Mrowienie pod łopatką

Nerwica, choroba serca, skurcze dodatkowe?

.. ...Często podczas bólu czuję mrowienie w klatce piersiowej idące pod pachę i do gardła, w końcu czuję jakbym miała w gardle ostrą kość w gardle. Poza tym wszystkie kości w lewej łopatce strzelają że aż czasami można się przerazić. Nie wiem co to za choróbsko się do mnie przypętało, lekarze..

Mrowienie i drętwienie lewej ręki

.. ...odczuwam co godzinkę silne mrowienie, zaczynające się od lewego kciuka, oraz ból w okolicy lewej łopatki i szyi.Dolegliwość ta występuje również w nocy. Czy to moze być coś poważnego? Droga Aniu jeśli odczuwasz takie dolegliwości powinnaś udać sie do lekarza .Ja mam podobne obiawy orzy..

Brak czucia w lewej łopatce

.. ...której sie leżało i krew przez trochę nie dopływała, tzn. takie jakby mrowienie. Nie wiem co może być przyczyną, nigdy się tym nie przejmowałem, ale postanowiłem napisać z ciekawości. Mam 21 lat. Pozdrawiam..

Brak tchu i częste ziewanie - Str. 20

.. ...czuję ból w lędźwiach, mrowienie w łopatce. Może ta moja neurolog powinna dać mi na specjalistyczne ? Bo stwierdziła, że nie potrzeba na pods tylko ogłędzin. Marzena Witam, dawno mnie tu nie było. Czuję się tak samo dobrze jak wtedy gdy pisałem ostatniego posta. Zaciekawiła mnie..

Kłucie, uczucie dyskomfortu pod lewa łopatką

.. ...takie miewam ukucia, mrowienia, drętwienia. Trwa to około dwóch miesięcy potem przechodzi .Nie wiem co to może być ale jest to bardzo upierdliwe uczucie. wizualnie nic nie widać. Słuchajcie. Ja też miewam takie kłucie pod lewą łopatką ale wtedy gdy np, mam wzmożony wysiłek np. rower,..

Prosiłbym o parę rad i odpowiedzi dotyczących mojej sytuacji

.. ...pożądanego skutku. - Mrowienie, lewej ręki. - Silne ukłucia w okolicach serca, po bokach żeber, oraz pod łopatką. ( Nerwobóle? ) Problemy zaczęły się od dziewczyny z wrodzoną wadą serca ( współczynnik psychologiczny ). Wakacyjnymi przygodami z amfetaminą ( arytmia wystąpiła już po..

Mrowienie w klatce piersiowej z lewej strony

.. ...pojawiło się u mnie mrowienie z lewej strony klatki pirsiowej i sięga częsci łopatki. Do tego dziwne uczucie ucisku na lewą stronę klatki ( nie wiem czy dobrze to okresle ale to tak jakby dziecko polozylo Ci głowe na klatce ). Czasem ale zadko pojawia sie jeszcze kucie pod łopatką. To na..

Wymuszony oddech, brak tchu, lęki i ból pod prawą łopatką

.. ...uduszę. Do tego ból z mrowieniem pod prawą łopatką, a wczoraj doszło uczucie wymuszonego oddechu - mam wrażenie, że jak nie będę się zmuszać do oddychania, to moje ciało samo nie będzie oddychać i umrę. Mam o tym natrętne myśli, nie mogę w ogóle spać, bo boję się, że już się nie obudzę,..

Przedawkowanie antybiotyków ?

.. ...łopatkach poczułem lekkie mrowienie. Po 4 dniach poszedłem po raz kolejny do lekarza, ten zamienił mi antybiotyk na inny - Rovamycyne. Ból pod łopatkami nie ustąpił, nadal występowały duszności. Czułem się tak okropnie, że ostatecznie trafiłem do szpitala. Tam podawali mi ZINNAT. Podobno..