Nagłe zawroty głowy

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 4

.. ...cóż to jest za objaw nagłe uderzenie ciśnienia krwi do głowy, uczucie bicia serca w gardle, zawrot głowy, ciemno w oczach???? Ten stan trwa ok kilku sekund i przechodzi, ale lęk zostaje przez cały dzień. Ten stan powtarza się rzadko, ale dokucza. Co to może byc, czy to nerwica? hej..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 648

.. ...powiedzcie że też macie nagłe napady... zawroty głowy tak poprostu ni stad ni z owąd, mdłości, zatkane uszy... strasznie mi źle i smutno... Natasza Ciebie tez długo nie widziałam... co porabiałaś?: ) Szara, mialam to samo co Ty, a przeszlo mi po tomografii... No i akurat zaczęłam brać..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 747

.. ...i tak się zaczęło : nagłe skoki ciśnienia, zasłabnięcia bez utraty przytomności, bóle, pieczenie, ucisk w klatce piersiowej, bóle i zawroty głowy, dławienie w gardle, wysychanie śluzówki, drżenie mięśni, febra jakbym siedziała w zimnej wodzie,zaczerwienienie twarzy i dekoltu. Ataki..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 862

.. ...gdy byłem w Kościele nagłe uczucie, że straciłem świadomość ( choć na nogach stałem ), zimny pot, problemy z oddechem, zwroty glowy. Następne dni ( a jest ich już 8 ) to niezbyt miłe sytuacje. Ciągłe zawroty głowy i uczucie jakby koś ściskał mózg albo rozszerzał, czasem serce tak wali i..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 17

.. ...uczucie w uszach,jakby nagłe zatkanie,jakiś szum i niesamowity zawrót głowy.Miałam wrażenie,że za chwile upadnę,zaczęło ściągać mnie na lewą stronę.Szybko złapałam syna za rękę,ze wszystkich sił które potrafiłam z siebie wykrzesać po jakimś czasie przeszło mi to.Do domu wróciłam już bez..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 158

.. ...od zawrotów głowy i nagłego opadnięcia z sił podczas wykładów na uczelni godzinę później zawroty głowy powróciły tym razem siedziałem na ławce wypadły mi kartki z lewej ręki i poczułem że lewa ręka staje się bardzo ciężka po czym znowu opadłem z sił i osunąłem się na ziemię i podczas..

Dodatkowe skurcze - Str. 43

.. ...objawy, jak: uczucie nagłego, silnego uderzenia serca, uczucie szybkiego miarowego lub niemiarowego bicia serca, uczucie wolnego miarowego lub niemiarowego bicia serca. Do powyższych mogą dołączyć się takie objawy, jak: duszność, ból dławicowy za mostkiem, zawroty głowy, wymioty, oddanie..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 22

.. ...jakichś zapaści typu nagłe obniżenie się ciśnienia, zawrotów głowy które uniemozliwiają normalne życie to jest OK. Tzn na tyle OK na ile pozwala ci w miarę normalnie funkcjonować nerwica. Póki co masz moratorium na zawał i wylew na conajmniej parędziesiąt lat - zapewniam. Dla..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 97

.. ...Często mam ataki lęku. Nagłe szarpnięcia serca, bardzo mocne uderzenia, nierówne bicie i za chwile myślę, że umieram. Usypiam około 4 nad ranem, gdy udaje mi się uspokoić. Dodatkowo ostatnio mam częste bóle oraz zawrotu głowy. Ataki występują ostatnio praktycznie codziennie. Jestem..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 268

.. ...powiek, utrata równowagi, nagłe zawroty głowy, wypadanie włosów, próchnica zębów, łamanie się paznokci, bóle głowy, zmęczenie, trudności w skoncentrowaniu myśli, zmienność nastroju, osłabienie układu odpornościowego. Alkohol zwłaszcza w nadmiarze, przyczynia się do utraty magnezu, a jego..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 273

.. ...odczuwane też poprzez nagłe skoki szybkości bicia serca i nagłe wzrosty ciśnienia ), wzmożony ogólny niepokój, szybkie męczenie się przy niewielkim wysiłku fizycznym i czasami trudności oddechowe, zawroty głowy... Odkryto mi to przy okazji badania przyczyn potwornych bóli na wysokości..

Zawroty głowy i przeskakiwanie serca

.. ...głowy, stopniowe lub nagłe pogorszenie sprawności fizycznej, szybkie i bardzo wolne bicie serca, przerwy w biciu. Po stwierdzeniu takich symptomów przeprowadza się specjalistyczne badania serca ( EKG, echo serca, test wysiłkowy, 24 - godzinne monitorowanie EKG metodą Holtera, stymulację..

Moje boje, czy to na pewno nerwica?

.. ...stronie klatki piersiowej, nagłe zawroty głowy i brak możności złapania oddechu. Dodatkowo cisnienie 180 / 110. Oczywiście na izbie wszystkie wyniki ok, oprócz obniżonego potasu. Pani Doktor zdiagnozowała hipoglikemie i dała potas do popicia : ) Zmartwiłem się tym troszkę bo od kiedy..

Zawroty głowy, zatoki, zmęczenie, osłabienie - Str. 7

.. ...Zaczęło sie od okropnego nagłego zawrotu głowu z osłabieniem nóg i całego ciała. Pojechałam do szpitala, ale tam zmierzyli ciśnienie, zrobili ekg i puścili do domu. Od tamtej pory nieprzerwanie chodze po wielu lekarzach, bo objawy mam różne; mrowienia kończyn, drętwienia i cały czas te..

Zawroty głowy, zatoki, zmęczenie, osłabienie - Str. 12

.. ...równo, miarowo, bez nagłego galopu, ustąpiły zawroty głowy, mogę normalnie żyć i spokojnie spać . Trudno mi uwierzyć , że to wszystko co się ze mną działo, to sprawka nerwicy, * tylko nerwicy * jak to mówią lekarze. Dla mnie to jest AŻ nerwica, przez którą byłam pewna , że..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 933

.. ...gdy byłem w Kościele nagłe uczucie, że straciłem świadomość ( choć na nogach stałem ), zimny pot, problemy z oddechem, zwroty glowy. Następne dni ( a jest ich już 8 ) to niezbyt miłe sytuacje. Ciągłe zawroty głowy i uczucie jakby koś ściskał mózg albo rozszerzał, czasem serce tak wali i..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 1101

.. ...Zaatakowało mnie w pracy nagłe zawroty głowy poszedłem do pielegniarki bo mamy w pracy zmiezyła cisnienie 184 na 84 niby jeszze nie tragedia ale od czego ??? nikt mnie nie zdenerwował spokojn ie pracowałem . Po pracy do rodzinnego pojechałem zmiezył cisienie ok 130 na 80 dał mi..

Blok A-V

.. ...przyspieszenia HR do np.160/min i nagłezwolnienia do np. 50/min a nawet czasem do 41/min co ppowoduje u mnie zawroty głowy i chwilowe osłabienie - kilka razy dziennie... Teraz nie wiem co mnie dalej czeka. Co Pan sądzi o tym rozruszniku? Zapobiegnie blokom i tym zwolnieniom ale co z..

Nerwica tkwiąca w nas, nasza walka i małe sukcesy - Str. 60

.. ...pewna ,że to kwestia nagłej zmiany pogody.Wiem,że masz swoje problemy,ale całym sercem jestem z Tobą. Olu oby tak dalej ; ) witam wszystkich, bardzo prosze o porade, od jakiegos czasu mam chyba nerwice lekową, ciągły niepokój, zawroty głowy, kłucie serca, ciąglr mnie coś boli, głowa,..

Ból serca, zawroty głowy i osłabienie

.. ...najczęściej podczas nagłej zmiany położenia ciała ( np. kiedy szybko wstane z łóżka ), owszem kiedy szybko wstane itp. zdarzało sie że robiło mi sie ciemno przed oczami, ale po chwili minęło i nie mdlałem. Czy to może być nerwica? Moja mama miała nerwice i jej objawy były prawie..

Stenoza i zwapnienie płatków zastawki aortalnej

.. ...zastawki aortalnej są nagłe zasłabnięcia, zawroty głowy i omdlenia, szczególnie podczas wysiłku. Jest to związane z tym, że serce nie może pompować przez zniekształconą zastawkę dodatkowych porcji krwi, której organizm potrzebuje w trakcie wysiłku, i mózg nie otrzymuje wystarczających..

Problem z sercem po używkach

.. ...nagle, towarzyszy im nagłe uczucia przerażenia i objawy somatyczne: bóle w klatce piersiowej, palpitacje serca, spłycenie oddechu, zawroty głowy, dolegliwości w okolicy brzucha, uczucia nierealności i lęk przed śmiercią * Ten cytat w 99% opisuje mój problem, czy marichuana ma duzy wplyw..

Dziwne objawy

.. ...mi sie coś stanie - nagłe ataki drżenia ciała całego od nóg do płeców podczas szybkiego bicia serca mam zawroty głowy i robi mi się czarno przed oczami na jakieś 2sek potem jestem oszołomiony na jakieś 10min - dziwnie się czuje w hipermaketach jak wejde to zawsze i momentalnie mam takie..

Lokren i gorsze samopoczucie, uczucie mrowienia skóry głowy

.. ...komputerem, poczułem takie nagłe osłabienie jakby zawroty głowy i tętno nagle przyspieszyło. Było to chwilowe, ale od tego momentu już 3ci dzień, czuję sie nieciekawie. Cały czas mam uczucie mrowienia skóry głowy co naprawdę przyprawia o nerwy, do tego bardzo duża suchość w ustach, oraz..

Ciagle, nieustajace zawroty glowy

.. ...sobotę przyjechali, mieli rację. To błędnik, czyli choroba Meniere - a. Jestem pewien że chory kręgosłup nie spowoduje takiego nagłego ataku zawrotów głowy, ale błędnik działa natychmiast. Pozdrawiam...

Problemy

.. ...a za 2 godziny czuje nagłe zmęczenie i totalne osłabienie .Osłabienei czasem jest takie ala cos przy jakiejs moze grypie chorobie ze człowiek czuje sie słabo jednak gorączki nie mam zadnych zawrotów głowy nudnosci jem w sumie normalnei ale mam troche mniejszy apetyt niz kiedyś i znacznie..

Zawroty głowy po spamilanie ...

.. ...fizycznej i psychicznej, ale nagłe odstawienie może czasem spowodować zawroty i ból głowy, rozdrażnienie, senność, objawy ze strony przewodu pokarmowego. Jak widzisz jest to więc * normalny * objaw. No ulotke to ja czytałam tylko chciałam wiedzieć czy to w miarę powszechny objaw uboczny..