Nadczynność tarczycy zawroty głowy

Nadciśnienie tętnicze

Nadciśnienie tętnicze

.. ...wywołującą; może to być nadczynność tarczycy, choroby nerek, hiperadldosteronizm, zwężenie tętnicy nerkowej i wiele innych. Zwiastunami nadciśnienia tętniczego często są bóle głowy ( najczęściej w okolicy potylicy, krwawienia z nosa, zawroty głowy, pogorszenie tolerancji wysiłku. Często..

Betaadrenolityki (beta-blokery)

Betaadrenolityki (beta-blokery)

.. ...innymi zaburzenia rytmu serca o charakterze bloków przewodzenia, skurcz oskrzeli i duszność ( szczególnie niebezpieczne u astmatyków ), impotencja, zawroty głowy i nadmierne spadki ciśnienia tętniczego...

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 586

.. ...oczywiście leczę sie tez na nadczynność tarczycy. Objawy jednak po stabilizacji hormonalnej nie ustały nadal lęki, bóle głowy, zawroty, udeżenia gorąca i ten cholerny strach o swoje życie itd Wspominałeś wcześniej, iż w Zgorzelcu jest psychoterapia chciała bym porozmawiać na ten temat z..

Niedoczynność tarczycy - Str. 21

.. ...czytałam ostatnio o nadczynnosci i niedoczynnosc i ja mam z kazdego po trochu wiec sama juz nie wiem co ja moge miec teraz aktualnie tez mam zawroty głowy i bóle ale nie wiem czy to od tarczycy czy od leków jakie dostałam od psychiatry . Powiedz mi jeszcze czy leki jakie zapisuje..

Szybka praca serca

.. ...sygnałów świadczący o nadczynności tarczycy. Należy zbadać poziom hormonów tarczycy TSH. W sumie nie musi to byc nic powaznego podczasz szybkiego unoszenia sie zwieksza sie cisnienie krwi i to jest najprawdopodobniej przyczyna zawrotów głowy. Radze Pani isc do lekarza i dobrze zbadac..

Zawroty głowy, ból w klatce piersiowej, uczucie słabości

.. ...- póżniej badanie na nadczynność tarczycy,morfologia krwi,neurolog - Zgadnijcie co wyszło??? - Końskie Zdrowie wszystkie badania oki...mówie sobie * co mi jest do cholery,nic nie rozumiem * i wtedy lekarz mówi do mnie:idz kolego do psychiatry,problem tkwi w psychice!i poszedłem ale nie..

Dziwne objawy, nerwicy lękowej? - Str. 2

.. ...wielu badaniach,że mam nadczynność tarczycy,a po jakimś roku przełamałam się i poszłam do poleconego psychiatry i diagnoza - nerwica lękowa.To było w 2005.Od tamtej pory nie mam zawrotów głowy takich jak wtedy natomiast dopadła mnie schiza na temat chorób serca i umierania.Wolałam już te..

Nadciśnienie i skoki ciśnienia

.. ...pierwszego kontaktu mogę mieć nadczynność tarczycy? W tym sensie że nie dopatrzyli się tego: ) bo mam objawy typowe dla tej choroby a byłem u lekarzy ze względu na skaczące ciśnienie Mam prawie dokładnie to samo - od pół roku kosmiczne skoki ciśnienia do 200/110, wściekły rumień na..