Nadciśnienie skutki uboczne

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 1053

.. ...roku oraz problem z nadciśnieniem. Zaczynałem od pramolanu przez mirta merck, coaxil, atarax a teraz dostałem cital bo tamte jakby się wypaliły ale po przeczytaniu ulotki z cital - a przestraszyłem się skutków ubocznych i niebiore nic już 2 tygodnie. Mam od czasu do czasu jakieś zawroty..

Blok prawej odnogi pęczka Hisa - Str. 2

.. ...moze doprowadzić do nadciśnienia płucnego i niedomykalności zastawki trójdzielnej i niewydolności prawokomorowej. Nie bój się - badanie nie powoduje żadnych istotnych skutków ubocznych - to jak gastroskopia - do przeżycia : ) Może się zdarzyc oczywiscie jakaś drobna perforacja przełyku,..

Niebezpieczne dla życia skutki stosowania Prestarium - Str. 2

.. ...będzie dobrze. Moje nadciśnienie było leczone Prestarium przez 2 lata i nie miałem żadnych skutków ubocznych aż któregoś dnia po przebudzeniu jak zobaczyłem swoje odbicie w lustrze to po prostu się nie poznałem .Miałem spuchnięte wargi policzek - wyglądałem strasznie .Po zażyciu wapna 2..

Metocard

.. ...zdiagnozowano u mnie nadciśnienie tętnicze, dostałam metocard. Chciałabym się dowiedzieć jakie są najczęszcze skutki uboczne stosowanie tego leku?? na ulotce jak zwykle pisze ogólnie. z góry dziękuje za odpowiedzi. Witaj. Sam biorę Metocard od pół roku i nie doświadczyłem żadnych skutków..

Odstawienie leków na nadciśnienie

.. ...mnie najpierw wykryli nadciśnienie a potem wylazła mi nerwica. moze tak dziwnie reagujesz na ten betamann? nawet jesli w skutkach ubocznych nie ma objawow ktore masz. ja na prestarium fatalnie reagowałam, moj lekarz ktory od 50 lat ma do czynienia z nadcisnieniem powiedzial ze to..

Pytanie do osób cierpiących na częstoskurcze - Str. 2

.. ...września galopujące nadciśnienie ). Na arytmię biorę Polfenon 3x dziennie 150 mg i jest dużo lepiej, chociaż nie idealnie. To fajny lek, bo nie odczuwam przy nim żadnych skutków ubocznych i ładnie stabilizuje rytm - polecam; ) Za ok miesiąc mam ablację. Wcześniej ataki miałam 1 - 2 w..

Spironol

.. ...miesięcy biorę spironol na nadciśnienie.NIie wiedziałam,że ma takie skutki uboczne.Czym można ten lek zamienić Pozdrawiam spokojnie Jolanto wygląda na to, że Aleksander trochę starszy, to nie jest wcale zły lek i lepiej bez uzgodnienia z lekarzem niczego nie zmieniać. Jedynym..

Leczenie nadciśnienia skutki uboczne

.. ...Witam biorę lekki na nadciśnienie tzn. dilzem 90 x 2 razy dziennie rano i wieczorem plus i rano tritace 5 mg rano... biorę je od roku istatnio czuje się źle ciśnienie spadło mi to 90 na 60 i czuje się słabo bolą mnie oczy i głowa i jestem otumaniony co robić???? witaj grzesiek : ) też mam..

Leki w nadciśnieniu

.. ...przyswajalny,( sądzę,że chodzi o nadciśnienie )nie wiem jakie jest ,oczywiście mogą wystąpić skutki uboczne/jak przy każdym leku,np;osłabienia,ból głowy,problemy w spaniu,depresja, zawroty głowy/Może lepiej zmienić leki na:Gopten,Concor COR,czy Diuresin SR .Są lepiej przyswajalne...

Branie propranololu a skutki uboczne

.. ...sposobami które istnieją - z nadciśnieniem też można w ten sposób walczyć.Po za tym każda chemia obca organizmowi szkodzi - także proplanolol jest jednym z nich aczkolwiek są inne które robią większe spustoszenie w organiźmie.Można na to co powiedziałaś patrzeć z 2óch stron bo jeśli ktoś..

Losartic - skutki uboczne

.. ...nadciśnienie rano razem z Bisocardem. W domu mam jeszcze Polpril który wykupiłem ale nie zażyłem. Może będę brał rano Bisocard a wieczorem Polpril i pozbędę się tych dziwnie bolących zatok. Pozdrawiam Andrzej..

Napady nerwicy po alkoholu - Str. 2

.. ...Okazało się, że mam nadciśnienie. Zacząłem się na nie leczyć Enarenalem ( enalaprill ). Zacząłem w 2004 od najmniejszej dawki 5 mg, teraz biorę 3 razy dziennie 10mg. Na szczęście nie mam rzadnych skutków ubocznych i co najważniejsze POKONAŁEM to. A wiem, że jest u mnie silny związek..

Nadcisnienie i uczulenie

.. ...babcia ma problemy z nadciśnieniem tętniczym. Przy stosowaniu leków ( enarenal,enap ) występuje jako skutek uboczny uczulenie. Babcia ma czerwoną twarz ( czoło, nos, policzki, broda ). Przy powtórnej wizycie u lekarza babcia dostała te same leki, których nie może brać ze względu na to..

Dziwne uczucie ......

.. ...ubocznych.Pij zioła na nadciśnienie.Może lepiejj ic zrobią i bez skutków ubocznych.Przepis na mieszanke na nadciśnienie był tu wczoraj. zmienilem je 2 tygodnie temu z prestarium na tritace - sa ponoc lepsze o wiele od prestarium Radek Radku,a może powinienes spróbowac zioła na..