Nadmierna potliwośc u dzieci

Po bajpasach - Str. 5

.. ...goją, jedynie narzeka na nadmierną potliwość. Lekarz zalecił zrobić badanie Holdera i zgłosić się z wynikami za tydzień. Chciałam zapytać czy jest może na forum ktoś kto miał coś takiego? Chciałabym wiedzieć czy to jest coś poważnego i czy ten płyn sam się wchłonie? Czy biegamia po..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 89

.. ...Ostatnio dotyka mnie nadmierna potliwość zwłaszcza przy zmianach pogody, otoczenia. Wystarczy, że pojade na obiad do babci i już się poce bo inna temperatura pomieszczenia,a w samochodzie to czuje się jak kurczak w piekarniku. Tak wogóle to od zawsze lubie dość umiarkowaną temperature bo..

Nerwica - artykuł

.. ...głowy, drżenie rąk, nadmierną potliwość, nagłe skurcze mięśni, bóle żołądka, problemy ze snem. Takie objawy towarzyszą każdemu w ważnych sytuacjach życiowych: ślub, rozwód, pojawienie się w rodzinie dziecka, utrat bliskiej osoby. Takie objawy mogą też towarzyszyć okresowi dojrzewania czy..

Bóle w klatce piersiowej a niskie cisnienie

.. ...prawo jazdy .do tego nadmierna potliwość i rozkojarzenie .prosił bym o poradę lekarską ponieważ nie wiem co mam robić miałem robione EKG i niby wszystko w porządku . rok temu wysłano mnie do psychiatry i zapisano mi leki psychotropowe leków nie zażywałem. . ZA POMOC Z GÓRY DZIĘKUJĘ..

Nerwica w ciąży - Str. 182

.. ...uderzenie gorąca połączone z nadmierną potliwością. Szczególnie przy okazji jakiegoś posiłku. Zastanawiam się czy to od ciąży czy to raczej od objawów lęków.A i jestem w 31 tygodniu i mam to od niedawna ja mam uderzenia gorąca i zawsze w momentach w których najmniej się spodziewam. Czy..

By-passy - zapalenie płuc i woda w płucu

.. ...nadmiernej potliwości zszedł. Jakoś tydzień po operacji tata zauważył, że bardzo się poci w nocy. Trwało to około 2 tygodnie. Czasem dostawał takiej zadyszki jak dużo chodził. Ale teraz jest już wszytko ok...

Ubytek w przegrodzie międzykomorowej

.. ...taką wadą lub sam choruje i może mi powiedzieć jak w jego przypadku wygląda życie z tą chorobą Zapraszam na www.forum.sercedziecka.org.pl Mmay wielu rodziców z dziecmi po lub przed korekta. Pozdr. Ola..

Zimne stopy i ręce, wypadanie włosów itp co to moze byc??

.. ...utrzymac danej rzeczy ), nadmierna potliwość, niemal codziennie boli mnie kregosłup ( mam lekkie skrzywienie wiec moze to normalne ) bóle glowy( co kilka dni ). Dosc czesto mam skurcze w stopach. Niedalno zdarzylo mi sie ze 3 razy narzekac na nieznosny ból łydek. Moze dodam jeszcze ze..