Nadmierne ziewania

Nerwica - czy na pewno? - Str. 86

.. ...p/depresyjnych występuje nadmierne ziewanie. Idę spać,bo nikogo nie ma.Jestem ciekawa czy ktoś się zjawi jutro.Życzę wszystkim spokojnej nocy.DOBRANOC No już 5 godzin na nogach jakoś nie najgorzej dzisiaj witajcie wszyscy u mnie nawet,nawet oby tak dalej od rana trochę sprzątam bo jakas..

Brak tchu i częste ziewanie - Str. 11

.. ...powodów sercowych, ale np. nadmiernego połykania powietrza podczas jedzenia/picia ( co z kolei może być objawem nerwicowym ( to połykanie ), ale nie zawsze - może być to przepuklina przełykowa lub choroba refluksowa gdy towarzyszy temu pieczenie, czyli zgaga ). Duszności, a co za tym..

Brak tchu i częste ziewanie - Str. 13

.. ...nie powodowało u mnie nadmiernej męczliwości. A od przyszłego miesiąca muszę i chcę isćdo pracy. Tym bardziej, że znalazłam na prawdę fajną pracę i w moim zawodzie i na miejscu jako kosmetyczka i masażystka. Mam obawy czy przy moim samopoczuciu dam radę. Drodzy Forowicze, napiszcie czy..

Nadmierne ziewanie

.. Witam od kilku lat bardzo często ziewam, przeważnie jak siedzę np w szkole, kościele, przed komputerem. Jest to wkurzające ponieważ żaden z moich znajomych nie ziewa na lekcjach tylko ja. Zauważyłem tez to u mojego brata od momentu jak był mniej więcej w moim wieku aktualnie mam 16 lat lecz zaczęło sie to..