Nadgodziny

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 101

.. ...najwyżej odebrać sobie nadgodziny i wyjść wcześniej z pracy. Czy kogoś obchodzi to, że wolnym dniem nie zapłacę za mieszkanie?! Popołudniami dorabiam korepetycjami, zdarza się, że muszę odwoływać lekcję i tracę tym samym zarobek, bo trzeba pójść do pracy - nikt za to mi nie płaci. Jutro..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 129

.. ...norme,zmuszana bylam do nadgodzin,zgodzilam sie ale tylko z niewiedzy jakie mam prawa,powiedzialam koniec,moge sie tak leczyc w nieskonczonosc,wracajac do pracy wszystyko wraca,w domu potem jestem zla,rozdrazniona,i brak checi do czego kolwiek,czasem do zycia tez,teraz tylko aby przezyc..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 213

.. ...jej nikt nie płaci za nadgodziny. Poprostu Polska: ) do 111000. ja kiedys brałam atenolol bo waliło mi serduszko to byla tzw.tachykardia ale po 6 latach nie mialam sily nawet chodzic moje tetno wynosilo 47 lekarze stwierdzili bradykardie czyle ze znowu za wolno bije odstawilam atenolol..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 1002

.. ...stwierdziła ze nie zapłaci nam nadgodzin i wygania wszystkich pokoleji na wolne wkurza mnie to ale nie ma wyjscia dzis o godz.16 ide prywatnie z ta noga boje sie ale musze bo pobolewa mni i puchnie juz tak długo reszta u mnie bez zmian pogoda taka sobie jest ciepło ale pada pozdrawiam..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 1044

.. ...nie bedzie im płacił nadgodzin i wolnego tez nie da nie bardzo w to wierze bo szef jest znanym tu człowiekiem i trudno mi uwierzyc w to ze tak by potraktował swojego pracownika ale jak by siostra chciała to przeciez mogła by to sprawdzic ja juz nie mam sił ciągle jej powtarzac co ma..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 1048

.. ...tak zeby nie naciągnąc nadgodzin ale jakos żyje i musze sie z tym godzic ostatnio przejechałam nasze wielkie jeziorko w około i nawet dobrze sie czułam jutro tez sie wybieram po pracy jak nie bedzie padało bo zapowiada sie na deszcz,reszta poi staremu miałam troche nerwów bo jedna z..