Nadżerka przełyku

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 284

.. ...stwierdzono tę przypadłość i nadżerkę na przełyku, do tego zespół jelita wrażliwego... czasami już nie wiem czy te doatkowe skurze to serce czy przełyk a może żoładek???Mam 39 lat, a czje się jak babcia...ciągle coś boli, jestem chuda, wypadaja mi włosy, ledwo dojeżdżam na xanaxsie do..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 1028

.. ...stwierdzono tę przypadłość i nadżerkę na przełyku, do tego zespół jelita wrażliwego... czasami już nie wiem czy te doatkowe skurcze to serce czy przełyk a może żoładek???Mam 39 lat, a czuje się jak babcia...ciągle coś boli, jestem chuda, wypadaja mi włosy, ledwo dojeżdżam na xanaxsie do..

Helicobacter, objawy, kultury bakterii

.. ...helicobacter i wyleczyć nadżerki na dwunastnicy i w żołądku. Jednak nie wiem czy to przez stres czy przez tą kuracje antybiotykami, nabawiłem się zapalenia jelit:( . Eradykacja spowodowała również, że powstała pojedyncza nadżerka w dolnym odcinku przełyku ( reflux ). Ale dalej nie jest..

Ból brzucha - nadżerki na dwunastnicy, zespół jelita drażliwego

.. ...gastroskopiach stwierdzono nadżerki dwunastnicy i przełyku. Po podaniu controloc * u dolegliwości stopniowo się łagodziły. Jednak nie przeszły do końca. Obecnie znowu bóle są znaczne i córka od 2 miesięcy praktycznie nie chodzi do szkoły. Leczenie nie pomaga. Wyniki badań krwi, zaw...

Bóle pod splotem słonecznym

.. ...widocznymi drobnymi nadżerkami, część pozapuszkowa bez zmian. Błona śluzowa żołądka w okolicy antrum zaczerwieniona, przekrwiona. W żoładku widoczna duża ilość żółci. Wpust, okolica podwpustowa oraz przełyk bez zmian. Test na helicobacter pylori dodatni. Z tego co mi wiadomo mam..