Mrowienie prawej nogi

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 6

.. ...ten temat....ale te mrowienie strasznie mi ostatnio dokucza!!!!!!!!!! więc postanowiłam poszukać w necie inf na ten temat..kiedyś często budziłam się w nocy bo miałam sine skurcze prawej nogi!!! często miewam stany lękowe:( ( ( i wpadam w panike.....przeraża mnie to....nie potrafie..

Wysoki puls i drętwienie rąk i nóg

.. ...położeniu się zaczęłam czuć mrowienie na twarzy, drętwiały mi ręce i nogi, serce bardzo szybko mi biło i miałam dreszcze. Jak zmierzyłam ciśnienie, puls miałam prawie 120. Nie mogłam wziąć głębokiego wdechu. Od tamtej pory czuje kłucie w klatce piersiowej. Bardzo się tym martwię bo mam..

Drętwienie prawej ręki i nogi oraz drgawki

.. ...nadchodzi, odczuwam mrowienie ( drętwienie ) prawej ręki lub nogi ( nigdy równocześnie nie występuje ręka i noga ) i następują drgawki tej kończyny ( podobne do zrywów mięśniowych ), następnie wszystko się uspokaja i za jakąś minutę cały cykl się powtarza i potrawi trwać przez kilka..

Zimne palce u prawej ręki

.. ...wiecej od przedramienia - mrowienie mocniejsze jest rano, po wysiłku oraz jak jest chłodno. Czasem dochodzi do tego ze nie mogę utrzymać kubka i * rzucam garami po mieszkaniu * . Bylam u naczyniowca, dał mi skierowanie na kapilaroskopie, po czym rzekł - * no - zaniedługo amputujemy pani..

Ataki paniki, lęki - Str. 3

.. ...dochodzi dretwieni e i mrowienie reki nogi szczeki pozatym od jakichs 6 miesiecy niew potrafie zostac sama w domu bo sie boje boje sie ze jak zlapie mnie moj atak i zemdleje albo cos to ikt mi nie pomoze i umre bo tak naprawde to wlasnie tego sie boimy w naszych atakach nadchodzacej..

Moja historia, czy to nerwica?

.. ...jakieś drętwienie , mrowienie, latała mi prawa powieka. Wróciłem do domu i mam te dziwne objawy do teraz drętwienie lewej połowy twarzy, lewej ręki, lewej strony klatki piersiowej, lewej nogi, już sam nie wiem co mi jest do tego wszystkie przy takim ataku dochodzi: dreszcze, drżenie, lęk..

Mrowienie prawej nogi i lewej ręki

.. ...kilkusekundowe, czasem dłuższe, mrowienie na prawej łydce i lewej ręki. Dodam, że pracuję 1,5 roku 8 godzin dziennie przy komputerze w pracy - zaczynam się zastanawiać, czy to tylko ( albo aż ) kręgosłup czy coś znacznie gorszego ( np. SM ). mam zamiar wybrać się do ortopedy. Czy ktoś..

Drętwienie i mrowienie w kończynach i biodrze

.. ...problemy z drętwieniem i mrowieniem kończyn dolnych i górnych!!!! przeważnie mrowienie ręki i nogi występuje jednocześnie po tej samej stronie!!!! raz lewa raz prawa strona!!! drętwieją mi także ręce od łokcia wraz z dłońmi a czasami same dłonie!!! ostatnio pojawiło się mrowienie także w..

Uczucie mrowienia w nogach i czucie klucia w klatce piersiowej ...

.. ...tygodniu odczuwam takie mrowienie w nogach, takie dziwne uczucie. Jak bym chciał podnieść nogi do góry to czuje, że w połowie wysokości nie dam rady więcej, a do tego pojawiający się i znikający kilka razy dziennie ból w klatce piersiowej. Ból ten czasami pojawia sie po lewej stronie..