Nagłe osłabienie

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 371

.. ...inne objawy, takie jak, nagłe drętwienie lewej strony ciała, pulsowania, duszności, ból pleców, mrowienie ciała w czasie wysiłku ( takie dziwne uczucie ), uderzenia zimna w stopy i dłonie, przyspieszone tętno, powietrze w brzuchu ( gazy ), uczucie senności, osłabienie, czasami mam też..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 999

.. ...Wrzesień - zawroty głowy ( nagłe, silniejsze ), kołatanie serca, pocenie się, mdłości, palenie, pieczenie skóry, osłabienie mięśni lewej strony ciała, pieczenie przełyku, bóle głowy, zatok, drętwienie rąk, uciski głowy, twarzy, silna nerwica i depresja. Październik - jak wyżej plus ból..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 10

.. ...jakiegos czasu miewam takie nagłe ataki osłabienia i mdłości.Zawsze przy tym mam wysokie tętno, ok.100. Czuje się wtedy na prawde strasznie.Jestem mi bardzo niedobrze i miewam problemy z zasnięciem,słyszę cały czas swoje bijące serce.Robilam juz badania i nic nie wykazały. MOze ktos miał..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 45

.. ...tylko zdarzały mi się nagłe ataki szybkiego bicia serca, z czym wiązało się okropny ból lewej strony i osłabienie, które było spowodowane próbą opanowania tego bicia serca. I to prawda, że często zdarzało się to wtedy, gdy się silnie zdenerwowałam... Rok po badaniu holterem zrobiłam..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 268

.. ...powiek, utrata równowagi, nagłe zawroty głowy, wypadanie włosów, próchnica zębów, łamanie się paznokci, bóle głowy, zmęczenie, trudności w skoncentrowaniu myśli, zmienność nastroju, osłabienie układu odpornościowego. Alkohol zwłaszcza w nadmiarze, przyczynia się do utraty magnezu, a jego..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 22

.. ...skurczy miesni brzucha, nagłe osłabienie Zresztą w ogóle jestem osłabiony, taki osowiały. Nie mogę sobie z tym poradzic, a co gorsza nie pozwala mi to normalnie funkcjonowac. Jestem młodym człowiekiem, mam 23 lata. Czesto mam dziwne mysli, że cos jest nie tak, bo ataki były tak męczące..

Nadczynność tarczycy i mam problemy z sercem

.. ...sie czułem dreszcze, nagłe osłabienia a do tego przy tych osłabieniach serduch zawsze szalało biło jak opetane zwalniało i przyśpieszała, potykało sie w pracy nie mogłem normalnie funkcjonowac poniewaz mam ciezki zawód automatyka szystkie maszyny na mojej głowie a jak cos sie popsuje to..

Zawroty głowy, zatoki, zmęczenie, osłabienie - Str. 7

.. ...Zaczęło sie od okropnego nagłego zawrotu głowu z osłabieniem nóg i całego ciała. Pojechałam do szpitala, ale tam zmierzyli ciśnienie, zrobili ekg i puścili do domu. Od tamtej pory nieprzerwanie chodze po wielu lekarzach, bo objawy mam różne; mrowienia kończyn, drętwienia i cały czas te..

Czy ktoś ma podobnie? Moje serce bije inaczej

.. ...towarzyszące temu mrowienie i nagłe osłabienie z objawami przyduszania to często najzwyklejsza nerwica. Kardiolog nic tu nie poradzi.. Podpięci pod holter często czekają na atak i w ten sposób sami doprowadzają do sytuacji stresowej. I... nic... Bo ataki znacznie częściej pojawiają się..

Postępujące osłabienie, obniżona temperatura ciała i zimne poty - Str. 4

.. ...ciśnienia, drętwienia, nagłe napady drgawek, kołatania, strach, lęki, wymioty, biegunki, potężne bóle głowy u szczytu czaszki, opasające bóle pleców promieniujące do szyi, bóle dławicowe do złudzenia przypominające zawałowe. I co - przypomina Wam to nerwice. Na pewno. Sama doszłam przy..

Blok A-V

.. ...przyspieszenia HR do np.160/min i nagłezwolnienia do np. 50/min a nawet czasem do 41/min co ppowoduje u mnie zawroty głowy i chwilowe osłabienie - kilka razy dziennie... Teraz nie wiem co mnie dalej czeka. Co Pan sądzi o tym rozruszniku? Zapobiegnie blokom i tym zwolnieniom ale co z..

Koarktacja aorty - czy to możliwe?

.. ...złego samopoczucia ( nagłe chudnięcie, osłabienie itp. ) szczegółowe badania moczu i krwi niczego nie wykazały. Lekarz zmierzył mi cisnienie i okazałosie zbyt wysokie. Kazał mi mierzyc przez tydzien kilka zay dziennie elektronicznym aparatem. Ciśnienie za kazdym razem było podwyższone,..

Osłabienie i inne objawy

.. ...powodów, niemniej ich nagłe wystąpienie powinno budzić niepokój. Kolejny charakterystyczny objaw to choroba stawów, zwłaszcza kolanowych czy biodrowych. Są opuchnięte, osłabione, silnie bolą. Nie mylić z łamaniem w stawach, które występuje przy każdym przeziębieniu, a leczy się je..

Nerwica czy serce?

.. ...cyferki... dlaczego ja czuje nagłe uczucie osłabienia i jakbym zaraz miała nie oddychac?wtedy sie strasznie boje...jakby oddech zdecydowanie zbyt plytki...wciaz sie na nim skupiam...ale czasami nie mysle o tym i nagle mi duszno...jakbym zaraz zemdlec i uczucie ze zaraz przestane..

Ból serca, zawroty głowy i osłabienie

.. ...najczęściej podczas nagłej zmiany położenia ciała ( np. kiedy szybko wstane z łóżka ), owszem kiedy szybko wstane itp. zdarzało sie że robiło mi sie ciemno przed oczami, ale po chwili minęło i nie mdlałem. Czy to może być nerwica? Moja mama miała nerwice i jej objawy były prawie..

Krwiaki przy niewydolności serca

.. ...krwiaki. Skąd takie nagłe osłabienie naczyń? Boje się, że dostanie jakiegoś wylewu albo krtań jej opuchnie od tych siniaków i się udusi. Poradźcie jak bierze acard czy jakieś inne laki na rozrzedzenie krwi,to krwiaki się robią.Ja bym dawkę zmniejszył i niech rutinoscorbin bierze ,który..

Kto mi pomoże w mojej nerwicy lękowej?

.. ...objawy jakie mieli to nagłe osłabienie wzroku,widzenie przez mgłę,które po krótkim czasie mijało i parę lat było OK.A potem od nowa to samo.Obaj 10 lat to mieli.Byli w dobrej kondycji.Jeden miał trzeci raz ,a 2 - drugi raz leczenie.Ja nie sądzę,żeby u ciebie to było.Zbadaj potencjały..

Lokren i gorsze samopoczucie, uczucie mrowienia skóry głowy

.. ...komputerem, poczułem takie nagłe osłabienie jakby zawroty głowy i tętno nagle przyspieszyło. Było to chwilowe, ale od tego momentu już 3ci dzień, czuję sie nieciekawie. Cały czas mam uczucie mrowienia skóry głowy co naprawdę przyprawia o nerwy, do tego bardzo duża suchość w ustach, oraz..

Problemy

.. ...a za 2 godziny czuje nagłe zmęczenie i totalne osłabienie .Osłabienei czasem jest takie ala cos przy jakiejs moze grypie chorobie ze człowiek czuje sie słabo jednak gorączki nie mam zadnych zawrotów głowy nudnosci jem w sumie normalnei ale mam troche mniejszy apetyt niz kiedyś i znacznie..