Nadżerka na dwunastnicy

Koszmarne dodatkowe skurcze a u lekarza wszystko OK, to nerwica?

.. ...oddziale gastrologi,miałam nadżerki na jelitach i wrzód na dwunastnicy.Ja mam bakterię tz:helikobakteri phyroli - coś w tym rodzaju .Miałam różne dolegliwości a mianowicie: wzdęcia, zaparcia na przemian z biegunkami,bóle żołądka, brzucha - a pózniej refluks.Nigdy nie kojarzyłam..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 13

.. ...) okazało się że mam nadżerkę na dwunastnicy i żółć się cofa do przewodu pokarmowego.Wczoraj do tego dostałam takiej paniki w sklepie i nie wiedziałam czy mam uciekać czy co ,poprostu muszę ten dzień wymazać z mojej pmieci ,Dostałam wczoraj TRANXENE na NL jednak bez lekarstw nie mogę żyć..

Helicobacter, objawy, kultury bakterii

.. ...helicobacter i wyleczyć nadżerki na dwunastnicy i w żołądku. Jednak nie wiem czy to przez stres czy przez tą kuracje antybiotykami, nabawiłem się zapalenia jelit:( . Eradykacja spowodowała również, że powstała pojedyncza nadżerka w dolnym odcinku przełyku ( reflux ). Ale dalej nie jest..

Ból brzucha - nadżerki na dwunastnicy, zespół jelita drażliwego

.. ...gastroskopiach stwierdzono nadżerki dwunastnicy i przełyku. Po podaniu controloc * u dolegliwości stopniowo się łagodziły. Jednak nie przeszły do końca. Obecnie znowu bóle są znaczne i córka od 2 miesięcy praktycznie nie chodzi do szkoły. Leczenie nie pomaga. Wyniki badań krwi, zaw...

Problem! Zapalenie śluzówki żoładka i wodnisty stolec!

.. ...jeszcze miałem niewielką nadżerkę dwunastnicy. Jak na razie też brak rozwiązania problemu :( Nawet nie wiem gdzie szukać pomocy. Mam podobnie, dokładniej od 2 dni co 5 - 10 minut muszę iść do toalety i stolec jest wodnisty i prawie czarny. Czasem pojawia się nagle i muszę szybko biec bo..