Nadgarstek bóle

Polineuropatia cukrzycowa

.. ...( np. zespół cieśni nadgarstka ) oraz zespoły bólowe związane z leczeniem insuliną. Objawy opisywane przez chorego to parestezje o charakterze pieczenia lub mrowienia, alodynia czy bóle samoistne w obrębie stóp, podudzi i rąk ( skarpetki i rękawiczki ). Dolegliwości nasilają się w nocy i..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 99

.. ...złamaną nogę i rękę w nadgarstku. Fizycznie nie ucierpiałam bardzo mocno ... te obrażenia nie były skomplikowane i szybko zaczęłam wracać do pełni zdrowia fizycznego. Jednak pojawiły się inne objawy: bardzo dokuczliwym był objawy silne bóle brzucha, biegunka, zaburzenia trawienia,..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 137

.. ...zginaniu - bóle stawów ( nadgarstki, stawy szczękowe ) - bóle z tyłu głowy, w okolicy karku i wzdłuż kręgosłupa - oblewanie się potami - uczucie zimna - ataki przyspieszonego bicia serca - bóle i kołatanie serca - uderzenia gorąca do głowy - nudności, brak apetytu - ucisk, * klucha * w..

Dziwne mijajace bóle serca

.. ...słsbosć w łydkach i nadgarstkach.Słabo sypiam. Wykonałem EKG - kilkakrotnie w różnych przychodniach ,wynik w granicach normy. Echo serca dwukrotnie - wynik dobry.Lekarze nie wiedzą od czego te objawy...? Moze stres ?Jestem wysportowanym 43 - letnim mężczyzną.Coraz bardziej brak mi sił..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 15

.. ...pierwsze objawy - bóle nadgarstków, potem 2 lata później bóle całych dłoni i takie bóle kości jak przy grypie, a przy tym straszne poty, następne 2 lata później straszne bóle kolan , łokci nadgarstków... No a teraz wszystko naraz - czyli to co u góry jest z plusikiem Może warto żebyś..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 21

.. ...okropnego bólu ręki i nadgarstka, zrobiłam rezonans wyszła dyskopatia z uciskiem na worek oponowy. Wpadłam w przerażenie - operacja, paratiż itp. Zaczełam szukać w necie różnych informacji i przebiegła mi myśl o tych stwardnieniach no i zaczeło się. Opropne bóle i mrowienie w nochach,..

Życie po zapaleniu mięśnia sercowego - Str. 3

.. ...infekcje,powiklania?bola mnie nadgarstki kolana biodra czy to normalne?pozdrawiam wszyskich,mam tylko nadzieje ze to kiedys minie i bedzie w miare normalnie: ) ) ) Witaj Beti 38! Może u ciebie nie jest to zwyczajne przeziębienie , skoro masz takie bóle stawów. Nie chcę tu niczego..

Dziwne dolegliwości, drętwienie rąk, bóle w klatce, plecach

.. ...plus Diprophos 1 ml w nadgarstek.Mam zapisane 5 szt.Ale po jednym mam poprawe, Barbara! pojęcia nie masz jakie są skutki uboczne leczenia diprophosem!!!!!!!!! U mnie leczono w ten sposób astmę. Skutek owszem był, ale konsekwencje... poczytaj na ten temat. Ja wymienię tylko kłopoty z..

Brak tchu i częste ziewanie - Str. 17

.. ...łopatkami - ból w stawach nadgarstkowych - uczucie słabości w nogach podczas stania - budzenie się rano z bólem kolan - to taki dogłębny denerwujący ból niepokojący - ogólna męczliwość organizmu To wszystko utrudnia funkcjonowanie i jak tu iść do pracy chociąż na pewne objawy staram się..

Bóle dłoni, nadgarstków i całych rąk, reumatyzm?

.. ...czasu mam bole dloni ,nadgarstkow i calych rekach,mysle ze to bole reumatyczne.Co wieczor przy bolu na dloniach mamtak jakby napuchniete,zgrubiale zyly.Czy ktos tak z was ma? zrób sobie bad. krwi OB,morfologia,CRP,latex, seromukoidy,odczyn Waaler - rosego ,Poziom mocznika.Z wynikami idż..