Mrowienie nosa

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 735

.. ...mocny czasem odczuwam mrowienie pieczenie uczucie ciezkosci po lewej stronie glowy...bol oka pod okiem i bol srodka nosa...bylam u okulisty ktory stwierdzil ze slabsze mam lewe oko i odrobine wyzsze cisnienie w oku i powinnam nosci okulary...bylam tez u 2 lekarzy po zbadaniu mnie..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 159

.. ...i te okropne uczucie mrowienia dretwienia na glowie:( pozatym moja skóra w okolicy policzka i pod okiem jakby byla lekko naciagnieta czasem odczuwam lekie bole ucha...strasznie sie boje ze to moze jakis wylew albo tętniak...fakt jestem przeziebiona i mam problem z zatokami poniewaz boli..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 773

.. ...mocny czasem odczuwam mrowienie pieczenie uczucie ciezkosci po lewej stronie glowy...bol oka i okolicy pod okiem bol srodka nosa i po boku nosa uczucie szumu w glowie...pol w okolicy czoła...nie mam kataru choc czuje ze spływa mi tyłem po gardle cos...nie mam wymiotow ani..

Dziwny atak!!! przeciez to nie migrena!

.. ...szczytowym momencie mrowienie calego ciala a najbardziej nosa i ust i co za tym idzie chwilowy szczekoscisk.zabrano mnie do szpitala.po 3 dniach obserwacji zrobiono mi badania krwi ( ok ),tomografie glowy ( ok ),mocz ( ok ),eeg glowy - czekam na wynik ale nieoficjalnie tez jest..

Mrowienia i drętwienia twarzy w okolicy szczęki, skroni, czoła

.. ...okolicy szczęki. Potem mrowienia się nasiliły i pojawiły także w okolicach skroni z drugiej strony. Z każdym dniem było gorzej. Dochodzą także drętwienia czoła, ból kości u nasady nosa, uczucie napinania głowy, twarzy ( jakby obręcz ), uczucie wypełnienia uszu... Byłam u neurologa,..

Drętwienia twarzy, głowy, ścisk w głowie...

.. ...są od pewnego czasu - mrowienie twarzy, głowy, warg, nosa i w tym uczucie osłabienia i ścisku w głowie i czasem szum w uszach...MArtwie się, że to może być coś poważnego..Byłam u lekarza ale powiedział mi wtedy, że mi przejdzie...a ja męcze się z tym już prawie rok z niewelkimi..