nie odrozniałam od skóry. I tutaj zaczely sie schody, kołatanie serca, mrowienia nasilające sie i cos mi mowilo bym tylko nie zasneła! Balam sie strasznie pierwszy..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 29

.. ...tak * niewinnie * - od mrowienia skóry na czubku głowy. Pojawiły się zawroty głowy - nie ustępowały nawet gdy leżałam. Lekarze - no cóż... Aż smutno się robi - dochodzę do wnioku, że są skuteczni, gdy człowiek ma objawy w stylu kataru :( . Oczywiście zostałam wysłana do psychiatry : ). I..

Problem ustawienia wskaźnika krzepliwości krwi

.. ...gdy bolą mnie nogi ( mrowienie w stopach ). Teraz np. mam problem - bo mimo brania 4 mg na dobę - mam 1,43 lub 1,72. Jest to trudno opisać. Czasem nawet po * bladości * skóry. Moja mama ma problem ze wskaźnikiem INR - ostatnio rośnie, miała4,4 lekarz zmniejszył jej dawkę do 1/4 tabletki..

Mrowienie skóry głowy

.. ...jakiegoś roku czasu mam mrowienie na skórze głowy czasem nawet szyi.( coś jakby włosy dęba stawały ) Generalnie jestem spokojnym człowiekiem nie podlegam większym stresom. Jestem studentem 5 roku i pisze pracę mgr. Aktualny stan zdrowia strasznie mi to utrudnia. Miałem niedawno robiony..

Ból pleców przy głębokim wdechu

.. ...czasami pojawia mi się mrowienie na skórze nad bolącym miejscem. Wcześniej paliłem papierosy ale gdy po tygodniu ból nie ustąpił przestałem gdyż zaczęły mi się tworzyć w głowie najczarniejsze scenariusze. Pomóżcie mi!!! Co mam robić?? Wczoraj byłem u lekarza ogólnego i przepisał mi..

Lokren i gorsze samopoczucie, uczucie mrowienia skóry głowy

.. ...Cały czas mam uczucie mrowienia skóry głowy co naprawdę przyprawia o nerwy, do tego bardzo duża suchość w ustach, oraz uczucie lekkiego * trzęsienia * w ciele, no i bóle w klatce piersiowej które raz się pojawiają raz znikają. Co dziwne, kiedy wykonuje wysiłek fizyczny, objawy w..

Kłucie z prawej strony klatki piersiowej + mrowienie i inne

.. ...miałem te pulsujące bule. Mrowienie w nogach Jakieś kilka miesięcy temu byłem u lekarza z problemem niebolesnych skórczów ktore miałem na całym ciele, lekarz skierował mnie do neurogloga a ten do szpitala ( postukał mnie młotkiem po czym stwierdził iż nie wie o co chodzi ), tam jednak..

Ciągłe zmęczenie. Dlaczego?

.. ...różne: wypadające włosy, mrowienie w stopach, łamliwość paznokci i włosów, suchość skóry oraz ust, częste bóle głowy ( czasami nawet zawroty ), 0 koncentracji i związane z tym problemy z nauką/zapamiętywaniem, wstawanie z łóżka to była katorga, do tego częsta senność w ciągu dnia,..