Nadciśnienie wieczorem

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 16

.. ...oficjalnie ( rozpoznane ) nadciśnienie : - ) Meczylo mnie to codziennie - przewaznie w nocy - nic innego jak nerwy i strach - przed cisnieniem : - ) no i wlasnie stad sie ono bralo... - koło zamknięte... wieczorem staraj sie myslec o przyjemnych rzeczach i jak to znow sie zaczyna to mysl..

Postępujący zespół wazowagalny? czy to możliwe? - Str. 2

.. ...mądrego profesora od nadciśnienia. no na razie kazał mi wieczorem odstawić tabletki na nadciśnienie bo w nocy mam niższe a nawet bardzo niskie. mam nadzieję że będzie lepuej bo już ledwo chodzę. koszmar. na razie pęka mi głowa i skacze mi wieczorem ciśnienie. nie mogę do 4 zasnąć a potem..

Nadciśnienie i drżenie lewej strony ciała

.. ...kobietą ,leczę się na nadciśnienie tętnicze już blisko 25 lat.Obecnie używam: Enarenal 20 mg 1/2 tabletki rano , Bisopromerck 5 1/2 tabletki rano.Wykonuje pomiar swojego ciśnienia systematycznie,czyli rano i wieczorem.Ciśnienie moje jest skaczące,gdyż wacha się w granicach: rano..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 1230

.. ...Przypisała mi leki na nadciśnienie Betaloc ZOK 50 pół tabletki na wieczór i Bellergot na uspokojenie. Przez dwa dni było ok. Potem znów wieczorem, zaraz przed snem, miałem * atak * , do tego doszły zawroty głowy i ogarniający lęk przed śmiercią. Po tym bałem się zasnąć, bo się mogę nie..

Wysokie ciśnienie a bóle głowy i nudności

.. ...czasie ciąży stwierdzili nadciśnienie i od tamtej pory biore już leki na stałe zaczełam czuć sie zle ból głowy bo zawysokie ,wtedy z tyłu potylica ,ból bo za niskie wtedy okolice czoła wieczorami mnie mdli ,ale w ciągu dnia ujdzie chociaż cały czas czuję głowe lekarz mówił,że to wszystko..

Ciśnienie a Valsacor

.. ...Witam,zdiagnozowano u mnie nadciśnienie,ale nie o jakichś tam szalonych wartościach( max 198/110 ) i przepisano Valsacor 160mg.Problem polega na tym,że dosłownie po paru dniach stosowania leku rano mam ,jak na mnie, bardzo niskie ciśnienie - 107/55 - a wieczor wraca do wysokich..

Ciśnienie - co zrobić jak za niskie po lekach?

.. ...ustalone leczenie na nadciśnienie w postaci: rano - Tertensif SR 1,5 mg + Prestarium 10 mg wieczorem - Amlozek 5 mg Leczenie takie było konieczne ze względu na to, że od dłuższego czasu ciśnienie babci utzrmywało się na poziomie 170/100 w porywach do 220/140... pogotowie kazało na nowo..

Hipotonia ortostatyczna i dziwne objawy

.. ...Witam biorę lekki na nadciśnienie tzn. dilzem 90 x 2 razy dziennie rano i wieczorem plus i rano tritace 5 mg rano... biorę je od roku istatnio czuje się źle ciśnienie spadło mi to 90 na 60 i czuje się słabo bolą mnie oczy i głowa i jestem otumaniony co robić???? zmniejsz dawke lekow i..

Leczenie nadciśnienia skutki uboczne

.. ...Witam biorę lekki na nadciśnienie tzn. dilzem 90 x 2 razy dziennie rano i wieczorem plus i rano tritace 5 mg rano... biorę je od roku istatnio czuje się źle ciśnienie spadło mi to 90 na 60 i czuje się słabo bolą mnie oczy i głowa i jestem otumaniony co robić???? witaj grzesiek : ) też mam..

Wysokie ciśnienie po przejściu kilku kroków

.. ...dodam że wykryto u mnie nadciśnienie wtedy pani kardiolog po badaniach zapisała mi do stosowania betlock 50 i tricatec 10 rano 5 i wieczorem 5 i dała wypis do lekarza pierwszego kontaktu w celu dalszego leczenia. Ale od paru dni zaobserwowałem ze mam zawyżone ciśnienie tzn około od 130..

Drżenie rąk po alkoholu w nadciśnieniu?

.. Witam mam nadciśnienie tętnicze już od paru lat. Pigułki biorę dwa razy dziennie rano i wieczorem. Ostatnio piłem alkohol i nie brałem wieczorem pigułek. Strasznie drżą mi ręce, szczególnie mały palec prawej ręki. Bardzo mnie to niepokoi. Proszę o pomoc!!! dołączam sie do pytania ja mam podobnie ale mi drży..

Losartic - skutki uboczne

.. ...nadciśnienie rano razem z Bisocardem. W domu mam jeszcze Polpril który wykupiłem ale nie zażyłem. Może będę brał rano Bisocard a wieczorem Polpril i pozbędę się tych dziwnie bolących zatok. Pozdrawiam Andrzej..

Bóle serca i walenie w klatce

.. ...Nie stwierdzono u mnie nadciśnienia, chociaż tętno mam po prostu strasznie wysokie - zwłaszcza rano, wieczorem i po jedzeniu ( ale to chyba normalne ). Badania krwi i moczu wypadły w porządku - jedynie spadek żelaza. Domyślam się, że powodowany stresem. Rzeczami, które niepokoją mnie..

Aldosteron powodem nadciśnienia?

.. ...kilku lat leczę się na nadciśnienie. Obecnie przyjmuję 4 leki: - Bisocard 10 mg - Amlopin 10 mg - Hydrochlorotiazyd 25 mg - Doxar 4 mg Pomimo tego ciśnienie jest bardzo * niestabilne * . Największe skoki są w godzinach wieczornych {180/120 ). Ostatnio miałam tomografię jamy brzusznej,..

Leki na nadciśnienie, lepsze Beta-Blokery vs Ca-Blokery?

.. ...Blokery vs Ca - Blokery ? nadciśnienie tętnicze 1 stopnia można samemu obniżyć odpowiednim odżywianiem,jeśli palisz rzucić,nie pic alkoholu i kawy,Pływac co najmniej 3x w tyg.Codziennie jeżdzić na rowerze,a jak nawaga ,to schudnąć.Pić nalewkę z jemioły. Codziennie 2 ząbki czosnku..

Uciski za uszami

.. ...od czego. Choruję na nadciśnienie biorę Valsocar 160, Indix oraz wieczorem Titracet. Mam również niedoczynność tarczycy i zarzywam rano odpowiedzni hormon. jestem również na hormonalnej terapii zastępczej. I jak by tego było mało w czerwcu miałam operację usunięcia dyskopatii C5/C6 -..

Tentersif SR lek na nadciśnienie

.. Mam chorobę nadciśnieniową. Od dłuższego czasu zażywałam rano Concor Cor - 2,5mg, a wieczorem Amlopin 5mg. Cisnienie było unormowane. Od kilku tygodni zaczęły puchnąć mi nogi, zwłaszcza w kostkach i łydkach /nie mam żylaków/, byłam z tym u lekarza, który stwierdził, że to po leku Amlopin mogą występować..

Co się dzieje ??? Może ktoś wie ???

.. ...objawy : biorę leki na nadciśnienie PRESTARIUM 5 MG RANO / DZIENNIE mierze cisnienie rano jest 129/80 i wieczorem 125/80 nastomiast w pracy jak zmierze czasami mam np. teraz 156/88/85 poproszę o wasze opinie, dzięki 1 damian Co tu powiedzieć skoro nic nie wiadomo. Jaka to praca nawet nie..

Pytanie o leki na nadciśnienie

.. ...lata i leczę sie na nadciśnienie i mam zapisane nastepujace leki rano po 1 tabletce: Beto 100ZK,Diuresin 1,5mg, Valzek80mg, i Spironol25mg, a wieczorem Amlopin5mg i spironal25mg, po 1 tabletce,i chciałam sie spytać czy te wszystkie leki są od nadciśnienia, pytam poniewaz cisnienie od..

Z NERWICY SIE WYCHODZI ( wszystko na ten temat) - Str. 5

.. ...niedokrwiennej serca, łagodzi nadciśnienie tętnicze krwi, spowalnia utlenianie odkładających się w tętnicach lipidów i obniża stężenie hormonu stresu. TM to proste ćwiczenie umysłowe, praktykowane codziennie, 20 minut , rano i wieczorem.Okazuje się łatwe do nauczenia , a uprawianie TM..

Cześć,jak nauczyć się z tym żyć?

.. ...dodatkowe skurcze serca i nadciśnienie a raczej skoki ciśnienia.Kazali iść do neurologa.Stwierdził że to objawy nerwicowo - depresyjne.Przepisał pramolan 3 razy dziennie rano poł.,wiecz.do tego biorę xartan rano w południe połówkę bisokardu i wieczorem poł.tritaced.Dodam że nerki mam ok..

TĘTNIKA KONIUSZKA SERCA I AKINEZA

.. ...dalej? Tata zawsze był nadciśnieniowcem przy ciśnieniu 180/120 mówił że czuje się dobrze, cukier na poziomie 140. Teraz w śpiączce ma ciśnienie 119/80 lub 157/97 , temperaturę wieczorem nawet 38 * c a rano 33.3 * c, serce 70 - 75 uderzeń na minutę. Oddycha przez rurkę - czasem ma..

KIEDY TATA SIĘ WYBUDZI...

.. ...dalej? Tata zawsze był nadciśnieniowcem przy ciśnieniu 180/120 mówił że czuje się dobrze, cukier na poziomie 140. Teraz w śpiączce ma ciśnienie 119/80 lub 157/97 , temperaturę wieczorem nawet 38 * c a rano 33.3 * c, serce 70 - 75 uderzeń na minutę. Oddycha przez rurkę - czasem ma..