Nagłe uderzenie gorąca

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 611

.. ...musze sie ratowac!najgorsze jest kiedy mam wyjsc na miasto czy tez to macie? mam pewne pytania dotyczace nerwicy czy czy z jednym z objawów tej choroby sa nagłe uderzenia gorąca??? czy macie cos takiego??..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 134

.. ...tyle co ciężki kloc. Nagłe uderzenia gorąca do głowy, jakby Wam krew nagle poszła do mózgu. Tyle głowa. Kołatanie serca, zasłabnięcia, duszenie w klatce, ucisk w mostku, bóle pleców jakby ktoś Was dobrze sprał pięściami. Ogólnie: potworne lęki, nieznane dotąd fobie np.paniczny strach..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 297

.. ...w klatce piersiowej, nagłe uderzenia gorąca i takie tam. zbadajcie sobie tarczyce, bóle serca, promieniujące na całą klatke piersiową aż pod gardło mogą być objawem źle pracującej tarczycy i niedoboru tyroksyny. Hej. Ostatnio jak sie wypowiadalam na tym forum to bylam pełan optymizmu...

WPW a drętwienie kończyn, uderzenia gorąca

.. ...serca. Teraz pytania: czy nagłe uderzenia gorąca, skoki ciśnienia ( wysiłek, stres ) można łączyc z WPW i czy to mija po ablacji? Sytuacja klopotliwa, zwłaszcza, jak dopada mnie w pracy ze studentami czy drętwienia kończyn, czesciej dloni do łokcia - - to moze byc wynik WPW? Czasami w..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 1222

.. ...owszem zdarzają sie nagłe uderzenia gorąca i walenia serca , ale to drobnostka w porównaniu do tego co było przedtem . żaraz ide do pracy , tata przyjdzie do młodej ( gdyby nie on to nie wiem jak bym dała rade chodzić do pracy ) . Pozdrawiam i całuję was mocno !!! P.S. zawsze o was myślę..

Nagłe uderzenie gorąca i jasno przed oczami

.. Witam serdecnzie.dzisiaj szedlem po sklepie iangle zrobilo m isie goraco i tak abrdozjasno przed oczami.przez to w tj chwili nic neiczulem w srodku zero bolu ncizego.ogolnie biore leki propanolol i hydroxyzim.czekam na rady No widzisz dużo osób to ma wystarczy wejść na forum ale według mnie to pierwsze..