Nadmierne zmęczenie

Bromazepam (Lexotan, Sedam)

.. ...leczenie może wystąpić nadmierna senność, uczucie zmęczenia, problemy z koncentracją. Bromazepam w dużych dawkach i u ludzi z układu oddechowego ( np. POChP ) czy ośrodkowego układu nerwowego może powodować zaburzenia oddychania. W przypadku przedawkowania wykonuje się płukanie żołądka...

Wypadanie płatka (syndrom Barlova)

.. ...w klatce piersiowej Nadmierne zmęczenie, duszność Zawroty głowy, szczególnie przy nagłym wstaniu z pozycji leżącej lub siedzącej Niepokój Nieregularna akcja serca Omdlenia Kontaktu z lekarzem wymaga: Pojawienie się powyższych objawów u osób młodych, dotychczas nie chorujących Dołączenie..

Silna nerwica - sam nie wiem co się ze mną dzieje - Str. 13

.. ...mięśni, bóle stawów, nadmierne chudnięcie lub tycie, wypadanie i siwienie włosów, ciągłe zmęczenie i senność lub przeciwnie - nadpobudliwość, drażliwość, huśtawki nastrojów, ataki paniki i lęku o życie itd. Objawy są często mylone z depresją lub nerwicą, pisałam o tym wiele razy. Po..

Zawroty głowy, zatoki, zmęczenie, osłabienie - Str. 8

.. ...mój organizm produkuje nadmierną ilość prolaktyny. Dostałałam leki po których zaczełam powoli wracać do zycia. Co jakiś czas te objawy nawracają ale w tej chwili juz wiem że wtedy ponownie muszę zacząć braki odpowiednie leki hormonalne.i znowu na jakiś czas mam spokój. pozdrawiam Witaj..

Nadmierne pocenie przy wysiłku i wysokich temperaturach

.. ...miejscami nie jakoś nadmierniej. tak samo jak i całe ciało. generalnie mogę łazić w samych gaciach nawet jak jest tylko 10 stopni. a w upały to nie znoszę niczego więcej niż same szorty. tak samo jest przy jakimś wysiłku. momentalnie się pocę, mimo, że zmęczenie jakoś mi nie dokucza. i..

Codzienny ból z tyłu głowy, zmęczenie, senność, nagły brak tchu

.. ...towazyszy caly czas nadmierny puls [tetno] w calym ciele,ciezko sie zasypia gdy leze a caly organizm pulsuje w rytm serca.Czesto kreci mi sie w glowie i mam zaburzenia rownowagi.Porobilem wszystkie badania tomograf , rezonans magnetyczny glowy jaki odcinka szyjnego,Wszystko..

Bardzo szybkie tetno - Str. 2

.. ...otumaniał, powodował nadmiernej senności czy uczucia zmęczenia. @Ewusia * Ale pisanie, ze puls 70 to juz ledwo, ledwo, uwazam za lekka przesade. * Mam wrażenie że dyskutujemy o zupełnie różnych rzeczach. Ja pisząc ledwo, ledwo nie miałem na myśli tego że ktoś ledwo żyje z takim pulsem...

Bol barku

.. ...poruszaniem barku ani jego nadmiernym przeciążeniem. Dodam, że dzień wcześniej byłem bardzo senny, miałem gorączkę i czułem, że chce mi się wymiotować i ogólnie źle się czułem. Dzisiaj te objawy raczej znikły ( może niewielka gorączka i zmęczenie pozostało ), ale za to pojawia się ten..

Odwodnienie - Str. 4

.. ...pocisz czy nie czujesz nadmiernego zmęczenia, nóg z waty itd. Jeżeli przez 10 minut będzie wszystko OK to możesz być zadowolona, jeśli natomiast coś by było nie tak to wydłuż jeszcze test o kolejne 10 minut chyba żebyś się poczuła zupełnie źle to wtedy oczywiście przerwij. w kolejkach..

Kłucie w lewym oku

.. ...związane z pogodą lub nadmiernym zmęczeniem oczu? Dodam, że nigdy wcześniej takie coś mi się nie zdarzało. Pozdrawiam dziś jest święto ,więc spokojnie możesz iść do szpitala na ostry dyżur na oddział okulistyczny.Tam ci lekarz pomoze .I nie zwlekaj,bo może to być objaw zaczynającej si e..

Lęk jest naszym przyjacielem - Str. 8

.. ...te powstają w wyniku nadmiernego przeciążenia c. u. n.. wskutek zmęczenia, choroby, silnego stresu i znikają samoczynnie po usunięciu przyczyny. Mogą przerodzić się w prostą reakcję nerwicową, jeśli wskutek dłuższego działania czynników patogennych dochodzi do wzmożenia i utrudnienia..