Nadciśnienie wojska

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 821

.. ...szpitalu z potwornym nadciśnieniem( 240/120 ) i bradykardią ( 40 ) jestem na tym punkcie przewrażliwiona i byle dolegliwości ze strony serca czy ciśnienia powodują,że * żegnam się z życiem * . Życia nie miałam łatwego.Ojczym zrobił mi z dzieciństwa wojsko,póżniej wczesna ciąża - miałam..

Wypadanie płatka zastawki dwudzielnej

.. ...ta wada plus jeszcze nadciśnienie ( emocjonalne ) i teraz lekarz mówi, że sportu uprawiać nie moge absolutnie a gdzie indziej czytam, że normalnie z tym żyją. Dla porządku dodam, iż jest jak to lekarz okreslił na górnej granicy normy Witam! Ja mam prawie 20 lat i mija właśnie rok odkąd..

WPW a Wojsko

.. ...Oprócz wpw mam jeszcze nadciśnienie tętnicze, wadę kręgosłupa( skoliozę ), alergie i jeszcze parę innych drobnych uszczerbków :|. Czy mając wpw oraz inne wymienione choroby moga wziąć mnie do wojska? I jeszcze mam pytanie czy ktoś może tu obecnych na forum przechodził ablacje w..

Pogrubienie wolnej ściany komory lewej

.. ...sportowcem ? Choruje na nadciśnienie? Tylko badanie UKG,jako poborowy do wojska Jeszcze jedno w badaniu fizykalnym szmer skurczowy nad zastawką aortalną 2/6 i przy lewym brzegu mostka 2/6.Ciśnienie w normie,sporadycznie trenuje piłkę nożną i żadnych innych badań i parametrów.To wszystko..

Syndrom białego fartucha

.. ...mam, u doktora lekkie nadciśnienie, w domu prawidłowe, a na komisji wojskowej miałem niedociśnienie ( może dlatego, ze nic z rana nie zjadłem? :P ). mili panstwo powiedzcie mi przy jakim cisnieniu mozna zemdlec i moze dojsc do zatrzymania akcji serca?? mialem pewnien przypadek mianowicie..

Powiększone serce - obawiac się wzmożonego wysiłku?

.. ...dziecka mam nieleczone nadciśnienie średnie to 155/100 ( monitorowałem sobie ). Jestem zapisany do kardiologa na ponowne badania. Przed badaniami czeka mnie jeszcze komisja lekarska do zasadniczej służby wojskowej to czy pójdę do wojska to mi wszystko jedno. Boję się tylko o moje serce...