Nadciśnienie w ciąży leki

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 193

.. ...leki psychotropowe, na nadciśnienie, przeciwbólowe i inne odstawione, burza hormonów, wszystkie objawy nerwicy i skaczące tętno i cisnienie. Chciałam już nie być w ciąży tylko wziąć leki i żyć dalej. Ale póxniej sie uspokoiło. Oczywiście mam czasami napad paniki, lęków i tp, ale jakoś..

Nerwica w ciąży - Str. 8

.. ...obniżenie cholesterolu i nadciśnienie, a czasem również pramolan, ale źle się po nim czułam.. Przy wszystkich tych lekach nie można być w ciąży bo źle wpływają na dziecko. Pomimo że planowałam ciążę, nadal brałam leki. odstawiłam je gdy się dowiedziałam, że jednak jestem w ciąży ( ok. 5..

Nerwica w ciąży - Str. 17

.. ...pięciu lat choruję na nadciśnienie. Nabawiłam się go podczas końcówki ciaży z pierwszym dzieckiem. U mnie w rodzinie prawie wszyscy chorowali na nadciśnienie i w czasie ciąży choroba się ujawniła i tak została. Terazs jak biorę leki to ciśnienie mam ok. Nieraz mi bardzo spada i wtedy to..

Nerwica w ciąży - Str. 20

.. ...gin, internisty ( mam nadciśnienie ), psychologa, odstawiłam leki i do końca ciąży byłam na ziółkach. Oczywiście nie było różowo, ale wytrwałam i mój skarb ma teraz prawie sześć miesięcy: ) Tak więc nie posłuchałam lekarza i jakoś przeżyłam. Miałam ataki lęków, paniki. Ale w brzuszku..

Nerwica w ciąży - Str. 35

.. ...ciężkie, mam do tego nadciśnienie. Ale jeśli Tobie nawet doraźnie zalecają to twoja sprawa. Ja nie brałam i nigdy bym nie wzięła. Pomimo że jak odstawiłam leki gdy dowiedziałam się że jestem w ciąży było strasznie i wręcz byłam przerażona w trakcie ataków. Pozdrawiam: ) nie denerwuje sie..