Nadżerki przełyku

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 284

.. ...stwierdzono tę przypadłość i nadżerkę na przełyku, do tego zespół jelita wrażliwego... czasami już nie wiem czy te doatkowe skurze to serce czy przełyk a może żoładek???Mam 39 lat, a czje się jak babcia...ciągle coś boli, jestem chuda, wypadaja mi włosy, ledwo dojeżdżam na xanaxsie do..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 1028

.. ...stwierdzono tę przypadłość i nadżerkę na przełyku, do tego zespół jelita wrażliwego... czasami już nie wiem czy te doatkowe skurcze to serce czy przełyk a może żoładek???Mam 39 lat, a czuje się jak babcia...ciągle coś boli, jestem chuda, wypadaja mi włosy, ledwo dojeżdżam na xanaxsie do..

Helicobacter, objawy, kultury bakterii

.. ...helicobacter i wyleczyć nadżerki na dwunastnicy i w żołądku. Jednak nie wiem czy to przez stres czy przez tą kuracje antybiotykami, nabawiłem się zapalenia jelit:( . Eradykacja spowodowała również, że powstała pojedyncza nadżerka w dolnym odcinku przełyku ( reflux ). Ale dalej nie jest..

Ból brzucha - nadżerki na dwunastnicy, zespół jelita drażliwego

.. ...gastroskopii wyszły mi nadżerki przełyku i żołądka i także leczyłam bakterie helicobacter ,a obecnie muszę brać nieraz leki z grupy * omeprazol * ze względu na bóle brzucha. Nie wiem , czy twoja córka miała robione badania na obecność pasożytów przewodu pokarmowego;; owsiki, lamblie,..

Bóle pod splotem słonecznym

.. ...widocznymi drobnymi nadżerkami, część pozapuszkowa bez zmian. Błona śluzowa żołądka w okolicy antrum zaczerwieniona, przekrwiona. W żoładku widoczna duża ilość żółci. Wpust, okolica podwpustowa oraz przełyk bez zmian. Test na helicobacter pylori dodatni. Z tego co mi wiadomo mam..