Myć

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 109

.. ...okna...Przestałam się myć,jeść.Dużo schudłam.Teraz jestem na prochach.Przyjmuję je trzy razy dziennie.Jest niezle w porz tym co było.Jedno sobie obiecałam,że już nigdy nie odstawię leków bez porozumienia z lekarzem.Chociaż czytając Wasze wcześniejsze wypowiedzi zdania są podzielone...

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 115

.. ...podchodziłam.Leżałam.Nawet przestałam się myć.Dom był zaniedbany.W końcu zrodziła się obsesja o samobójstwie.Nie dopuśćcie do tego.Przede wszystkim utrzymujcie kontakt z ludżmi.Nie odcinajcie się.Nie myślcie o swoich problemach jako o najgorszych.Jeśli nie da się ich dziś rozwiązać to..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 128

.. ...tego ,że przestałam się myć.Trudno mi było dojść do łazienki itd.Nasilało się tak bardzo,że w końcu zaczęłam myśleć o samobójstwie.Obmyśliłam sobie sposób jak tego dokonam.Gdyby nie przypadek nie byłoby mnie dzisiaj.Dziś jest zupełnie inaczej.Nie pozbyłam się swoich lęków,ale potrafię..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 150

.. ...pieluchy , karmić i myć , ona stała nad łóżkiem w pomalowanych na czerwono długich paznokciach i proponowała oddać go do zakładu. Bo ona nie ma czasu ( nie pracuje ) i ma tyle obowiązków...Wzięłam go do siebie...miałam dom w budowie , męża w śpiączce , dziecko chore na świnkę i byłam w..

Dodatkowe skurcze - Str. 11

.. ...Krzepiąca myśl. A teraz pora myć zęby, powiedzieć dobranoc i do spania. Pozdrawiam, życzę kolorowych snów, do jutra!!! Witam. Ja sobie tak czytam, bo nowy tu jestem. Też mam te skurcze. Kurcze troche więcej wiary kochani w siebie. Mam 29 lat skurcze od 5. Bałem się jak każdy. Prawie..

Natręctwo mycia rąk

.. ...dotknieciu butelki musi umyć rece. Wszystko zaczeło sie jakiś rok temu jak wszystko zaczeła kraść swoim braciom - cały czas ją upominaliśmy i po jakimś czasie to ustało ale nie trwało długo bo zaledwie jakies 2 miesiace spokoju , Przed wakacjami zauważyliśmy że pod wieczór myła rece..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 254

.. ...,poszedł wczoraj się myć a ja już zdążyłam zasnąć witajcie dziewczynki tak sie ciesze ze wreszcie ktos sie do mnie odezwał czytałam wczesniej i matiaga szykuje sie do porodu?? zazdroszcze jej tak odrobinke... u mnie dzis pogoda smutna i ponura...robimy z mężem obiadek i tak co troszke..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 310

.. ...Ja własnie skończyłam myć podłogi i ściany. A teraz idę na spacerek - muszę odpocząć. Taki mam dobry humor, że może głupio, ale zdaję wam relacje co robię. Chyba mnie powaliło, ale tak jest mi ok. Słońce świeci, ludzi więcej na dworze. Żyć nie umierać. Tylko czekać na efekty mojej..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 543

.. ...trafił ędę miała co myć.No ale najważniejsze,że będę miała pyszny sosik - mniam. Gosieńko ja z moich dzieci na siłę nie wyciskam żeby zwierzały mi się ze swoich kłopotów,problemów czy np.przyjemnych chwil w ich życiu.Robią to same z dobrej nie przymuszonej woli. Zgadza się,masz rację..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 645

.. ...bardzo nie idzie nią myć ,ale to chyba trzeba tak delikatniej.Wczoraj miałm małe zwycięstwo ,nachodził lęk a ja na samym początku ,odpedzałm zle myśli ,właczyłam płytkę kasi kowalskiej i wsłuchałm sie w tekst tylko o tym mysląć i wiecie ze udało mi sie ,czułam przez chwilke ze to jest..

Napady paniczno-lękowe z agorafobią - Str. 44

.. ...ale to tak trudno, np. myć zęby i mysleć tylko o tym, potem jeśc sniadanie i kontemplowac to i nie myslec o tym co mam do zrobienia w ciągu dnia. ale wtedy, zycie i mysli sa bardziej uporzadkowane wiem ze warto próbować a kiedys stanie się to zdrowym nawykiem. Pozdrawiam zmiana myślenia..

Ciągły przewlekły ból głowy

.. ...pochylaniu.A głowa jak globus.Oczy jakby chciały wyjść na wierzch.Teraz tylko uważam,żeby myć włosy wieczorem i już na dwór nie wychodzić.I jak zimno z gołym łbem nie latać.Czapeczka na czoło.I gitara...

Nieustanne zawroty głowy i nerwica lękowa - Str. 15

.. ...placek.Zresztą nie lubię myć okien bo mam lęk wysokości i chociaż to tylko I piętro to w gówce się kręci jak cholibka. Apropos wczorajszego dnia to jakoś wysiedziałam , ale już * na rezerwie * i świeciała mi się czerwona lampka.Bo jak niektóre kobiety wychodziły z gabinetu zapłakane to..

Zaawansowana paradontoza

.. ...Boję się teraz nawet myć zęby, bo się boję, że przy szczotkowaniu wypadną!!! Od kiedy zauważyłam tak straszne pogorszenie moich zębów prawie nie śpię, płaczę co noc, jestem słaba, nerwowa, i w dodatku zaczęłam chudnąć, a nie należę do grubych osób... Wiem, że macie świetny ubaw czytając..

Skąd do się bierze?!

.. ...wieczorem ,jak już nie zamierzasz wychodzić na dwór.Nawet latem,gdy jest ciepło.Zimą w czapce na czoło.Nie w kapturze,gdzie czoło jest odsłonięte,a na dworze zimno. i jeszcze wymaz z gardła sobie zrób...

Nieustanne zawroty głowy! Pomocy!!

.. ...ziela rozmarynu.I nie bierz tej witaminy PP.Może za dużo juz wzięłaś.A na trądzik można mieszanki ziołowe pic.I myć się w przegotowanej wodzie,stale oczyszczać twarz wacikami z opdpowiiednim preparatem...