Na problemy z krążeniem

Leczenie arytmii w ciąży

Leczenie arytmii w ciąży

.. ...u kobiet ciężarnych. Problemem jest także dobranie odpowiedniej dawki leku. W czasie ciąży leki gorzej wchłaniają się w jelitach. Ponadto, z uwagi na zmiany hormonalne, leki są szybciej metabolizowane w wątrobie. Krążenie hiperkinetyczne związane jest z większym przepływem przez nerki, a..

Trudniejsze leczenie kobiet na choroby krążenia

.. ...badanych - 39 proc. - miało problem z nadwagą, a nawet - 10 proc. - otyłością. Wśród 420 osób, które odpowiedziały na pytania o palenie papierosów, okazało się, że pali 30 proc., a dalsze 26 proc. przyznało się do palenia w przeszłości. Spośród 648 osób, którym zbadano ciśnienie,..

Oparzenia szkodzą sercu

.. ...powodować zagrażające życiu problemy z układem krążenia - informuje pismo Critical Care . Poważne poparzenia często prowadzą do śmierci. Badania przeprowadzone przez naukowców z teksańskiego Shriners Hospitals for Children na 189 dzieciach wykazały, że przy oparzeniu 80 proc. powierzchni..

Wcześniejsze przewidywanie zawałów serca

.. ...zapobiegawcze. Studia nad tym problemem rozpoczęto dziesięć lat temu, obejmując nimi 1135 mężczyzn w wieku ok. siedemdziesięciu lat. W ciągu tych 10 lat 315 osób spośród obserwowanych zmarło, z tego 136 w wyniku chorób serca i układu krążenia. Większość z tych ostatnich, jako palacze,..

Wysokie ciśnienie u starszych osób w chłodne dni

.. ...pęknięć tętniaków i innych problemów z układem krążenia. A ponieważ częściej występują one u osób starszych, naukowcy apelują, aby bardzo zimną porą lekarze lepiej monitorowali ciśnienie krwi ludzi w podeszłym wieku, a gdy zajdzie potrzeba podawali leki na nadciśnienie. Jak przypominają..

XIII Międzynarodowy Kongres Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego

.. ...Przemysław Mitkowski, problemy związane z chorobami układu krążenia stają się coraz powszechniejszymi tematami dla Polaków, jednak nie chcą lub nie potrafią oni korzystać z możliwości, jakie daje profilaktyka. Więcej mówi się o szkodliwości czynników ryzyka, które są łatwo modyfikowalne..

Długotrwały stres zwiększa ryzyko choroby serca u dzieci

.. ...stres jest powszechnym problemem wśród dzieci i młodzieży. Najmłodsi odczuwają jego objawy, choć zaledwie 4 proc. z nich potrafi prawidłowo powiązać je ze zjawiskiem stresu. O wpływie stresu na powstawanie chorób układu krążenia rozmawiali specjaliści podczas konferencji Serce w..

Bierne palenie szkodzi tętnicom nastolatków

Bierne palenie szkodzi tętnicom nastolatków

.. ...choroby wieńcowej i innych problemów z układem krążenia. U nastolatków wdychających najwięcej dymu tytoniowego ściana tętnicy szyjnej była o 7 proc. grubsza niż u nastolatków najmniej narażonych na bierne palenie, a ściana aorty - o 8 proc. grubsza. Ponadto, wraz ze wzrostem ekspozycji..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 30

.. ...serce albo inne cholerne problemy... Już się kiedyś zastanawiałam, czy z moim krążeniem jest ok? Ciśnienie mi się obniżyło, serce zdziwaczało ( nigdy wcześniej nie miałam z nim problemów, to zaczęło się rok temu, po innych objawach niby - nerwicowych ). A może ja faktycznie na coś innego..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 557

.. ...fizycznego. Czy jeśli ja mam problemy z reakcją na zimno,stres,wysiłek fizyczny,która objawia się uczuciem zimna ( głównie twarzy i kończyn ),zawrotami głowy ( które łączę z słabym krążeniem krwi w mózgu ) i uczuciem wyczerpania pod koniec dnia ( które odczuwam jako problemy stres -..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 748

.. ...zastanawiać czy to nie jest problem złego krążenia? Badania mam ok więc co?Jednak nerwica?Proszę niech ktoś mi odpowie bo już mam dość. do Piotrka: no to super! Silny jesteś! Ja czasami myślę że nie dałabym rady teraz zdawać egzaminów, dobrze że nie muszę. A po nieprzespanej nocy to..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 142

.. ...,którzy mają podobne problemy( nerwicowe ) przestańcie brać leki - chemię zatruwacie swój organizm a przez to upośledzacie krążenie i dotlenienie mózgu,to w takim wielkim skrócie,więc jeśli szukacie pomocy i powrotu do zdrowia napiszcie do mnie na gg182611 Czesc Wam, ja sie wykoncze..

Zwężenie aorty a tabletki antykoncepcyjne

.. ...nikt nie ma takiego problemu???? bo ja tez jestem ciekawa Na pewno nie powinno sie zakladac wkladki wewnatrzmacicznej Główne przeciwskazania , wady i działania niepożądane stosowania preparatów antykoncepcji hormonalnej: Choroby układu krążenia, będace przeciwskazaniem do antykoncepcji..

Czy problem z krążeniem? widoczne żyły

.. Mam problem, który może wydawać się błahy, ale od pewnego czasu na czole wyskoczyły mi strasznie wyraźne żyły, nie mogę się nawet uśmiechnąć, bo stają sie tak widoczne, biegną przez całe czoło i zbiegają się między brwiami, czy to może być objaw jakiejś choroby, schudnęcia, przemęczenia? nigdy wcześniej..

Kłucie w sercu - Str. 2

.. ...sine co niby mówi o problemach z krążeniem, a mało tego obawiam sie jakiś problemów ze względu na to że moja mama ma artytmie serca i bierze leki. czasem jednak zastanawiam sie czy to nie nerwica mnie tak wykańcza.... pozdrawiam hej mam 17 lat;] w wieku 6 lat mialam nie do konca..

Pojawiają mi się na ciele sine plamki

.. ...mi zimno. może masz problemy z krążeniem? lub niskim ciśnieniem? zrób badania a najlepiej zapytaj o to lekarza. ja też często mam coś takiego to przypomona wyglądem taki marmurek tylko siny ... zawsze ma zimne dłonie i stopy i to u mnie od keążęnia i może też od leków ale nia zastanawiam..

Rozległy zawał serca i problemy z oddychaniem

.. ...albo zdrowe serce lub problemy zdrowotne z naszą pompą życia. Coraz częściej osoby poniżej 40 lat dostają zawały i mają problemy z układem krążenia krwi, a następstwem nie leczonego schorzenia może być nawet zgon chorego. Tak to smutne ale prawdziwe, najwyższy czas żeby od przedszkola..

Zimno mi

.. ...potrzebujesz chłopaka ,który by cię ogrzał... A tak serio to pewnie masz problemy z krążeniem - właśnie dlatego ja też jestem zmarzluchem. Polecam pić herbate ze szczyptą imbiru albo inne rozgrzewające...

Nietypowy problem z krążeniem w kończynach dolnych

.. Witam Mam 25 lat i problemy z krążeniem, a dokładnie w kończynach dolnych. Dosłownie rzecz biorąc stopy zawsze mam lodowate, a kolana czasami niemal fioletowe. Nie wpływa to diametralnie na moje życie, ale jest dosyć dokuczliwe, bo np. wystarczy, że chodzę bez skarpetek ( nawet latem ) i od razu boli mnie..

Drentwienie palca u nogi - Str. 2

.. ...Bo można nabawić się problemów z krążeniem a nawet i krwiaka podpaznokciowego. Pozdrawiam a ja tez tak mam w prawej stopie następny palec po największym.. fakt ostatnio żarłem codziennie magnez po jednej sztuce na wieczór razem z wit c wit b i tran.. od ok miesiąca hej mam problem u..

Smaczna dieta beztłuszczowa

.. ...wrzątkiem. Tu jest dieta na problemy z układem krążenia: http://video.google.com/videoplay?docid=6169050139483021263 .Ale czy ędize smakować to nie gwarantuję.I do tego chciałbym zwrócić uwagę na to że cholesterole( nie 1 ale wiele ) to są substancje zupełnie inne niż tłuszcze.I nie..

Co mi dolega? Może ktoś ma takie objawy?

.. ...18 lat mam taki głupi problem. W sumie to nie wiem czy problem bo zauważyłem to dzisiaj przy mierzeniu tak bez sensu ciśnienia. Ogólnie to czuje się dobrze tylko trochę mnie to nie zaniepokoiło. To chyba przez problemy z układem krążenia.A ciemno przed oczami często się robi z powodu..

Duszenie się - Str. 47

.. ...tymi i wieloma innymi problemami od wielu lat, mam 40 lat a cierpię na takie dolegliwości nerwicowe od 11 roku życia, przy czym wraz z wiekiem dolegliwości przybywało i narastały. Teraz mam z tych nerwów wrzody żołądka, nadciśnienie, powiększoną lewą komorę serca, niewydolność krążeniową..

By-passy w Aninie

.. ...występuje dość duży problem.Przejście z krążenia pozaustrojowego na samoistną pracę naszego serca nie zawsze się szybko udaje i następuje okresowe niedotlenienie mózgu i problemy z tym zwiażane.Ja to doświadczyłem na sobie.Nastąpiła u mnie częściowa amnezja która ustępowała stopniowo..

Poradnia na Gerberowej - Poznań

.. ...obejmuje przede wszystkim problemy żył ( krążeniowe ), a ja cierpie na zaburzenia rytmu ( mam ekstrasystolię komorową ). Czy to dobra poradnia, czy powinnam szukać gdzie indziej? ( do tej poradni skierował mnie lekarz endokrynolog ) Pozdrawiam. nie byłam w por. na Gerberowej ale..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 1064

.. ...dzien czy mam jakies problemy z krążeniem nie wiem co myslec dzis tak mnie bolała kostka w prawej nodze jak by ktos wbijał z jednej strony jakis drut a z drugiej wyciągał ezałam jak sparalizowana ból nie do opisania leki które biore nazywają sie Anesteloc jedną dziennie godzine przed..

Zła tolerancja wysiłku - powód - małe serce?

.. ...Hej! Ja mam ten sam problem - robiłam niedawno usg serca, lekarz powiedział mi że jest ono małe. Mam te same problemy: 1. złe krążenie - zimne ręce, zimne stopy - nawet teraz w nocy spie w skarpetkach 2.źle znosze upał, męcze sie niesamowicie 3. żle znosze wysilek, mimo cwiczen i tak nie..

Krążenie pozaustrojowe - czy to duży problem ?

.. ...rutynowo bez większych problemów, Rozpoczęły się one wtedy kiedy próbowano po wyłączeniu krążenia pozaustrojowego zmusić moje prawdziwe serce do samoszielnej pracy. Niestety ono nie chciało * zaskoczyć * .Podobno dopiero ruszyło po trzykrotnym pobudzaniu.Nastąpiło w związku z tym u mnie..

Dr Rath Medycyna Komórkowa a choroby układu krążenia

.. ...przeszczepu serca. Moj problem to brak tętnic po zawalach Regeneracja mięśnia sercowego za pomocą komorek macierzystych lub innej metody to bylaby szansa na zycie.Proszę o więcej info.Pozdr. E=mail - kardiowerter@gazeta.pl Stosujemy z mężem preparaty Dra Ratha. Bogu Dzięki i Zespołowi..

Nerwica w ciąży - Str. 194

.. ...dawno pytał czy nie mam problemów z nogami więc chyba mogą zacząć puchnąć wcześniej pozatym ja biorę heparyne wieć krążenie jest lepsze. hej dzewczyny. mi tez nogi nie puchną w widoczny sposób, ale kreci mi w nich okropnie, szczegolnie jak się położe wieczorem, ale wiem,że opuchnięcie w..

Dieta dla osób z rozrusznikiem serca

.. ...nadciśnieniem i ogólnie z problemami układu krążenia, to właśnie tak powinna wyglądać dieta po cabg, czyli poularnie by - passach. Trzeba pamietać o tym, że by - passy nie oznaczają, ze można sobie * poużywać * w jedzeniu. Taka operacja ma poprawić m. in wydolność mięśnia sercowego itp...

Stan wegetatywny po zatrzymaniu serca - czy jest szansa?

.. ...mąż, też miał 59 lat problemy z ciśnieniem i nagle doszło do zatrzymania krążenia.Był reanimowany, ale zbyt póżno, bo mózg człowieka po zatrzymaniu krążenia żyje od 4 - 7 minut i jeżeli w tym czasie serce nie podejmie pracy dochodzi to trwałych uszkodzeń . Mój mąż był w śpiączce 3..

Zimne palce u prawej ręki

.. ...wydolność serca , lub problemy z krążeniem proponuję udać się do lekarza pierwszego kontaktu on Ci powie co dalej. Mam podobvny problem - przy czym u mnie nie stało się to z dnia na dzień. Palce u obu rąk mi sinieją, potem stają się białe i w ogole nie mają czucia. Stan pogarsza się..

Wahania nastrojów po operacji by-passów

.. ...otwierany. Później miał problemy z krążeniem, hemodynamiką i nerkami, Po 5 dniach został odłączony od respiratora. Dziś od tego momentu mija 5 dzień tata jest kontaktowy rozpoczął rehabilitacje wykonuje wszystkie polecenia lekarzy poznaje nas jednakże popada w skrajne emocje płacz śmiech..

Omdlenia przy dłuższym staniu oraz problemy z krążeniem

.. ...pewno związane jest z problemami krążenia. wyczytałam w internecie że takie omdlenia są charakterystyczne dla zespołu wazowagalnego, jeśli ktoś również ma podobne objawy oraz wie jak się leczyć to proszę aby pisać. Przde wszystkim idź na echo serca. To rozwieje twoje wątpliwości lub..

Niskie ciśnienie i wysoki puls

.. ...Również mam podobny problem, gdyż moje ciśnienie zwykle wynosi 100/60, lecz tętno waha się w granicach 80 - 130. Nie mam problemów z bólami głowy czy klatki piersiowej, lecz caly czas towarzysza mi * zimne rece * . Moje krążenie jest ponoc w normie i nie wiem o co teraz sie zaczepic by..

Ciśnienie krwi po chwili rózne!

.. ...Gosiu to może jakies problemy z krążeniem ) chodzi o to, że pierwszy pomiar moze pokazac dosc wysokie cisnienie, a po chwili( ciagle w tej samej pozycji siedzacej ) na tej samej ręce pokaże już normalne albo niskie i potem moge mierzyc znow po chwili ale juz nie spada tylko utrzymuje sie..

Zawroty głowy, ból serca, duszności, wysokie ciśnienie

.. ...możesz mieć jeszcze problemy z krążeniem. Nie masz możliwości zrobienia tego prywatnie? Ja mam ten sam problem pomijając wysypkę. Ciągle jest mi gorąco, mam gorączkę, częste zawroty głowy i ciągłe uczucie zmęczenia. Tak jak u ciebie takatam mam słabe miesiączki co jest bardzo dziwne bo..

Dziwne osłabienia, brak pola widzenia i ból głowy

.. ...istotne jeśli chodzi o problemy krążenia czy coś takiego... Ale nie wiem czy to jest tak istotne. Ja też radzę pójście do lekarza - internista, neurolog. No i martwi mnie i smuci, że rodzice troche lekceważą sprawę. Porozmawiaj z nimi jeszcze raz... 3 - maj się ciepło!!! Renata Ok..

Wielki problem ze słuchem

.. ...bembenkowej.Dodam że mam też problemy które często są problemami z krążeniem czyli jak wstaję to w głowie mnie się kręci z tym że ciśnienie mam prawidłowe lecz kiedyś miałem niższe. Prosiłbym o hipotezy na temat co to może być za choroba.A może to jakieś dziwne zatrucie?Ale raczej..

W zapobieganiu chorób krążenia a często w leczeniu bardzo ważna jest dieta

.. ...związkami kobaltu może być problem ). Odpowiednia ilość flawonoidów w diecie zapobiega żylakom i chyba też tętniakom a jeżeli już są to jeżeli to się zażywa to problemy są mniejsze.Sam to sprawdziłem. Za wysokie ciśnienie może być spowodowane nadmiarem związków sodu w organiźmie więc..

Tętniak w nodze

.. ...góry za jakąkolwiek pomoc..jestem zrozpaczony. P.S. Ojciec ma nadciśnienie, problemy z krążeniem i jest po dwóch zawałach, które przeszedł już dość dawno temu. Brał leki przeciwzakrzepowae, ma 74 lata...

Czynnościowe zaburzenia krążenia

.. ...na wakacjach miałem problemy z zasypianiem dość często miałem uczucie nie pokoju ( chodzi o oceny ) 16 lat - Czasami duszności i niekiedy ukłucia serca( także intesywnie ćwiczyłem 17 lat.Czyli stan terazniejszy przez 2 tygodnie miałem silne duszności,lekkie pobolewanie serca( czasami )..

RTG klatki piersiowej w diagnozowaniu chorób układu krążenia

.. ...klatki piersiowej?Mam problem ponieważ ze względu na złe samopoczucie, kołatanie serca i skoki ciśnienia trafiłam do kardiologa. Miałam robione EKG, echo i holter ciśnieniowy. Zlecił też USG jamy brzusznej ( już je zrobiłam - wszystko dobrze ) i RTG klatki. No ale właśnie z tym RTG mam..

Uczucie ciążkich nóg i bóle mięśni

.. Chce wykluczyc problem z krążeniem , ze nie ma zadnego skrzepu czy zwężenia i czy wystarczy zrobic USG tętnic , czy USG żył czy tego i tego ? czy wystarczy tylko przy pachwinie i kolanach czy wszystko pokolei ? z gory dzieki..

Operacaj stenoza aortalna, bajpasy u 78 latka

.. ...koronografii, stan zdrowia poza problemami sercowo/ krążeniowymi dobry. Może niepotrzebnie Cie wystraszylam, przepraszam. Rozmawialam dzis z lekarzami, podobno na 180 przypadkow byly tylko 2 z tak ciezkimi powiklaniami pooperacynjymi. Niepokojace jest ze nikt nie wie z czego wynikly,..

Czy będzie żył?

.. ...większej niż zwykle ilości.I zdecydowanie unikać potraw które zwykle powodują problemy z układem krążenia np. mięsa.I to chyba każdego - nawet rybiego ale z innego powodu - dużej ilości związków rtęci...

Wyspokie trójglicerydy - ponad 600 proszę o poradę

.. ...to pospiech. nie ma problemu a jakie konkretne badania w kierunku układu krążenia powinien zrobić ? U nas niestety jest też taki problem, ze maz przeszedł zapalenie wątroby typu B i dieta, ktora skutecznie zbija cholesterol i trujglicerydy źle działa na wątrobę ( obie diety się..

Jak dział alkohol na układ krążenia.

.. ...nie powoduje to zbytnich dolegliwości. Chyba,że planowałbyś jakiś lilkudniowy maraton,wówczas można łatwo nabawić się palpitacji. U niskociśnieniowców np. niewielkie ilości alko są wskazane. Pozdrawiam...

Picie wody a serce

.. ...kiedys pisal ze osoba z problemami krążeniowymi powinna pic wiecej wody, czemu? Chcialbym ten temat rozwinąc odpowiedz jest bardzo prosta,poniewaz krew wtedy szybciej krazy i nie dochodzi wtedy tak szybko do ,kolokwialnie mowiac sklejania sie zyl,lub mowiac inaczej zwezenia tetnic,to..

Ucisk w glowie, szum w uszach, wysokie cisnienie, dziwny wzrok

.. ...ten szum w uszach to problem z którym ten ziołolek sobie poradzi .. dobre na wszystko i nie szkodzi ... Polecam nazwa : Tinctura Ginko bilobae - ziołowy preparat wspomagający krążenie mózgowe Herbapol Kraków .. apropos twoich objawów to problemy krążeniowe .. rozsadza cię ciśnienie i..

Problemy z krążeniem... co robić??

.. Witam, od jakiegoś czasu cierpię na skoki ciśnienia - leżałem z tego powodu w szpitalu. Neurolodzy oraz nefrolodzy mowia mi ze wszystko jest ok, nialem zrobione nastepujace badania: tomograf glowy, usg jamy brzusznej, przeplyw tętnic, przeswietlenie klatki piersiowej, ekg, badanie przekrojowe oka, pobrany do..

Nerwica, depresja, a może problemy z krążeniem, tarczycą?

.. Witam. Pisałem już raz na tym forum, ale teraz chciałbym to jakoś zebrać. Otóż moją dziewczynę meczą różne dolegliwości, zaczęło się od zawrotów głowy, mdłości, bólu głowy, brzucha, zmęczenia, osłabienia, niskiego ciśnienia, senności, w między czasie pojawiały się kłucie w okolicach serca, nadwrażliwość na..

Nowe przyczyny chorób krążenia dzięki naszej władzy

.. ...generalnie lekceważysz problem.Jak zrozumiesz jak groźna jest sytuacja to może być za późno.Może Ci nie przeszkadzać jak będziesz bezpłodna ale ślepota i głuchota może być wynikiem takiej diety.To 1 zwłaszcza może być sprawką aspartamów. Ja nie pisałam o przymusowym ubezpłodnieniu( co to..

Niskie ciśnienie, wolne tętno

.. ...może być spowodowane problemami z tarczycą? Może być problem z tarczycą, może być problem z sercem, z krążeniem i ukrwieniem organizmu 44 to brzmi już jak patologia - chyba , że czynnie od lat uprawiacie sport Sportu raczej nie uprawiam. Jedynie ćwicze w szkole i czasem jakies drobne..

Radamir- aparat który Ci pomoże; leczy *nieuleczalne*

.. ...pozawałowe, nadciśnienie i problemy krążenia, poprawa parametrów pracy serca w ciągu kilku minut! rozrzedza krew! - bóle serca, arytmia serca, wysokie tętno, duszność, zawroty głowy, - nerwice serca - wszelkie infekcje wirusowe i bakteryjne, niektóre usuwane w ciągu kilku godzin!..

Zimne stopy i ręce, wypadanie włosów itp co to moze byc??

.. ...itp Nie wiem czy to problemy z krążeniem, z moimi nerwami czy moze z tarczyca...czy wszystkie moje objawy dotycza tego samego? nie mam pojecia a chcialabym jednak w koncu cos z tym robic bo jest to troche uciazliwe i nie mozna w pelni normalnie funkcjonowac;/ Jesli ktos mial/ma do..

Okrony ból i nieświadomość tego, co mi dolega

.. ...cały rok...proszę o pomoc. Pozdrawiam Ewa Ewo, jedyne z czym mi się kojarzą Twoje objawy, to niedotleniona krew w naczyniach. Wiem, że jesteś młoda ale nie masz czasem problemów z wagą lub krążeniem? Pzdr..