Nadżerka na żołądku

Nadżerki żołądka

.. Nadżerki żołądka to potoczna nazwa jednego z elementów nieżytowego lub inaczej nadżerkowego zapalenia błony śluzowej żołądka. Sama nadżerka jest płytkim ubytkiem w błonie śluzowej wyścielającej żołądek od środka. Objawy takiego zapalenie są podobne do objawów choroby wrzodowej, mogą być mniej nasilone. Wrzód..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 189

.. ...wszystkim.W tej chwili mam nadżerki w żołądku i biorę lanzul.Dolegliwości zaczynają nasilać się jesienią. Aga,Ty też masz dolegliwości żołądkowe.Współczuję.Nie wiem czemu nie mogłam spać.Jestem cały czas pełna napięcia.To jest tak jakbym czekała,że zaraz coś złego się stanie.Możliwe,że..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 190

.. ...gastroskopię,która wykazała tylko nadżerki.Myślę,że wiecej z domysłu lekarz przepisał mi lek na helicobacter.Miałam silne,ciągłe bóle.Też nie mogłam jeść. Oczywiście,powiedz w szpitalu oswoich dolegliwościach żołądkowych.Obawiam sie tylko ,żeby nie podciągneli ich pod nerwicę.A szpitala..

Czy mam nerwicę serca?

.. ...serca wychodowałam sobie nadżerki żołądka. W efekcie jestem przebadana jak mało który człowiek a pomimio to co parę m - cy powtarzam badania. Samych Holterów mam już ok. 10. Pomimo, że wiem, że to tylko nerwica nie mogę się z tego lęku o życie ( bo o to w końcu chodzi ) sama wyzwolić...

Nerwica - czy na pewno? - Str. 31

.. ...niestety odnowiły mi sie nadżerki w żołądku.Jak leżałam ostatnio we wrześniu w szpitalu,nie wiwinęłam się od gastroskopii no i wtedy wyszło.Te dolegliwości szczególnie nasilają się jesienią.Dlatego cały czas muszę przyjmować lanzul. Kochana Lidio,od refluksu się nie umiera.Do spania..

Poranne szybkie bicie serca - dlaczego? nerwica

.. ...serca wychodowałam sobie nadżerki żołądka. W efekcie jestem przebadana jak mało który człowiek a pomimio to co parę m - cy powtarzam badania. Samych Holterów mam już ok. 10. Jak więc widzicie jestem niestety hipochondryczką. Pomimo, że sama studiowałam psychologię nie mogę się z tego..

Koszmarne dodatkowe skurcze a u lekarza wszystko OK, to nerwica?

.. ...oddziale gastrologi,miałam nadżerki na jelitach i wrzód na dwunastnicy.Ja mam bakterię tz:helikobakteri phyroli - coś w tym rodzaju .Miałam różne dolegliwości a mianowicie: wzdęcia, zaparcia na przemian z biegunkami,bóle żołądka, brzucha - a pózniej refluks.Nigdy nie kojarzyłam..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 251

.. ...odżywianie ( doszło zapalenie nadżerek w żołądku, nadkwaśność i refluks. Kolejne leki od gastrologa – losec + sulpiryd ( zaburzenia na tle nerwowym ). Kolejne objawy : ostre kołatanie serca, pocenie rąk, zawroty glowy, problemy z koncentracją, kłucia przy których pojawiały się..

bóle w boku - Str. 2

.. ...wyszedł ujemny. Mam to samo. Bule nasilają się przy wstawaniu oraz napinaniu mięśni brzucha co to morze być ???? Proszę o pomoc. Boli mnie tez w Lewym boku i mam zgrubienie pod zebrami co to morze być?..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 897

.. ...nie moge jesc bo mam nadżerki na żołądku a orzechy są ciężkie ale czekolada moze byc mniam ,,,,,,,,,,,Malgosiu ja mam wiotkość platka zastawki mitralnej ,nie wiem czy masz tej samej zastawki ale mi kardiolog powiedzial że masa ludzi to ma i nie zagraza to życiu hej dziewczynki! żal mi..

Helicobacter, objawy, kultury bakterii

.. ...helicobacter i wyleczyć nadżerki na dwunastnicy i w żołądku. Jednak nie wiem czy to przez stres czy przez tą kuracje antybiotykami, nabawiłem się zapalenia jelit:( . Eradykacja spowodowała również, że powstała pojedyncza nadżerka w dolnym odcinku przełyku ( reflux ). Ale dalej nie jest..

Podejrzenie Nadżerki Żołądka

.. ...stwierdziła że to mogą być nadżerki na żołądku co to jest za choroba i czy to może być poważne dodam że ja mam mocno kłujacy ból właśnie w okolicach żołądka i on się nasila mi przy pochylaniu i do tego teraz pojawiły mi się wymioty czy to mogą być wrzody na żołądku czy raczej nie pani..

Ból w nadbrzuszu nad pępkiem i pod piersią po lewej stronie

.. ...masz ,ale może masz nadżerkę,czyli płytsze uszkodzenie śluzówkiPicie lnu przed jedzeniem osłania śluzówkę żołądka na kształt ,,wewnętrznego bandaża * * .Można tez pić siemię lniane.Łyżkę stołową 2 - 3 razy dziennie zaparzyć w 1 szkl. wody.Pić powoli ciepłe,nie gorące.Stosowac dietę..

Ból pod piersiami po jedzeniu

.. ...żołądku,albo nawet wrzód.Tymczasem pij siemię lniane.Na czczo i przed snem.Może być len mielony z ciepłą wodą.Trochę ci ulży.Do gastrologa. odżywiaj się wg. diety lekkostrawnej i jedz często,ale mało...

Zoladek

.. ...????? być może masz nadżerkę w żołądku,poszukaj odpowiedniej diety na twe dolegliwościPewnie będziesz musiał brać leki i wspomagać się ziołami,pij też len wieczorem i na czczo.Siemię lniane działa przeciwzapalnie i osłania powierzchnię śluzówki żołądka,taki ,,wewnętrzny bandaż * *..

Bóle pod splotem słonecznym

.. ...widocznymi drobnymi nadżerkami, część pozapuszkowa bez zmian. Błona śluzowa żołądka w okolicy antrum zaczerwieniona, przekrwiona. W żoładku widoczna duża ilość żółci. Wpust, okolica podwpustowa oraz przełyk bez zmian. Test na helicobacter pylori dodatni. Z tego co mi wiadomo mam..

JUZ SAM NIEWIEM CO MAM ROBIC

.. ...żołądku,a może nawet wrzód.A prywatnie nie da się zrobić gastroskopii? kup sobie garnek do gotowania na parze i przygotowuj w nim potrawy.To będzie najlepsze żywienie dla twego żołądka.Przepisy w internecie...